Mario96w
Dołączył/a: kwiecień 2012
Zakopane
14 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Avada Kedavra Hary Pota czy Joker?
0
@Kettger Perfekcji w lidze, no trzeba przyznać że przynajmniej 1 sezon Valdka był pod tym względem kozacki
8
@AV0CAD0 Fakt, to jeden z tych typów na które jak się patrzy to pięść się zaciska :D
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@Yomek7 They go crazy on VAR
0
@messicocacola Vidal był na spalonym, było na powtórkach ;)
0
2 bramy po spalonych hehe
0
@Bula_11 grał, i to tylko w 1 połowie
0
@adiczak Przyjemne odbiory, ogólnie chyba dobrze
0
@Image Tak, strzelił dziś gola Atletico
1
@Lisek Nie napisałem że nie należy, tylko poprawiłem kolegę który twierdzi że nsport to to samo co Canal+ :)
0
@inViNcibl3 Nie kolego, nie to samo, to są osobne kanały :)
2
@Chwytliwy Niech odpoczywa na LM, chłopak gra wszystko ostatnio
0
@FafitFCB Jak dla mnke Atleti ustrzeli jedną
0
@kielon93 Który to już kielon przyznaj się
2
@Avada Kedavra Chciałem być zabawny, zniszczyłeś moje marzenia :/
1
@Kwiatek67 Barcelona B
0
@SuperVegeta Hahah to było dobre.. oh wait
0
@4drian0 To nie głosy w głowie tylko kibice na Camp Nou xD
0
Już myślałem że dupa ale fajnie nto zmieścił
0
@michaleu Będzie będzie tylko Rockstar skupia się teraz na innych grach, najpierw Red Deada wydali teraz mają być pracę nad Bully 2 z tego co słyszałem
0
Czo temu Liverpoolowi się stało :D
1
@Avada Kedavra Niedługo Halaand opanuje cały świat
33
Halaand po miesiącu gry dla Legii Warszawa
https://imgur.com/a/jN2B0BS
0
@gorgota Konstantynopol
2
@Nano22 No a jak pan Jezus powiedział
0
@Nano22 Bili dżin is nat maj lołwer
1
@cules100pro I tak i nie
0
@KapiFCB Też boli, z Shingeki no Kyojin tak miałem :)
8
@FafitFCB To paradoksalnie jesteś i cierpliwy i niecierpliwy :P