0

@Kwiatek1899 W sensie że Duda ma sprawić że będziemy kosić jak za Guardioli?

0

@mikiiki I jeszcze Lewy bez złotego buta

0

@FCBdymekVEB Wbrew pozorom z Bayernem może nam pójść łatwiej :P

0

@Naturopata Taaaak

4

@SonBarcaGoku Nara xD

10

@darek60 To musi być kraina mlekiem i winem płynąca ^^

0

@messi564 Chyba najsensowniejsza opcja

0

@DanielOOL Też możliwe ^^

4

@Chwytliwy "Mimo błędów odkupił swoje błędy" ~Poeta Andrzej :P
A tak ogólnie to się zgodzę, przydałby nam się taki pomocnik

0

Real 4 4 2 czy jako to?

0

Dalej do mnie nie dochodzi jak Pogba chciał wyprowadzić te piłkę :D

0

Czuję że Granada dziś zniszczy Real 1 - 1

2

@LuisSalvano Ale wszyscy lubią jak piszesz o Neymarze :P

2

@LuisSalvano Życie nauczyło, że dopóki piłka w grze, wszystko jest możliwe. Nie nastawiam się na cuda, ale po cichu będę jeszcze wierzył i chętnie obejrzę sobie meczyk Granady ^^

1

@IronSanHybrid Ajron Ty żyjesz, myśleliśmy że biali agenci z kawiarni porwali i przesłuchują, mam nadzieję że nic nie wyśpiewałeś :P

0

@bixmix To że Vini się przewrócił po muśnięciu nie zmienia faktu, że kontakt był. Jakby to był nasz nurkujący Suarez to byś się tylko uśmiechnął pewnie ;)

0

Próbuję teraz spojrzeć nieco z innej perspektywy, proszę żeby mi nie zarzucano że trzymam jego stronę :P Tak narzekamy na tego Bartka, ale trzeba przyznać że facet zrobił z klubu naprawdę konkretną maszynkę do robienia przychodu. Niby z jednej strony dużo wydawał na transfery niewypały, ale z drugiej mógł sobie pozwolić na takie ryzyko. Budżet co roku na plusie, niewielkim co prawda, ale przecież w idei naszego klubu nie chodzi o to by notować jak największy zysk, tylko wyniki i piękną dla oczu grę. I tu niestety jest pies pogrzebany. Zastanawiam się jakby to wyglądało gdyby Coutinho się nie spalił psychicznie, a Dembele nie stał się nagle kaleką, myślę że trochę inaczej byśmy na to wszystko patrzyli. Tak czy inaczej panie Bartomeu powoli trzeba ustąpić miejsca i dać szansę komu innemu się wykazać

0

@Chakalaka Hai hai ushi +1

1

@Coutinho007 Dałbym się wykazać Fontowi, ale tak jak mówisz byle nie szastający na lewo i prawo milionami Bartek i spółka

2

@Borneo Jednak myślę że obecne rządy Bartomeu i nagminne wytykanie ich błędów przez "opozycję" oraz perspektywa sprowadzenia Xaviego sprawią, że pan Font będzie faworytem

0

@BarcaInfo Nie rób mu tego :P

0

@Konradomoreno Z Villarealem też i zrobią nam na złość wygrywając ligę lepszym bilansem bezpośrednim ( ͡° ͜ʖ ͡°)

3

@Lord_Vader Prawda, ale zapadła mi w pamięci ich solidna gra i 7 1 z Brazylią :D

0

@cudak321 Niemcy

0

@tristan87 Ło Ty populisto :P

0

@Thomas99PL Ciężki dylemat :P

0

@NeroTFP Jeśli zamiast CRa wygra Lewy to biorę Dudę w ciemno :P

0

@MontelQ Tyle było tych strzałów że ktoś musiał trafić :P

3

@Toretto Oj w punkt

1

@Hushovt Nie pomógł bo głosowali mniej więcej po połowie ^^ Jak już to Hołownia pomógł Trzaskowskiemu

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?