Mario96w
Dołączył/a: kwiecień 2012
Zakopane
14 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Rewolucja123 Ja tylko w weekendy wyjeżdżam na postój, a i tak mały ruch jest. W piątek idę w góry bo mnie szlak trafia w tym domu
0
@ToshyFCB Oby to nie trwało wieczność :(
3
@Rewolucja123 Przerwa numer 12, jak 12 dzień siedzenia w chałpie i szukania zalet długoterminowej domowej egzystencji
4
@IronSanHybrid I ta reakcja gdy zczaiła się co właśnie odyebała, bidulka już się nie pokaże na żywo xD
0
@eydem No to oglądamy ^^
0
@IronSanHybrid Też obczaję, jest na Netflixie?
2
@Cochise Że tak się wyrażę, iks plus duże de
0
Polecacie nawiedzony dom na wzgórzu? I czy jest to typowy horror z elementami paranormalnymi czy bardziej thriller?
0
@TheNekro94 Ale żeś palnął teraz :D Neosine od dawien reklamuje się jako lek przeciwwirusowy, masz tu nawet reklamę sprzed 2 lat
0
@barcafan9512 Mam to samo, chętnie bym sobie popracował, ileż można tego Netflixa oglądać :D
2
@MichalZZZ No okej, w takim razie można zrobić wyjątek ^^
3
@MichalZZZ Ja naleśniki właśnie smażę, a panu się cebulki nie chce, no litości cebulka aż się prosi do pierożków ^^
3
@MichalZZZ Miałem podobnie, z tym że szwagier wpadł do pokoju jak byłem u nich w domu haha
3
@sawyer00 Kiedyś paliłem dużo trawki i mój mózg często się zawieszał. Raz się tak zamyśliłem, że odpaliłem papierosa, wszedłem do sklepu, siadłem na ławie i zdążyłem pociągnąć kilka buchów zanim dotarło do mnie co właśnie od**bałem xD Mina kasjerek bezcenna, nigdy nie zapomnę tego uczucia chęci zapadnięcia się pod ziemię xD
0
@cchesterr43 Young hearts be free tonight!!!!!
0
@Szicek10 Mówiłem że się nie zawiedziesz :P
0
Hmm, zaufam znowu Rambli przy wyborze serialu, głosujcie :P
https://www.strawpoll.me/19603035
0
@TheBigShow Zrób jakieś wielkie szoł
0
@Colon Wątpię że przy dziecku taką ustawkę by zrobili, chociaż skoro bez ustawki miałaby się tak przy dziecku zachowywać to już wszystko jedno i tu i tu patola :D
3
Patrzcie co odkopałem, z masłeeeem
2
@DaPi To facet się zdziwi że ktoś to wogóle wyłapał, magia Rambli :D
4
@Dankhog No to twórz :D Strawpoll.me
0
@dasouzar11 To może jeszcze totka podasz jasnowidzu
1
@MSN30 A bier ten śnieg w cholere, chętnie oddam :D 30 cm i dalej sypie :D
0
@NeroTFP Obyś miał rację, bo coś czuję że jednak będzie ciężko choćby jeden punkt wywieźć
0
@Avada Kedavra Za stary już żeby nadrobić i poczuć klimat :P
0
@ksobi Trzeba oglądać mecze póki można, a btw mam nadzieję że skopiemy tyłki białym na Bernabeu
0
@Avada Kedavra Nie grałem nigdy w Hirołsy, tylko nie bijcie za mocno xD
21
Kurła przez te 3 dni wiosny nasypało mi więcej śniegu niż przez całą zimę
0
@LonelyVEB Grałem tylko chwile bo później mi dysk szlak trafił i sejfy również, ale rzeczywiście konkretny mod i nie ma tak łatwo jak w zwykłym Gothicu, bardzo ciężko o hajs :D