Mario96w
Dołączył/a: kwiecień 2012
Zakopane
14 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Allbi Przenoszą, tak samo jak i młodsi. Starsi ludzie są po prostu najbardziej narażeni na śmierć
0
@Allbi Co do k...
0
@TR3YWAY No jak to jest uczelnia poświęcona nauczaniu o wirusach to się nie dziw
5
@kubix05 O fajnie moje święto ^^
0
@4drian0 Używa używa, raz go przyłapałem :D
7
@robsesh To już wiadomo gdzie bana odsiaduje :P
5
@Hiacynk Chleb z cukrem ^^
5
@Stoiczkow Nie, ale mój starszy zamierza wykupić dzisiaj cały sklep
0
@barcelonaLM Co tam kto napisał? bo nie zdążyłem :D
3
Oświadczam że nie ma żadnego wirusa!! Wirusa wymyśliliście Wy, dziennikarze.
0
@DaPi Zajebista stronka, tylko 80 miałem, ale głównie na Afryce poległem i mniejszych państwach Wyspach ^^
1
@szela1899 Myślę że zwykły Avast na trialu sobie poradzi
0
@ShinobiQWE Nie mam pojęcia ale obstawiam że to kwestia czasu aż wszystkie spotkania będą bez publiczności w LM, przynajmniej przez jakiś okres
3
@ZielonySzparag Valencia - Atalanta również
0
@KamQiX Łatwo się mówi komuś kto nie ma do czynienia z takim hajsem, nigdy nie wiesz czy z Ciebie nie zrobiłby takiego "idioty" :)
0
@LuisSalvano Nie każdy milioner mnoży swoje dolary bez końca, ten zapewne przerąbał większość w kasynie, no i używki też pewnie kosztowały.
0
@tristan87 Nie ma szans
0
@Kote Dodaję w takim razie do swojej listy must play ^^
0
@Kote Nie trzeba bo grałem z tej listy tylko w Fable i Mafię i doskonale wiem o co chodzi ^^
1
@DaPi Jeden Osiem - Jak zapomnieć
0
@NeroTFP No to fakt, ale i tak zawsze zabieram tego zdrajce Mario tylko po to żeby mu wyebać na samiutkie zakończenie gry ^^
0
@Jaca27 Też muszę nadrobić
0
@lioney10 Muszę nadrobić :)
0
@NeroTFP Gothic wzruszający? Przeszedłem jakieś niecały milion razy i ani razu się nie wzruszyłem, no chyba że z zajebistości samej gry :P Mafia jak najbardziej, jedyneczka zawsze wyciska łzy na końcu. Fable wzrusza tylko na początku, aczkolwiek super gra. Max Payne muszę się przyznać że nie grałem :/
2
@Szicek10 Strażnik dzienny/nocny La Rambli, a w wolnym czasie taksówkarz ^^
1
Były książki, filmy, seriale to teraz czas na wzruszające gry. Ode mnie propozycja, Life is Strange
0
@socha Powiem w skrócie, Baba na pasach, Hajto w zawiasach
1
@Piotr89Sand Ale ona nie traktowała go źle, tylko zamknęła w Friendzonie, to on latał za nią jak głupi :D W sumie to nigdy nie beczałem przy tym, ale tak mi się skojarzyło z jakąś smutną sceną. Btw też dawno nie oglądałem, muszę przerobić jeszcze raz :)
0
@AnnaMarianna @PrinceDamon Z Anime to polecam króciutki serial Angel Beats, płacz gwarantowany :/
1
@Piotr89Sand No wiesz co, a śmierć Jenny to co :(