0

@BarcaInfo Jak uważasz ;)

0

@BarcaInfo Nie żebym się czepiał, ale co kogo obchodzi jakiś Marcos Senna, nie on jedyny uważa Messiego za piłkarskiego geniusza :D

4

@levz0r I mistrzostwa walk kogutów w Panamie :/

8

@MichVeB Trzech ulubionych: Mane, Salah, Firmino
Trzech najmniej lubianych: Trent, Alexander, Arnold

0

@Klaudiaa8 Takie plotki były ale to fejk raczej

0

@Klaudiaa8 Ponoć już nie są razem

0

@Misugi14 Marietka to wygląda jak taki glonojad trochę :D Martynke to bym cimcirimcim, ale z charakteru to z żadną bym tam nie wytrzymał ^^

1

@AmigoBlancos Ja się zastanawiam co by było gdyby Dembele nie zmarnował dwusetki w pierwszym meczu z Live, czy Redsi byliby w stanie zrobić jeszcze lepszą remontadę

0

@kubasa Jeżeli energetyki to tylko Burn, no chyba że znajdziesz gdzieś Redbulla Winter Edition o smaku śliwki z cynamonem to dawaj znać, zrobię wszystko za chociażby jedną puszkę.

1

@BarcaInfo Messi się skończył, sprzedajemy

1

@TheNekro94 Ja dzisiaj cały dzień lecę na Apap nic mi nie jest

1

@NeroTFP Dziewczyna poleca jak coś więc śmiało ^^

0

@Encore Przepraszam za spóźnienie, już zajmuję pozycję

9

@pt9 Zjedz se kebaba z sosem habanero albo piri piri to KFC będzie dla Ciebie niebem ^^

2

@AmigoBlancos No ale trzeba przyznać że Usain by nie pogardził tamtym sprintem hehe

0

@AmigoBlancos Nie musisz nam przypominać :(

0

@blue_shark Nie tyle introwertyków co informatyków :P

1

@barcafan9512 Tylko w sklepie, albo jeśli Ci zimno ^^

0

@SeeleyBooth Katie Kowalsky

0

@barcafan9512 W sensie że bagiety, psy, pały? W sensie że policja no

1

@Jaca27 Kiedyś kumpel poczęstował mnie Harnasiem, nasikałem do szklanki i podlałem spirytusem podając kumplowi w odwdzięcze :)

0

@Bovciek Jeszcze za wcześnie

0

@Janiama I właśnie z tego powodu że wirus sam z siebie się nie skończy, będziemy musieli nauczyć się z nim żyć, tak jak to do tej pory było z grypą czy innymi zarazami.. Stawiam że czerwiec będzie już miesiącem w miarę "normalnym". Media zaczną głosić że wirus umiera wraz z letnimi temperaturami i magicznie cała otoczka wirusowa zniknie , a co za tym idzie wszystko będzie wracać na swoje tory. Tak jak mówi @tobiasson92 panika będzie się kręcić wokół ekonomii

0

@Szreko 120? Jesteś 2 razy cięższy ode mnie hehe. Jakiś trójbój ćwiczysz albo podnoszenie czy kulturystyke?

0

@Mario96w *Wypuszczamy 8 sekund ^^

3

@Blantozaur Jak już jesteś rozbudzony i chcesz za wszelką cenę zasnąć to musisz trochę powalczyć, ale da się zrobić :D Pierwsza rzecz niby z pozoru prosta, musisz chcieć zasnąć. Często jest tak że pasujesz i bawisz się telefonem, licząc że Ci się w końcu zachce spać, a to błąd. Przeważnie też jest tak, że zaczynasz za dużo rozmyślać zamiast skupić się na spaniu, a to wszystko jeszcze bardziej rozbudza. Druga sprawa to chłodna temperatura, wietrzysz pokój na 5, 10 minut, poduszkę i kołdrę przewracasz na druga stronę. No i ostatnie primo, relaks oddechem. 4 sekundy głęboki wdech, wstrzymujemy 6 sekund i wpuszczany przez kolejne 8, robimy kilkanaście takich cykli i jak już poczujemy większe odprężenie, wygodnie się rozkładamy i idziemy lulu nie rozmyślając już o niczym. Czy zaśniesz odrazu? Nie obiecuję, ale napewno w dużym stopniu ułatwi sprawę ;)

0

@Encore Z dawnych lat kibicowałem Tetrisowi, szkoda że tytułu WBW nie zdobył, a było blisko. Trueschoolem niszczył wszystkich, ale ten styl nie każdemu podchodził. Muflon też był kozakiem :D

0

@Encore Edzio jak złapie flow to nie ma mocnych

0

@Encore A co się z Edziem dzieje, toczy bitwy dalej? Bo dawno w temacie nie siedziałem

0

@Szicek10 Do dziś jeżdżę na rowerze samochodem

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?