Mario96w
Dołączył/a: kwiecień 2012
Zakopane
14 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@barcafan9512 Otoczenie Neymara mówi że tak, zaś Profesor dementuje wszystkie plotki.
3
@AnnaMarianna Sama prawda, faceci wbrew pozorą też mają uczcucia ;)
0
@RomanHoffer Krótka piłka, tak.
4
@AnnaMarianna Nie żyjmy stereotypami, oczywiście że sex dla faceta jest jedną z najważniejszych rzeczy jakie mogą być, ale to nie jest tak że facet myśli tylko kutongiem :) Sama potrzeba bliskości i bycie z kimś komu można zaufać, porozmawiać o wszystkim, przytulić się, jest wiele powodów dlaczego faceci wdają się w związki. Oczywiście nie wrzucam wszystkich do jednego wora bo są i tacy którzy liczą tylko na dymanko, ale tak samo jet z kobitkami ;)
0
@LuisSalvano Też bym wolał sobie odpuścić taką "sławę", ale jak wspomniałeś takie czasy ^^
0
@LuisSalvano Brzmi jakbyś zazdrościł :P
3
@MichalZZZ Uwierz mi że jak zobaczysz co ta dwójka odwala to Pacześ i inni pójdą w odstawke :D Socha robi Paczesia nawet lepiej niż sam Pacześ xD
0
@normasubiektywna Ja również ^^
2
@MichalZZZ Błażej Krajewski i Mateusz Socha konieczne :D
0
@normasubiektywna Wiem do czego pijesz, ale pomyśl czy nie łatwiej by się funkcjonowało na forum w ten sposób nawet gdyby to nie było zabronione? Króciutkie ostrzeżenie przed spoilerem, gdzie wiadomo że ludzie tego nienawidzą. Prawo do pisania o wszystkim ma każdy, ale trzeba uszanować fakt że ludzie mają zaległości w tworczościsch takich jak filmy, czy seriale :)
0
@normasubiektywna Nie rozumiesz prostej rzeczy która jest kompromisem dla wszystkich, wystarczy napisać (SPOILER) I 2 akapity w dół, to chyba nie takie trudne :) Po za tym odsyłam do regulaminu w którym dowiesz się jednak, że dla obywatela la Rambli zdradzanie fabuły jest zabronione, nawet zrobię Ci te przyjemność i wkleję cytat ;)
Niedozwolone jest:
- zdradzanie elementów fabuły książki, filmu, serialu, komiksu etc. bez wyraźnego oznaczenia komentarza tytułem „[SPOILER z XYZ*]” oraz bez wystarczającego** odseparowania tytułu od pierwszego akapitu komentarza uwzględniając przy tym jego przejrzystość,
* XYZ oznacza tytuł dowolnego utworu pisany wielkimi literami (Caps Lock),
** 2 linijki odstępu,
- natarczywa, nieustępliwa bądź agresywna agitacja ideologiczna.
Jak widać na tyle to przeszkadza większości użytkowników że postanowiono coś z tym zrobić, ciekaw jestem jak teraz będziesz bronił spoilerujących ;)
0
@normasubiektywna Kolega Faun wcześniej pisał o banach nie ładnie tak kogoś mylić, ja nie usuwam komentarzy ;)
0
@normasubiektywna Przeczytaj jeszcze raz co napisałem i czy to ja pisałem to o czym teraz mówisz, bo to był mój pierwszy komentarz w tej dyskusji :D Tu nie chodzi o żadne prawo i masowe bany za spoilerowanie, tylko o nie robienie komuś przykrości. "Na czas serialu nie wchodzić na Ramble i problem z głowy" no rzeczywiście teraz to jest takie proste dzięki za radę :D Czyli że jak serial już nie będzie na topie to mozna spoilerowac ile wlezie, zastanow sie chlopie co Ty piszesz. Zrozum że spoilerowanie od dawien dawna przysparza ludziom kłopotów, a na Ramble wchodzi się pogadac o wszystkim. Wyobraź sobie teraz Tak, jesteś na plaży, godzinami budujesz ogromny zamek z piasku i gdy już zrobiłeś naprawdę sporo przychodzi ktoś i jak gdyby nigdy nic Ci go niszczy. Po twoim rozumowaniu można wnieść że jeszcze byś mu podziękował I powiedział że to Twoja wina że budujesz zamek gdy w pobliżu są ludzie. Po co robić sobie na złość facet. I ja nigdzie nie napisałem że chcę bana za spoilery tylko odniosłem się do Twojego stwierdzenia że po co banować skoro nic to nie da, a zdziwiłbyś się że daje i to dużo ;)
2
@normasubiektywna "Spoilery nie naruszają dóbr osobistych', ciekawe.. Nie od dziś wiadomo że Rambla to forum nie tylko o tematyce piłkarskiej, a filmy i seriale są bardzo częstym tematem dyskusji. Być może Tobie spoilery nie przeszkadzają, ale mi jak i wielu innym niejednokrotnie ktoś zepsuł zabawę zdradzając zakończenie serialu, w który człowiek zdążył się wkręcić. Wystarczy głupi napis (SPOILER) i kilka akapitów w dół, a uratuje się tym samym wiele przykrych sytuacji. Po za tym co to za stwierdzenie że jeśli ktoś dostanie bana to nie cofnie to czasu.. Ban ma odstraszyć i zapobiegać takim sytuacjom na przyszłość, a nie dawać poczucie zemsty :D
0
@kkbarca Jako mieszkaniec muszę się niestety zgodzić.. Z roku na rok będzie coraz gorzej, ale tutaj się przyjeżdża przedewszystkim dla gór, niektórzy przyjadą po to żeby pochodzić po Krupówkach i dziwota że nie ma tu nic do roboty i że wszędzie drogo :D
3
@Kengo Tak, ale nie za wszelką cenę.
3
@Kamiloza91 Mimo że miał wiele wspaniałych bramek, to jednak piętka z Mallorcą jest nie do przebicia :D
1
@Hushovt A ja piwko Korona, trzeba być na czasie ^^
0
@sebasarna18 Lędźwia mają być przywarte do ławeczki, ściągając łopatki automatyczne wyginasz sie w klatce do przodu, taka wersja jest prawidłowa według mnie.
3
@xofcbxo Ile razy przez to zawału dostałem..
0
@Kamill10 Samochodem do 9 miejsc możesz podróżować w tyle osób ile masz wpisane w dowodzie. Powyżej tej granicy ilość osób które możesz przewieźć zmniejsza się o połowę :)
0
@MichalZZZ Oglądnij wszystkie dostępne na YT najlepiej, nie jest ich tak dużo ^^
5
@draxidox A ponoć krótkie spacery można robić, całe to rozporządzenie jest dość kontrowersyjne już nawet abstrahując od tego że ponoć niezgodne z konstytucją , mogliście się wytłumaczyć że do sklepu idziecie czy coś, ja bym mandatu nie przyjmował :P A no właśnie i pewnie przyczepili się też o odstęp, czy głównie o to? :D
0
@TheNekro94 Zgodzę się że były lepsze, ale ten na plus jak dla mnie, prosty humor dla odmóżdżenia :)
0
@TheNekro94 Abelard jak zwykle trzyma poziom, dobre :)
1
@Konias4318 Ok, wycofuję pozew. Upewnij się czy wpisujesz dobre hasło (pewnie już się upewniles tysiąc razy, ale zawsze można coś przeoczyć), a jak nie to pozostaje napisać do moderacji lub poczekać aż problem sam się rozwiąże bo czasem tak bywa :)
7
@kubusnitecki Nie słuchaj tych którzy mówią że polecenia się nie przydają, chcą po prostu jak najwięcej dla siebie. Ja za zielone kupiłem sobie już 2 mercedesy więc polecam zbierać. Pierdzielnij czasem jakimś sucharem, napisz coś obiektywnego, wstaw jakąś ciekawostkę, szybko się dorobisz bracie, życzę powodzenia ;)
2
@Konias4318 I cyk ban za multikonto
0
@Hiacynk Nie łączy, innym razem z wami popykam jak na kompa przejdę ^^
1
@IronSanHybrid Da radę grać w to mobilnie?