0

@Rewolucja123 Ja tylko w weekendy wyjeżdżam na postój, a i tak mały ruch jest. W piątek idę w góry bo mnie szlak trafia w tym domu

0

@ToshyFCB Oby to nie trwało wieczność :(

3

@Rewolucja123 Przerwa numer 12, jak 12 dzień siedzenia w chałpie i szukania zalet długoterminowej domowej egzystencji

4

@IronSanHybrid I ta reakcja gdy zczaiła się co właśnie odyebała, bidulka już się nie pokaże na żywo xD

0

@eydem No to oglądamy ^^

0

@IronSanHybrid Też obczaję, jest na Netflixie?

2

@Cochise Że tak się wyrażę, iks plus duże de

0

Polecacie nawiedzony dom na wzgórzu? I czy jest to typowy horror z elementami paranormalnymi czy bardziej thriller?

0

@TheNekro94 Ale żeś palnął teraz :D Neosine od dawien reklamuje się jako lek przeciwwirusowy, masz tu nawet reklamę sprzed 2 lat


0

@barcafan9512 Mam to samo, chętnie bym sobie popracował, ileż można tego Netflixa oglądać :D

2

@MichalZZZ No okej, w takim razie można zrobić wyjątek ^^

3

@MichalZZZ Ja naleśniki właśnie smażę, a panu się cebulki nie chce, no litości cebulka aż się prosi do pierożków ^^

3

@MichalZZZ Miałem podobnie, z tym że szwagier wpadł do pokoju jak byłem u nich w domu haha

3

@sawyer00 Kiedyś paliłem dużo trawki i mój mózg często się zawieszał. Raz się tak zamyśliłem, że odpaliłem papierosa, wszedłem do sklepu, siadłem na ławie i zdążyłem pociągnąć kilka buchów zanim dotarło do mnie co właśnie od**bałem xD Mina kasjerek bezcenna, nigdy nie zapomnę tego uczucia chęci zapadnięcia się pod ziemię xD

0

@cchesterr43 Young hearts be free tonight!!!!!

0

@Szicek10 Mówiłem że się nie zawiedziesz :P

0

Hmm, zaufam znowu Rambli przy wyborze serialu, głosujcie :P
https://www.strawpoll.me/19603035

0

@TheBigShow Zrób jakieś wielkie szoł

0

@Colon Wątpię że przy dziecku taką ustawkę by zrobili, chociaż skoro bez ustawki miałaby się tak przy dziecku zachowywać to już wszystko jedno i tu i tu patola :D

3

Patrzcie co odkopałem, z masłeeeem

2

@DaPi To facet się zdziwi że ktoś to wogóle wyłapał, magia Rambli :D

4

@Dankhog No to twórz :D Strawpoll.me

0

@dasouzar11 To może jeszcze totka podasz jasnowidzu

1

@MSN30 A bier ten śnieg w cholere, chętnie oddam :D 30 cm i dalej sypie :D

0

@NeroTFP Obyś miał rację, bo coś czuję że jednak będzie ciężko choćby jeden punkt wywieźć

0

@Avada Kedavra Za stary już żeby nadrobić i poczuć klimat :P

0

@ksobi Trzeba oglądać mecze póki można, a btw mam nadzieję że skopiemy tyłki białym na Bernabeu

0

@Avada Kedavra Nie grałem nigdy w Hirołsy, tylko nie bijcie za mocno xD

21

Kurła przez te 3 dni wiosny nasypało mi więcej śniegu niż przez całą zimę

0

@LonelyVEB Grałem tylko chwile bo później mi dysk szlak trafił i sejfy również, ale rzeczywiście konkretny mod i nie ma tak łatwo jak w zwykłym Gothicu, bardzo ciężko o hajs :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?