0

@Avada Kedavra Hary Pota czy Joker?

0

@Kettger Perfekcji w lidze, no trzeba przyznać że przynajmniej 1 sezon Valdka był pod tym względem kozacki

8

@AV0CAD0 Fakt, to jeden z tych typów na które jak się patrzy to pięść się zaciska :D

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@Yomek7 They go crazy on VAR

0

@messicocacola Vidal był na spalonym, było na powtórkach ;)

0

2 bramy po spalonych hehe

0

@Bula_11 grał, i to tylko w 1 połowie

0

@adiczak Przyjemne odbiory, ogólnie chyba dobrze

0

@Image Tak, strzelił dziś gola Atletico

1

@Lisek Nie napisałem że nie należy, tylko poprawiłem kolegę który twierdzi że nsport to to samo co Canal+ :)

0

@inViNcibl3 Nie kolego, nie to samo, to są osobne kanały :)

2

@Chwytliwy Niech odpoczywa na LM, chłopak gra wszystko ostatnio

0

@FafitFCB Jak dla mnke Atleti ustrzeli jedną

0

@kielon93 Który to już kielon przyznaj się

2

@Avada Kedavra Chciałem być zabawny, zniszczyłeś moje marzenia :/

1

@Kwiatek67 Barcelona B

0

@SuperVegeta Hahah to było dobre.. oh wait

0

@4drian0 To nie głosy w głowie tylko kibice na Camp Nou xD

0

Już myślałem że dupa ale fajnie nto zmieścił

0

@michaleu Będzie będzie tylko Rockstar skupia się teraz na innych grach, najpierw Red Deada wydali teraz mają być pracę nad Bully 2 z tego co słyszałem

0

Czo temu Liverpoolowi się stało :D

1

@Avada Kedavra Niedługo Halaand opanuje cały świat

33

Halaand po miesiącu gry dla Legii Warszawa
https://imgur.com/a/jN2B0BS

0

@gorgota Konstantynopol

2

@Nano22 No a jak pan Jezus powiedział

0

@Nano22 Bili dżin is nat maj lołwer

1

@cules100pro I tak i nie

0

@KapiFCB Też boli, z Shingeki no Kyojin tak miałem :)

8

@FafitFCB To paradoksalnie jesteś i cierpliwy i niecierpliwy :P

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?