1

@AmigoBlancos Zepsuliście nam marzec i święta :(

0

@marcin000019 Hala Liverpool

1

Tak wogóle to przypomniałem sobie że Mirandes ma nie małe szanse na puchar króla :D Poprzedni mecz z Sociedad wtopili 2 1, ale po całkiem wyrównanej grze i na stadionie przeciwnika. Ta drużyna musi być niesamowicie zmotywowana na rewanż i wierzę że powalczą o ten awans do ostatniego gwizdka. Co to by była za historia

1

@Kidd No fakt, chłop jest strasznie nieregularny, Francuzi chyba już tak mają :D

2

@Kompletny Nasze Visca dzieci nie lepsze wcale :D

1

@Kidd Griezmann dość często takie "setki" pudłuje więc w jego przypadku to nie była setka :P

4

@kerouac Śmieszy mnie wogóle same słowo setka, bo o ile można tak nazwać okazję której się nie wykorzysta raz na milion, tak ludzie setkami nazywają po prostu dobre sytuacje, które jak się okazuje nie wchodzą dość często. Nie sądzę żeby któraś ze wczorajszych naszych sytuacji taką setką była

0

@haryveb944 Nie no akurat Real wychodził jako faworyt, wynik był do przewidzenia, ale jednak liczyłem na remis chociaż.. Szkoda że mimo Messiego w drużynie wiemy jak ciężko będzie nam się grało z białymi

1

@ToshyFCB "Frenkie"

7

@danio1899 Powiedz im że raz na jakiś czas to nawet Real wygra u siebie

2

Jakby ktoś jeszcze nie widział myszojelenia czasem :)


0

Pany nie wiecie gdzie można dorwać Red Bull winter edition o smaku śliwki z cynamonem? Najsmaczniejszy energetyk jakiego piłem, ale z tego co szukam to chyba nie ma w sprzedaży :(

1

A jak tak słabej Barcy jak tej z drugiej połowy :/

0

@Katalończyk 99 Mam dokładnie to samo, a nazywa się to pokora :) Jeszcze w pierwszej połowie człowiek potrafił się wkręcić jakoś, ale w drugiej już wszystko było mi obojętne

10

@zodiak_10 Chyba Santiagovirusa

0

@Hiacynk Dwa punkty kolego, dwa. W przypadku remisu punktowego biali mają majstra. Całe szczęście że tak jak mówisz za tydzień znowu możemy być liderami, prawdopodobnie będziemy o tron walczyć do ostatniej kolejki :)

0

@_Specjalista Gdzie Barca grała, chyba w Fifie xD

0

1

Nie sądziłem że to powiem ale Rakieta wchodź

0

Ale czyszczą Messiemu drybling, szacun

0

@DanielOOL No nie wiem co sobie myślałem, ale liczyłem że na TVP też będzie

0

Mecz jest tylko na Eleven i Canal+?

0

@Explode No w sumie racja ^^

1

@Hiacynk Tak jest!! Przesadna pewność siebie przed El Clasico to jest to co lubię, dzisiaj nie ma żadnej chłodnej głowy i podchodzenia z zapasem pokory, albo będziemy świętować albo łapiemy doła :P

2

@Orlik00 Dobry myk bo właśnie dzięki temu doszedłem do końca :P

2

@kamilos1214 Wiesz.. Chciałem Cię zmotywować tylko trochę luzik ;) Przykro że juz nie czerpiesz takiej radości z oglądania meczów jak kiedyś, pozostaje tylko współczuć, tymbardziej że musisz to robić z przymusu.. Bycie starszym to tylko wymówka, też nie mam tyle czasu co kiedyś, a mimo to ciągnie mnie do oglądania meczy. Albo się to lubi albo nie :)

2

@kamilos1214 Serio oglądasz po to żeby mieć o czym gadać w pracy.. Człowieku to jeden z najważniejszych meczów w sezonie, z naszym odwiecznym rywalem, ten pojedynek ma kluczowe znaczenie w walce o tegoroczny tron. Wynocha mnie się odpowiednio zmotywować i nie chcę tu pana widzieć bez chęci oglądania meczu. Koniec.

0

@Orlik00 Jedynka wygrała xD

0

@Tom0VeB Kurła więcej tego "D" się nie dało, panie to zaburza całą finezję tej emotikony :D

5

@kamilos1214 To współczuję ^^

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?