Mario96w
Dołączył/a: kwiecień 2012
Zakopane
14 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@dlugi20 Oczywiście Zakopane(góry), ale na jesień bo teraz za dużo ludzi tutaj ^^ Jeśli chodzi o zwiedzanie miasta to polecam Wrocław
0
@MarioVeB! Value jak marzenie haha
0
Liczko ma gładkie i mowę kwiecistą..
1
@SonBarcaGoku Bo nie jadłeś dobrych słodyczy :P
0
@Salchent Już jednego młodego zamieniliśmy na "dziadka", a teraz mamy jeszcze dopłacać? Nie mówiąc już o kosmicznej pensji.. Dupa a nie interes, ile ten Neymar u nas pogra..
2
@Odesseiron Leczo bez cukini to nie leczo ^^
15
@FCMichalo Mogliby, ale jak się wygrywa ligę już w 20 kolejce to potem się człek rozleniwia :D
0
@Hushovt Wiadomka
0
Może i głupie, ale pomijając aspekt moralny, jakbyście mogli spowodować kontuzję u jednego gracza do końca sezonu to kto by to był :P
11
Ronaldo miał dzisiaj tyle okazji na strzelenie gola, że byłem pewien że chociaż bramkę wturla, ale na szczęście Lewy wygrywa te kolejkę, jeszcze tylko 5 ^^
0
Ile CR ma żółtych?
1
Ależ piękna ta Seria A w tym sezonie :D
0
@cat_r37 Setien to jednak umie wykorzystać potencjał graczy
2
@barcelonaLM Nie waż się tak mówić, żeby się sprawdził to musimy wszyscy narzekać na ten transfer
0
@kamilop No ale tak jakby go nie było przez te 3 lata więc każdy jego powrót po kontuzji można traktować jak nowy transfer ^^
0
@Encore Byleby dzielił się wózkiem z kolegami
0
@Encore Jak to emeryt jest już
0
Tak masz pudłować Cristiano dzisiaj
0
@herbblaugrana No to już nie ode mnie zależy niestety, ale trzeba będzie docenić to co się ma ^^
1
Ten Miralem może być koksem u nas :P
0
Dobra, pora znowu kibicować by Ciro i Cristiano nic nie strzelili :P
0
@Pablo481 Kiedyś się Behemota parę kawałków słuchało :P
0
@AmigoBlancos Wolę Benzeme czy Marcelo, ale rzeczywiście Bale przynosi nam bordowym dużo śmiechu :P
2
@mrboom To jego żona, dlatego leży ^^ @LuisSalvano Z dystansem :P
5
@koziar Najpierw kciuki potem zabawa
5
@DarekFCBnaZawsze Ahh te problemy 21 wieku :P
0
@ArterkHD No co Ty :D Kwestia gustu w sumie, ja nie przepadam za takim agresywnym stylem, ale oczywiście nie można jej odmówić umiejętności
69
Moja kobita dzisiaj zdaje prawko, trzymajcie kciuki bo to dla mnie ważne.
Wreszcie będę mógł pić na wyjazdach do znajomych ^^
2
@marcin62 Ehh skąd ja to znam :P
7
@Kacper1432 Co ciekawe sam możesz wstąpić do bractwa, wystarczy że zagłosujesz przeciwko PiSowi przy następnej okazji