Mario96w
Dołączył/a: kwiecień 2012
Zakopane
14 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Co przyjął piłkę na szczękę :D
1
@draxidox Jak Real przejdzie to stawiam browara
0
Hah Neymar zrobił cieszynkę Halaanda
0
Brawo Neymaaa!!!!
1
@DLFCB Gra dobrze, bierze na siebie ciężar, posyła fajne podania, coś jak Messi u nas :)
8
@BigVu Tak jak pan Jezus powiedział
0
@Jaca27 Ja pułapki na szczury już kończę rozstawiać
0
@Avada Kedavra Ej Valdes też był wspaniały, czasami ^^
0
@Kompletny Podaj namiary
1
@T_TG Moja podobna z tym że zamiast Toure to Busquets, a z przodu Villa, Messi, Pedro (2011) wtedy właśnie zacząłem kibicować :)
2
@tadzik447 Znaczy tylko wtedy gdy my go wygrywamy :P
1
@YoungTalents Też tak czasem mam z pilotem że muszę kliknąć jakiś przycisk haha, jest to bardzo dziwne zjawisko :D
0
@masakrator05 Pytanie kiedy ^^
1
@YoungTalents Ciii, toć to tajemnica :P
1
@cchesterr43 @YoungTalents Noo tiki są przerąbane, kto nie miał do czynienia ten nie zrozumie, ale i tak najgorzej mają Ci którymi to dosłownie w całości rządzi, coś takiego np chociaż to i tak jest w miarę:
Facet ma akurat dystans do tego, przyjemnie się go słucha :D
0
@kewin Dowiesz się w swoim czasie :)
2
@YoungTalents Do dzisiaj mam kilka tików, ale ujawniają się rzadko, przeważnie jak się na nich skupisz. Coś typu przymus dotknięcia czegoś kilka razy, gwizdanie itd. Jest to czasem wkurzające, ale potrafię nad tym panować, za małego gnoja nie potrafiłem i macałem przedszkolanki xD Chociaż macanko to akurat częsty tik u panów ( ͡° ͜ʖ ͡°)
4
@NGTRX No ciężkie, ciężkie, ludzie bardziej się przejmują czyjąś opinią niż własnymi potrzebami..
0
@TheNekro94 To fakt, BCS może się wydawać z początku nudny, ale jak już się rozkręci to człowiek nie odchodzi sprzed TV. W Breaking Bad tylko pare odcinków jest nudnych. Ogólnie uniwersum w Albuquerque na najwyższym poziomie :)
1
@Sysia11 Jasne że nie, ale bardziej sprawiedliwe się nie da biorąc pod uwagę konieczność zakończenia sezonu i przyznania mistrza
1
@Encore Umowa mnie trzyma, wszystko przez naszych piłkarzy :(
1
@Encore Pytać się czy jest ktoś na Rambli, to jak pytać się panią lekkich obyczajów czy zrobi dżoka za 2 stówy ^^
0
@dominik127pl No tak to wygląda fakt :D
0
@beznicku1000 To ja trochę inaczej niż wszyscy, liczę że PSG i Liverpool przejdą. Fajnie jakby dla odmiany Francja coś zawojowała w LM, a na Anglikach mam nadzieję że się zrewanżujemy, choć może to być bardzo ciężkie ^^
0
@beznicku1000 W sensie że królem chcesz być czy jak
4
@Lord_Vader Bo to żart na czasie jest, a pan jest z przyszłości gdzie już nie ma koronawirusa
15
@Katalonbar Tylko użytkownicy Premium
2
@Danny Gaucho Jak zwykle pierwszy, taki stary a wciąż ma refleks :/
0
@Aaron10 To urodziny obchodzą Chucka
1
@Criss18Barca Zarażonych jest z pewnością więcej, a śmierci z powodu wirusa praktycznie każdą podaje się do statystyki, stąd ta śmiertelność jest trochę zawyżona. No ale to tylko statystyka oczywiście ^^