1

@capm Jakie herezje xD Facet napisał jak wyglądają podstawy i stwierdził że dietetyk to tylko niepotrzebny wydatek, a ty tu o herezjach piszesz. Zrobienie dobrej formy nie wymaga żadnej konsultacji ze specjalistami, w dobie internetu i ogromnego dostępu do wiedzy bez problemu można być samemu dla siebie i dietetykiem i trenerem. Nie wmawiaj młodemu głupot ;)

2

@Adriano99 Pierwsza rzecz kolego to nadwyżka kaloryczna na poziomie 300 kcal dziennie i 2g białka na kilogram masy ciała. To jest na początek taka podstawa w diecie dzięki której będziesz wyrabiał optymalną ilość mięśni. Druga rzecz to trening. Jeśli ktoś Ci mówi że kalistenika jest dobra dla przedszkolaków to znaczy że ch*ja o niej wie :) tak jak kolega wyżej pisał, zaobserwuj na YT kanał KuraWorkout, wszystkiego się dowiesz :) Aha, no i nikt nie broni łączyć Ci kalisteniki z ciężarami, kiedy progres nie będzie zbyt zadowalający, przekonasz się po pewnym czasie :) Odłóż sobie troszkę pieniędzy i zainwestuj w drążek, a póki go nie masz będziesz musiał jakoś sobie poradzić, chociażby podciąganie na drzwiach ;)

1

@jeyx77x Buffalo buffalo, Buffalo buffalo buffalo, buffalo Buffalo buffalo

0

@haryveb944 Takie sytuacje zawsze skłaniają mnie do refleksji, wedle słynnego cytatu "Śpieszmy się kochać ludzi, tak szybko odchodzą"..

0

@haryveb944 Aż sobie wyobraziłem gdyby moich takie coś spotkało, współczuję stary :/

1

@chavez Radykalne środki są potrzebne owszem, ale duże grono osób nawet nie ma pojęcia czym jest ten wirus i w jakim stopniu zagraża, a zachowują się jakby każde zarażenie równało się śmierci. Ma to swoje plusy i minusy oczywiście

32

@sewciu50 Za to jesteśmy narodem panikarzy i spłoszonych owiec. Oczywiście, że sprawa jest poważna i pochwalam to jak większość reaguje, ale niektórzy się zachowują jakby wojna wybuchła..

2

@adamt1996 Messi ewidentnie pod formą, chyba jakaś kontuzja. De Jong jak to de Jong, taki drugi Rakitic

7

@PaulFCB O człowieku, dosłownie kosmos :D

0

@Szklaner Ja przestałem już liczyć nawet :D Czekam aż wyjdą dzieje Khorinis i Kroniki Myrtany, zapowiada się ciekawie, a później standardowo cała seria od nowa ^^

4

@Commando Dla Ciebie PAN Chwytliwy

0

@Witekk10 Można taką nową serię ciekawostek io użytkownikach wprowadzić :P

0

@Szklaner Właśnie postanowiłem sobie ze będę grał z tym modem jak będę znów przechodził serię Gothica :D

1

@Lord_Vader No i teraz masz klasę bo się przyznałeś :P

2

@Mari0 To wirus się zaraził Chuckiem, a nie na odwrót

1

@Kamil92 Dzięki byku odrazu lepiej ^^

1

@Kamil92 Kiedy moje suche żarty dostają dużo zielonych wtedy czuję się taki dowartościowany i jest mi cieplutko na serduszku ^^

2

@quarto Kibicuję od 2011, a nie oglądałem remontady z PSG więc jedyna słuszna odpowiedź to rewanż na Bayernie w 2015 czyli w skrócie Messi wkrecający w ziemię Boatenga i dający pstrykala w nos Neuerowi ^^ Finał z United w 2011 też miłe wspomnienie, ale człowiek wtedy tego jeszcze nie doceniał :) Aha no i jeszcze El Clasico parę lat temu jak Messi strzelił gola w końcówce na wagę zwycięstwa :D

1

@wojopancer Symetria
Dzień Świra/Killer
Tokio Drift
Superhero
Shrek
Klątwa
Interstellar

0

@4drian0 Ale jak to to są inne gry? :O

1

@patryk355 Gothic 1
Gothic 2
Gothic 2 NK
Gothic 3
Gothic Arcania też ujdzie
Kolejność losowa :P

0

@MSN30 No nie polecam, wszystkich turystów teraz się wyzywa od "idiotów bo nie umieją na dupie usiedzieć"

2

Powiem wam że ten wirus ma swoje plusy, TPN został zamknięty dla turystów, nareszcie można iść na niedzielny Giewont bez tłumów ^^

3

@Aaron10 Narazie to on jest murem za nami xD

2

@IronSanHybrid Widziałem xD Trzeba wgrać sobie takiego moda haha

2

@IronSanHybrid @Walker Ja uwielbiałem na różne sposoby włamywać się do bazy wojskowej i zabierać Hydrę bądź czołg. Kurde hydrą to się fajnie latało i te akrobacje pod mostami :D Ale jazda motorem była chyba najbardziej odstresowująca :D

1

@IronSanHybrid I te miliardy spędzonych godzin na przemierzaniu bezdroży San Andreas, piękne ^^

2

Oooool maj ekses liw yn tekses

4

@heniek168 Impra jest tu, a ludzi w pi*du. No co, każdy ma swoją wersję :D

5

@Maciegg Tak, podeślij kaskę ja zapłacę ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?