5

@PuszkinFan Stary my chcieliśmy tylko wygrać z Osasuną u siebie w ładnym stylu xD

11

Opowiem dziś wam o trenerze co był niezadowolony, no bo rywal wygrał mistrza i sezon stracony
Lelelelelelele
Została niby Liga Mistrzów, ale raczej nie ma mowy, po sezonie prawdopodobnie wróci pasać krowy
Lelelelelelele

2

@Coutinho007 No przecież Real dawał tyłek w lidze jak nigdy, a mimo to LM wygrywał, więc to powinno nas czegoś nauczyć ^^

0

@Encore Stawiam że United wskoczy na 3 spychając Chelsea, a dla Lisów nie będzie już miejsca w LM

1

@ObiektywnyKibic121 Lenglet, Alba, Pique

1

@zadafcb Nawet nie oglądaj skrótów xD

1

Jedyny pozytyw z dzisiejszej kolejki, ale żałuję że nie rzuciłem więcej grosza :D
https://zapodaj.net/636de2904e2de.jpg.html
https://zapodaj.net/5001e1eab31ab.jpg.html

0

@BarcaInfo Ee nie przesadzajmy, myślę że jeszcze kiedyś zagra przeciwko Barcelonie

0

0

Ale czerwonych kartek w tej kolejce

0

7 minut sztosik

0

@VamosB Normalnie

0

Kurde już druga spalona brama dziś, peszek :/

0

@cat_r37 Że co? :D Gościu wyciągnął z Betisu ile się dało, wprowadził ich do ligi Europy, gdzie w poprzednim sezonie plasowali się nad strefą spadkową, później projekt się wypalił. Dać mu chociaż pełny sezon popracować. I można go ocenić

0

@cat_r37 Ciężko wpoić zawodnikom zmianę stylu w połowie sezonu i oczekiwać skuteczności, obecna Barcelona to wciąż jest spuścizna po Valverde, dlatego dałbym Setienowi większy kredyt zaufania. Jak to się mówi nie odrazu Rzym zbudowano ;)

0

@mekston Mimo tego punktowania w lidze nasza gra nie przekonywała już tak bardzo, coś jak później za Valverde. Pamiętam te narzekania, a co dopiero po dwumeczu z Bayernem :D

0

Stolica kultury..

0

@cat_r37 Ale nie można mu zarzucić słów o dobrym graniu po tamtym meczu, wtedy wszyscy się spuszczali nad naszą grą, a on nie dziwoto najbardziej.

2

@Shroud Czuję się jak w 2013, było to samo nastawienie i rzeczywiście Bayern nas nie oszczędził xD

1

@fart Remis brać w ciemno i czekać aż Real coś odwali i zostanie ukarany stratą punktów pod koniec ligi

0

@cat_r37 A oglądałeś mecz z Villarealem? Chyba nie dziwne że po nim tak mówił

6

Dobra panowie w drugiej połowie niszczymy ich 1 1

0

@cat_r37 Taa z pewnością siedzi tam i się cieszy jak zajebiście gramy.

3

Arthur podsumował xD

1

Ja pieprze stoją w 4 w jednym miejscu i dziwić się że Rakieta potem do tyłu podaje, nawet Messi. Widać dzisiaj już vbrak zaangażowania

0

Ale żeby Osasuna grała lepszą tiki take :D

1

@Elosek I tak będzie do końca życia, jesteśmy skazani :P

1

@MarioVeB! Spokojnie to tylko sto złoty :P

1

Polecam zagrać dzisiaj zwycięstwo United(1.37) i obie drużyny strzelą w Real - Villareal(1.76), łączny kursik to 2.41 ^^

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?