0

@ViscaBarca123 Czyli praktycznie cała nowa kadra, ciekawe czy utrzymają się w Segunda zakładając że tam awansujemy. A najważniejsze to czy z naszych obecnych perełek w Barcy B coś będzie :)

1

@rafal314 Dość stabilna ta Korea ^^

0

@LuisSalvano Cenowo ma to sens owszem, ale nie wyobrażam sobie że oddamy im kilkoro graczy w zamian za jednego ze skłonnościami do kontuzji, zważając na fakt jaki mamy problem z kadrą w obecnym sezonie :)

8

@Messibestplayerintheworld Taa dziesięciu graczy odrazu, co to Mundo wypisuje

0

@Neymar0d Nie do końca kolego.. Mono znacznie bardziej zalewa Cię wodą i mimo że jest to ta pozytywna woda gromadząca się w mięśniach to wpływa to mylnie na ocenę budowania/redukcji masy patrząc przez pryzmat kilogramów. Po za tym mono nie jest tak trwałe jak jabłczan i w żołądku duża część rozpada się w kreatyninę. Dużo ekspertów twierdzi że mono jest lepsze przy budowie masy, zaś jabłczan na redukcji, może coś w tym jest, ja po prostu od siebie polecam jabłczan, a wcale taki drogi nie jest :)

9

Arthur zostaje u nas. Przynajmniej jego otoczenie tak mówi.

0

@Nou Jabłczan najlepszy imo ^^ Fajnie że postanowiłeś robić taki cykl, sam swego czasu chciałem, ale zbyt zwklekałem i w końcu mnie ktoś uprzedził :D Możesz mnie oznaczać w następnych, będę wdzięczny
Aha no i kreatyna wspomaga też w znacznym stopniu regenerację mięśni i jak dla mnie mógłbyś jeszcze napisać w tym przypadku o ATP :)

0

@justfootball Wolałbym o Juppie Bayernu

0

@tomono Też tak uważam, wirusa nie wybijesz w 100% więc sprawa będzie powoli ucichać wraz z paniką ^^

1

@Janiama No i prawidłowo, nudę trzeba jakoś zabić ^^

1

@Janiama Nie no szczerze to fajny czelendż i chyba sam spróbuję, ale póki co dalej jestem w szoku, nie sądziłem że zobaczę dzisiaj Janiamę żonglującego srajtaśmą :D

6

@Janiama Nagrałbym ale nie stać mnie na takie rarytasy jak papier :/

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@badej60 Dredlok

0

Łapcie hit na czasie :)

0

@justfootball Popraw na handlował* bo inaczej nie śmieszy, a tak to jest szansa że komuś się tam kącik ust do góry podniesie

1

@amek555 nie widziałem, ale nie zastanawiaj się tylko odpalaj Breaking Bad, nie bez powodu jest w top 5 seriali na świecie ^^ Jak Narcos Ci się spodobał to BB również :)

0

@amek555 Nie zrażaj się tak do końca tymi negatywnymi opiniami bo tyle samo jest pozytywnych, mi się podobał serial i polecam zobaczyć, chociaż 1 sezon. Breaking Bad jeśli nie oglądałeś to koniecznie nadrób, a teraz jestem w trakcie obczajania Stranger Things i po 1 sezonie mogę powiedzieć że spoko :)

22

@kuz No fakt debil, mógł przyjechać

4

Messi geniusz ^^

1

Casemiroooooo, ty farciarzu

0

@krzychu1526 Aa to ten sport który odwołali na zawsze w 2020 z powodu pandemii, coś kojarzę. Btw o której ta liga mistrzów w łyżwiarstwie?

0

@Bykunn Chyba musi mieć powód :)

0

@Chaoss Marzyło mi się zawsze C6 w 3.0 TDI, ale stwierdziłem że jak będę kupował teraz auto to w benzynie. Jakie Audi byś mi polecił, ale około 2015 rocznik, minimum 200 koni, silnik benzynowy z dobrą kompatybilnością z LPG ( nie oceniaj, ale praca na taxi wymaga ^^ ) no i cenowo nie więcej niż 60

0

@cchesterr43 Oj tak, nawet mimo spędzonych lat za kółkiem i nabierania pokory ten diabełek zawsze gdzieś tam siedzi ^^

0

@Mati90fcb Chwalić w cudzysłowie oczywiście ^^ Więc życzę bezpiecznego pobicia 300 w celach naukowych rzecz jasna :)

1

@cchesterr43 @MikusBarca Też zależy gdzie się jedzie i czym, na autostradzie na Słowacji jechałem ponad 200 Nissanem Armadą i nie było tego nawet czuć, po Polskich drogach zaś nie odważyłbym się na wyluzowanie przy takiej prędkości, a tymbardziej z pasażerami. Raz wykręciłem 200 u Nas i to w terenie zabudowanym (głupota 18 latka świeżo po prawku :/ ) i serce chciało mi do gardła wskoczyć.

0

Pomijając wszelkie aspekty moralne, tak z czystej ciekawości, pochwalcie się jaką osiągnęliście największą prędkość jadąc po drodze publicznej samochodem bądź motorem. I jaka to była marka, model :)

0

@SuperVegeta Nie ty jeden :/

1

@SuperVegeta Ze z nami jest tak paradoksalnie, że czasem lepiej jak Ci się śni koszmar niż kolorowy sen. Po realistycznym koszmarze budzisz się i cieszysz że to tylko sen, zaś po wymarzonym gdzie jesteś mega bogaty albo właśnie zabierasz się za jakąś śliczna pannę i nagle się budzisz, no cóż, trochę niedosyt ^^

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?