2

@Allbi Przenoszą, tak samo jak i młodsi. Starsi ludzie są po prostu najbardziej narażeni na śmierć

0

@Allbi Co do k...

0

@TR3YWAY No jak to jest uczelnia poświęcona nauczaniu o wirusach to się nie dziw

5

@kubix05 O fajnie moje święto ^^

0

@4drian0 Używa używa, raz go przyłapałem :D

7

@robsesh To już wiadomo gdzie bana odsiaduje :P

5

@Hiacynk Chleb z cukrem ^^

5

@Stoiczkow Nie, ale mój starszy zamierza wykupić dzisiaj cały sklep

0

@barcelonaLM Co tam kto napisał? bo nie zdążyłem :D

3

Oświadczam że nie ma żadnego wirusa!! Wirusa wymyśliliście Wy, dziennikarze.

0

@DaPi Zajebista stronka, tylko 80 miałem, ale głównie na Afryce poległem i mniejszych państwach Wyspach ^^

1

@szela1899 Myślę że zwykły Avast na trialu sobie poradzi

0

@ShinobiQWE Nie mam pojęcia ale obstawiam że to kwestia czasu aż wszystkie spotkania będą bez publiczności w LM, przynajmniej przez jakiś okres

3

@ZielonySzparag Valencia - Atalanta również

0

@KamQiX Łatwo się mówi komuś kto nie ma do czynienia z takim hajsem, nigdy nie wiesz czy z Ciebie nie zrobiłby takiego "idioty" :)

0

@LuisSalvano Nie każdy milioner mnoży swoje dolary bez końca, ten zapewne przerąbał większość w kasynie, no i używki też pewnie kosztowały.

0

@tristan87 Nie ma szans

0

@Kote Dodaję w takim razie do swojej listy must play ^^

0

@Kote Nie trzeba bo grałem z tej listy tylko w Fable i Mafię i doskonale wiem o co chodzi ^^

1

@DaPi Jeden Osiem - Jak zapomnieć

^^

0

@NeroTFP No to fakt, ale i tak zawsze zabieram tego zdrajce Mario tylko po to żeby mu wyebać na samiutkie zakończenie gry ^^

0

@Jaca27 Też muszę nadrobić

0

@lioney10 Muszę nadrobić :)

0

@NeroTFP Gothic wzruszający? Przeszedłem jakieś niecały milion razy i ani razu się nie wzruszyłem, no chyba że z zajebistości samej gry :P Mafia jak najbardziej, jedyneczka zawsze wyciska łzy na końcu. Fable wzrusza tylko na początku, aczkolwiek super gra. Max Payne muszę się przyznać że nie grałem :/

2

@Szicek10 Strażnik dzienny/nocny La Rambli, a w wolnym czasie taksówkarz ^^

1

Były książki, filmy, seriale to teraz czas na wzruszające gry. Ode mnie propozycja, Life is Strange

0

@socha Powiem w skrócie, Baba na pasach, Hajto w zawiasach

1

@Piotr89Sand Ale ona nie traktowała go źle, tylko zamknęła w Friendzonie, to on latał za nią jak głupi :D W sumie to nigdy nie beczałem przy tym, ale tak mi się skojarzyło z jakąś smutną sceną. Btw też dawno nie oglądałem, muszę przerobić jeszcze raz :)

0

@AnnaMarianna @PrinceDamon Z Anime to polecam króciutki serial Angel Beats, płacz gwarantowany :/

1

@Piotr89Sand No wiesz co, a śmierć Jenny to co :(

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?