0

@Don Lucas Janiama!!!

1

@AnnaMarianna Najgorsze imiona: Marta, Klara, Teresa
Najlepsze: Julia, Natalia, Monika ^^

0

@jaras121 Brawo ja ^^

8

@jaras121 Maciej Janiak?

3

@IronSanHybrid Rajskie rozdanieee haha xD Oglądam to z kobitą codziennie bo skończyły nam się seriale :D

1

@justfootball Niby tak, ale nie w tym sezonie :D

3

Latino Blondino hehehe

0

@itmustbejoke Marcin Brajtłajt?

0

@LuisSalvano Oznacz SPOILER bo mimo wszystko nawet jak tytułu nie podałeś to ktoś to będzie kiedyś oglądał i skojarzy co się stanie ^^

2

@Avada Kedavra Tydzień góra byśmy wytrzymali haha

1

@Rewolucja123 Fajne dźwięki wydaje ^^

3

@Avada Kedavra Ja tylko za wuefem i piwerkiem na wagarach. No i w sumie to znajdzie się więcej rzeczy, szkoła to było beztroskie życie ^^

2

@Rewolucja123 Umiesz grać na Dudach?

0

@Nou W praktyce raz biorę jabłczan raz mono, różnica jest tylko kilogramach czyli w nasyceniu mięśni wodą. Mam prośbę, jakbyś nie miał o czym zrobić serii to poczytałbym z chęcią o alkoholu i nikotynie, a zwłaszcza ich wpływie na budowanie may mięśniowej ^^

0

@Jarema1987 Warto warto :)

0

@Jarema1987 Angel to wyciskacz łez (Ale nie nudny, fabuła bardzo ciekawie zrobiona), choć z początku może Ci się wydać porąbany to uwierz mi że warto dooglądać do końca. Tym bardziej że ma coś około 12 odcinków tylko ^^

1

@Jarema1987 Mam nie dużą listę i stawiam że wszystko obejrzałeś :D
- Shingeki no Kyojin
- Fullmetal Alchemist: Brotherhood
- Death Note
- Angel Beats
- Naruto

1

@puyol_presidend5 Jest to wibrator z tym że właśnie nietypowy. Ma takie krótkie i cienkie przedłużenie? Jeśli tak to jest to o czym myślę. Wsadzasz go wiadomo gdzie wcześniej ustawiając, a to przedłużenie służy do wyjęcia gdy już masz dość :P

2

@itmustbejoke Torcik z masy z kruszonych ciasteczek z truskawkami ^^

7

@COU_11 Wypad z tym spoilerem chamie.

2

@Janiama Bierz chłopa na szkolenie bo wypadł z formy :P

2

@FC1899Barca Szczerze wątpię, nie po to przełożyli Euro żeby nie dograć europejskich pucharów. Sprawa z wirusem będzie z tygodnia na tydzień ucichać i wszystko powoli wróci do "normy". Puchary prawdopodobnie będą dogrywane przy pustych trybunach i bez dwu meczów tak jak planowano. Oczywiście to tylko moje zdanie

0

@ViscaBarca123 Czyli praktycznie cała nowa kadra, ciekawe czy utrzymają się w Segunda zakładając że tam awansujemy. A najważniejsze to czy z naszych obecnych perełek w Barcy B coś będzie :)

1

@rafal314 Dość stabilna ta Korea ^^

0

@LuisSalvano Cenowo ma to sens owszem, ale nie wyobrażam sobie że oddamy im kilkoro graczy w zamian za jednego ze skłonnościami do kontuzji, zważając na fakt jaki mamy problem z kadrą w obecnym sezonie :)

8

@Messibestplayerintheworld Taa dziesięciu graczy odrazu, co to Mundo wypisuje

0

@Neymar0d Nie do końca kolego.. Mono znacznie bardziej zalewa Cię wodą i mimo że jest to ta pozytywna woda gromadząca się w mięśniach to wpływa to mylnie na ocenę budowania/redukcji masy patrząc przez pryzmat kilogramów. Po za tym mono nie jest tak trwałe jak jabłczan i w żołądku duża część rozpada się w kreatyninę. Dużo ekspertów twierdzi że mono jest lepsze przy budowie masy, zaś jabłczan na redukcji, może coś w tym jest, ja po prostu od siebie polecam jabłczan, a wcale taki drogi nie jest :)

9

Arthur zostaje u nas. Przynajmniej jego otoczenie tak mówi.

0

@Nou Jabłczan najlepszy imo ^^ Fajnie że postanowiłeś robić taki cykl, sam swego czasu chciałem, ale zbyt zwklekałem i w końcu mnie ktoś uprzedził :D Możesz mnie oznaczać w następnych, będę wdzięczny
Aha no i kreatyna wspomaga też w znacznym stopniu regenerację mięśni i jak dla mnie mógłbyś jeszcze napisać w tym przypadku o ATP :)

0

@justfootball Wolałbym o Juppie Bayernu

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?