Mario96w
Dołączył/a: kwiecień 2012
Zakopane
14 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Kwiatek1899 W sensie że Duda ma sprawić że będziemy kosić jak za Guardioli?
0
@mikiiki I jeszcze Lewy bez złotego buta
0
@FCBdymekVEB Wbrew pozorom z Bayernem może nam pójść łatwiej :P
0
@Naturopata Taaaak
4
@SonBarcaGoku Nara xD
10
@darek60 To musi być kraina mlekiem i winem płynąca ^^
0
@messi564 Chyba najsensowniejsza opcja
0
@DanielOOL Też możliwe ^^
4
@Chwytliwy "Mimo błędów odkupił swoje błędy" ~Poeta Andrzej :P
A tak ogólnie to się zgodzę, przydałby nam się taki pomocnik
0
Real 4 4 2 czy jako to?
0
Dalej do mnie nie dochodzi jak Pogba chciał wyprowadzić te piłkę :D
0
Czuję że Granada dziś zniszczy Real 1 - 1
2
@LuisSalvano Ale wszyscy lubią jak piszesz o Neymarze :P
2
@LuisSalvano Życie nauczyło, że dopóki piłka w grze, wszystko jest możliwe. Nie nastawiam się na cuda, ale po cichu będę jeszcze wierzył i chętnie obejrzę sobie meczyk Granady ^^
1
@IronSanHybrid Ajron Ty żyjesz, myśleliśmy że biali agenci z kawiarni porwali i przesłuchują, mam nadzieję że nic nie wyśpiewałeś :P
0
@bixmix To że Vini się przewrócił po muśnięciu nie zmienia faktu, że kontakt był. Jakby to był nasz nurkujący Suarez to byś się tylko uśmiechnął pewnie ;)
0
Próbuję teraz spojrzeć nieco z innej perspektywy, proszę żeby mi nie zarzucano że trzymam jego stronę :P Tak narzekamy na tego Bartka, ale trzeba przyznać że facet zrobił z klubu naprawdę konkretną maszynkę do robienia przychodu. Niby z jednej strony dużo wydawał na transfery niewypały, ale z drugiej mógł sobie pozwolić na takie ryzyko. Budżet co roku na plusie, niewielkim co prawda, ale przecież w idei naszego klubu nie chodzi o to by notować jak największy zysk, tylko wyniki i piękną dla oczu grę. I tu niestety jest pies pogrzebany. Zastanawiam się jakby to wyglądało gdyby Coutinho się nie spalił psychicznie, a Dembele nie stał się nagle kaleką, myślę że trochę inaczej byśmy na to wszystko patrzyli. Tak czy inaczej panie Bartomeu powoli trzeba ustąpić miejsca i dać szansę komu innemu się wykazać
0
@Chakalaka Hai hai ushi +1
1
@Coutinho007 Dałbym się wykazać Fontowi, ale tak jak mówisz byle nie szastający na lewo i prawo milionami Bartek i spółka
2
@Borneo Jednak myślę że obecne rządy Bartomeu i nagminne wytykanie ich błędów przez "opozycję" oraz perspektywa sprowadzenia Xaviego sprawią, że pan Font będzie faworytem
0
@BarcaInfo Nie rób mu tego :P
0
@Konradomoreno Z Villarealem też i zrobią nam na złość wygrywając ligę lepszym bilansem bezpośrednim ( ͡° ͜ʖ ͡°)
3
@Lord_Vader Prawda, ale zapadła mi w pamięci ich solidna gra i 7 1 z Brazylią :D
0
@cudak321 Niemcy
0
@tristan87 Ło Ty populisto :P
0
@Thomas99PL Ciężki dylemat :P
0
@NeroTFP Jeśli zamiast CRa wygra Lewy to biorę Dudę w ciemno :P
0
@MontelQ Tyle było tych strzałów że ktoś musiał trafić :P
3
@Toretto Oj w punkt
1
@Hushovt Nie pomógł bo głosowali mniej więcej po połowie ^^ Jak już to Hołownia pomógł Trzaskowskiemu