1

@Jaca27 To się nie da na trzeźwo, jeszcze groszek jest owocem matko bosko myślałem że znam życie

1

@Odesseiron Cooo :O Przepraszam panowie, ale ja to muszę sobie poukładać

4

Nie mogę przeboleć tego, że pomidor jest owocem. Przecież to nie ma sensu i burzy całą dietetyczną harmonię :/

6

@Katalonbar Ja się motywuję oglądaniem naszych perełek z La Masii ^^

3

@matirix20 Whiskey z sokiem? Muszę wypróbować ^^

2

@FafitFCB O tak, do tego ziemniaczki młode i kapustka zasmażana ^^

1

@macio_944 Przypomniał mi się śpiewający Wujek przy ognisku, może to On :P

1

@AlwaysBlaugrana Bo była "promocja" :P

1

@LuisSalvano Ale zauważ, że bardziej potrzebujemy 9tki niż lewego skrzydła. Nie mamy młodego, środkowego napastnika, który będzie wchodził w buty Suareza i tutaj bym upatrywał zakupu, po którym nie starczy nam kasy na Neymara. Nie mówię nawet o jego kosmicznej pensji, kolejnej której by już budżet nie wytrzymał, to naprawdę jest już mało realne. Jak nie przedłuży kontraktu to można się łudzić, że za rok przyjdzie za "grosze", ale w tym sezonie to raczej graniczy z cudem

1

@kerouac No powiem Ci że stówy bym na to nie postawił :P

1

@okiemtypera_lucaxx95 Takie serie to ja rozumiem :P

1

@kerouac Całe życie w błędzie :(

1

@stradomek Barca TV

2

@kerouac Bez przesady z tymi stawami w biegu w miejscu :D Skipping to jedna z najlepszych rozgrzewek i wykonany poprawnie krzywdy nie zrobi

0

@LuisSalvano Ty już sam chyba nie wierzysz w tego Neymara, ale ciągniesz temat dalej bo się przyjęło i jest śmieszne :)

4

@Encore Lisy tak się wystraszyły Bruna że przestały grać

2

@ViscaBarca123 Z takimi brakami może być ciężko, ale mam nadzieję że dadzą z siebie wszystko

4

@PatrychoO Ktoś docenił fabułę TLOU2, tego jeszcze nie było :D Tylko bez spoilerów bo nie było grane

4

@bartoszekkk To z Osasuną nie było pod zwolnienie?

0

@matteoFCB O właśnie jeszcze Wojtuś. Grunt żeby reszta była w miarę średnia xD

0

Jak widzicie na ten moment kadrę naszych Orłów? Po za Bayernem i Napoli kompletnie się nie orientuję jak grają Polacy w piłce klubowej

1

@BarcaInfo To Bartek powinien z tą trumną tańczyć :P

1

@DanielOOL Jak nie zasnę to zobaczę se jak biali grają z Ogórkami. Chociaż będę pewnie przełączał na Seville i Atletico

2

@matteoFCB Dziwisz się? Kiedy ostatnio coś wygrali, też byśmy się cieszyli :P

3

Transfer Neto? Składam weto

0

@Bykunn Nie wiem czy to sarkazm czy nie, ale na wszelki wypadek Ghost of Tsushima xD

0

@kris81 Pierdziele już nigdy Xboxa nie kupię, za dużo gier się traci :(

0

@ronni37Kotlet nie kotlet, ale klimatem na pewno nadrobi. Asasyn to nie FIFA i przynajmniej zawsze jest coś nowego :D

3

@Jaca27 Lisy niech grają w LE, tam mogą coś zdziałać przynajmniej ciekawego

6

@msmsms I Mallorca spada :(

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?