Mario96w
Dołączył/a: kwiecień 2012
Zakopane
14 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
@PuszkinFan Stary my chcieliśmy tylko wygrać z Osasuną u siebie w ładnym stylu xD
11
Opowiem dziś wam o trenerze co był niezadowolony, no bo rywal wygrał mistrza i sezon stracony
Lelelelelelele
Została niby Liga Mistrzów, ale raczej nie ma mowy, po sezonie prawdopodobnie wróci pasać krowy
Lelelelelelele
2
@Coutinho007 No przecież Real dawał tyłek w lidze jak nigdy, a mimo to LM wygrywał, więc to powinno nas czegoś nauczyć ^^
0
@Encore Stawiam że United wskoczy na 3 spychając Chelsea, a dla Lisów nie będzie już miejsca w LM
1
@ObiektywnyKibic121 Lenglet, Alba, Pique
1
@zadafcb Nawet nie oglądaj skrótów xD
1
Jedyny pozytyw z dzisiejszej kolejki, ale żałuję że nie rzuciłem więcej grosza :D
https://zapodaj.net/636de2904e2de.jpg.html
https://zapodaj.net/5001e1eab31ab.jpg.html
0
@BarcaInfo Ee nie przesadzajmy, myślę że jeszcze kiedyś zagra przeciwko Barcelonie
0
@contowsky 1:2
0
Ale czerwonych kartek w tej kolejce
0
7 minut sztosik
0
@VamosB Normalnie
0
Kurde już druga spalona brama dziś, peszek :/
0
@cat_r37 Że co? :D Gościu wyciągnął z Betisu ile się dało, wprowadził ich do ligi Europy, gdzie w poprzednim sezonie plasowali się nad strefą spadkową, później projekt się wypalił. Dać mu chociaż pełny sezon popracować. I można go ocenić
0
@cat_r37 Ciężko wpoić zawodnikom zmianę stylu w połowie sezonu i oczekiwać skuteczności, obecna Barcelona to wciąż jest spuścizna po Valverde, dlatego dałbym Setienowi większy kredyt zaufania. Jak to się mówi nie odrazu Rzym zbudowano ;)
0
@mekston Mimo tego punktowania w lidze nasza gra nie przekonywała już tak bardzo, coś jak później za Valverde. Pamiętam te narzekania, a co dopiero po dwumeczu z Bayernem :D
0
Stolica kultury..
0
@cat_r37 Ale nie można mu zarzucić słów o dobrym graniu po tamtym meczu, wtedy wszyscy się spuszczali nad naszą grą, a on nie dziwoto najbardziej.
2
@Shroud Czuję się jak w 2013, było to samo nastawienie i rzeczywiście Bayern nas nie oszczędził xD
1
@fart Remis brać w ciemno i czekać aż Real coś odwali i zostanie ukarany stratą punktów pod koniec ligi
0
@cat_r37 A oglądałeś mecz z Villarealem? Chyba nie dziwne że po nim tak mówił
6
Dobra panowie w drugiej połowie niszczymy ich 1 1
0
@cat_r37 Taa z pewnością siedzi tam i się cieszy jak zajebiście gramy.
3
Arthur podsumował xD
1
Ja pieprze stoją w 4 w jednym miejscu i dziwić się że Rakieta potem do tyłu podaje, nawet Messi. Widać dzisiaj już vbrak zaangażowania
0
Ale żeby Osasuna grała lepszą tiki take :D
1
@Elosek I tak będzie do końca życia, jesteśmy skazani :P
0
@Krystian_mix https://kup.pl.canalplus.com/oferta/wybierz-pakiet
1
@MarioVeB! Spokojnie to tylko sto złoty :P
1
Polecam zagrać dzisiaj zwycięstwo United(1.37) i obie drużyny strzelą w Real - Villareal(1.76), łączny kursik to 2.41 ^^