Mario96w
Dołączył/a: kwiecień 2012
Zakopane
14 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
9
@robsesh A tu nie ma ciemnogrodu? :D Uwierz mi że tam też potrafi być mnóstwo normalnych osób, jak wszędzie, ale jak już zacznie bić szambo to obie strony są siebie warte
0
@Cobra303 Nie, myślę że zostanie na następny sezon, tak jak powinno być
5
@DaPi Oni już głową w LM :P Nie no trzeba przyznać, że trochę pecha mają w tych przegranych męczacv bo sytuacji kreują mnóstwo, ale nie zawsze wykończenie jest w formie
0
@BarcaInfo Nie wiesz ile nam zajęło zdobycie ostatniego tysiaka?
0
@KamilZ Żałuj żałuj :P
1
@SinMistico Ja tam nie widziałem chyba żadnego, ale to nie jest drybler, bardziej odbiory bym chciał widzieć na liście
7
Setien dalej nie dowierza że w końcu coś grają xD
0
@Chwytliwy Fajnie jakby Setien stworzył kilka naprawdę fajnych wariantów z ustawieniem, żebyśmy zawsze mieli czym zaskoczyć
0
Ale jak to :( A taka akcja
3
Dzisiaj Roberto mi się podoba, ciągnie grę do przodu, kreuje sytuacje, naprawdę fajny występ
0
I to jest właśnie ta KiKi taka :D
0
@Chwytliwy Chodzi mi o to żeby nie grać sztywno z przypisaną rolą napastników na skrzydle, zauważ że u nas głównie śmigają tam Alba i Semedo, których asekuruje pomoc, a napastnicy wymieniają się pozycjami w zależności od sytuacji. Jak dla mnie ma to rację bytu na dłuższą metę
0
@PATRII17 @Chwytliwy Da się da się ;)
1
Mówiłem że da się grać fajnie bez skrzydeł, a raczej zostawiając tę rolę głównie bocznym obrońcom. Wszystko kwestia dopasowania taktyki pod potencjał graczy. Mam nadzieję że wyciągniemy z tego Griezmanna ile się da, aż taki stary jeszcze nie jest :P
2
Nie no Griezmann to jest kozak tylko trzeba go odpowiednio ustawić w zespole
2
Ale ciasteczko hahah
1
Rakieta za Vidala koniecznie w drugiej, później można Puiga puścić
0
@El dominatore Teraz to my im zostawiliśmy hektar
1
Takie było narzekanie na Roberto, a chłop póki co prezentuje się fajnie
1
I co lamenciarze, narzekało się na skład :P
0
@justfootball Kochasz naszego Dembele? :P
1
@Pilka_jest_okragla A nie pomyślałeś że Puig może dać więcej swoim dryblingiem jak wejdzie na zmęczonego rywala? Skończcie narzekać już na wszystko co się da :D
0
@Hiacynk Grał tam cosik?
0
@GeraltzKatalonii Nie obstawiam minuty, ale same zmiany. Puig i Rakieta za Vidala i Roberto, Fati za Griezmanna lub Suareza.
1
Komentarz usunięty
0
@AmigoBlancos 2 2
0
@mekston Tych karnych będzie pewnie więcej :/
0
@mekston Na 3 mecze po koronaferiach 2 bramki, myślę że forma jednak jest i dlatego się obawiam :D
0
@mekston Ronaldo Ronaldem, ale Ciro jak dla mnie faworyt. Będzie mecz gdzie strzeli ze dwa, może nawet hattricka i wystarczy kilka spotkań po brameczce. Mając w głowie że ma dużą szansę na tego buta tymbardziej będzie polował, ale z drugiej strony może go to zgubić. Zobaczymy, obym się mylił bo życzę Lewemu sukcesu ^^
4
@Kapitan hawk Już się tak napawali tym zwycięstwem że im się znudziło :D