0

@Hiacynk A jak to wygląda z golami?

3

@AmigoBlancos Nie tylko w UK, chyba każdy Polak tak mówi :D

0

Jakie znacie określenia na cudzoziemców? Ja znam tylko kilka :
Gringo - używane przez latynosów, głównie w Ameryce Południowej i Meksyku.
Gaijin - używane przez Japończyków
Ceper - Używane przez Podhalańczyków :D

0

@Pablopicasso27 Interesowałem się dużo zależnością między snem, a budową masy mięśniowej i jak się okazuje sen ma bardzo, bardzo wielkie znaczenie jeśli o to chodzi. Jakieś tam badania wykazały, że u osób które śpią średnio po 5 godzin regeneracja będzie mniejsza nawet o 50% w stosunku do tych, którzy tych godzin prześpią 8. Tak więc staraj się spać jak najwięcej, pamiętaj że to podczas snu organizm najbardziej się regeneruje ;)

0

@Bykunn W lipcu ludzie już będą się śmiać z tego wirusa zobaczysz ;)

0

Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.3.

2

@barcafan9512 Dodajesz miodu do herbaty? Na wojnie słodziliśmy herbatę pszczołami

1

@barcafan9512 Otoczenie Neymara mówi że tak, zaś Profesor dementuje wszystkie plotki.

3

@AnnaMarianna Sama prawda, faceci wbrew pozorą też mają uczcucia ;)

0

@RomanHoffer Krótka piłka, tak.

4

@AnnaMarianna Nie żyjmy stereotypami, oczywiście że sex dla faceta jest jedną z najważniejszych rzeczy jakie mogą być, ale to nie jest tak że facet myśli tylko kutongiem :) Sama potrzeba bliskości i bycie z kimś komu można zaufać, porozmawiać o wszystkim, przytulić się, jest wiele powodów dlaczego faceci wdają się w związki. Oczywiście nie wrzucam wszystkich do jednego wora bo są i tacy którzy liczą tylko na dymanko, ale tak samo jet z kobitkami ;)

0

@LuisSalvano Też bym wolał sobie odpuścić taką "sławę", ale jak wspomniałeś takie czasy ^^

0

@LuisSalvano Brzmi jakbyś zazdrościł :P

3

@MichalZZZ Uwierz mi że jak zobaczysz co ta dwójka odwala to Pacześ i inni pójdą w odstawke :D Socha robi Paczesia nawet lepiej niż sam Pacześ xD

0

@normasubiektywna Ja również ^^

2

@MichalZZZ Błażej Krajewski i Mateusz Socha konieczne :D

0

@normasubiektywna Wiem do czego pijesz, ale pomyśl czy nie łatwiej by się funkcjonowało na forum w ten sposób nawet gdyby to nie było zabronione? Króciutkie ostrzeżenie przed spoilerem, gdzie wiadomo że ludzie tego nienawidzą. Prawo do pisania o wszystkim ma każdy, ale trzeba uszanować fakt że ludzie mają zaległości w tworczościsch takich jak filmy, czy seriale :)

0

@normasubiektywna Nie rozumiesz prostej rzeczy która jest kompromisem dla wszystkich, wystarczy napisać (SPOILER) I 2 akapity w dół, to chyba nie takie trudne :) Po za tym odsyłam do regulaminu w którym dowiesz się jednak, że dla obywatela la Rambli zdradzanie fabuły jest zabronione, nawet zrobię Ci te przyjemność i wkleję cytat ;)
Niedozwolone jest:
- zdradzanie elementów fabuły książki, filmu, serialu, komiksu etc. bez wyraźnego oznaczenia komentarza tytułem „[SPOILER z XYZ*]” oraz bez wystarczającego** odseparowania tytułu od pierwszego akapitu komentarza uwzględniając przy tym jego przejrzystość,
* XYZ oznacza tytuł dowolnego utworu pisany wielkimi literami (Caps Lock),
** 2 linijki odstępu,
- natarczywa, nieustępliwa bądź agresywna agitacja ideologiczna.

Jak widać na tyle to przeszkadza większości użytkowników że postanowiono coś z tym zrobić, ciekaw jestem jak teraz będziesz bronił spoilerujących ;)

0

@normasubiektywna Kolega Faun wcześniej pisał o banach nie ładnie tak kogoś mylić, ja nie usuwam komentarzy ;)

0

@normasubiektywna Przeczytaj jeszcze raz co napisałem i czy to ja pisałem to o czym teraz mówisz, bo to był mój pierwszy komentarz w tej dyskusji :D Tu nie chodzi o żadne prawo i masowe bany za spoilerowanie, tylko o nie robienie komuś przykrości. "Na czas serialu nie wchodzić na Ramble i problem z głowy" no rzeczywiście teraz to jest takie proste dzięki za radę :D Czyli że jak serial już nie będzie na topie to mozna spoilerowac ile wlezie, zastanow sie chlopie co Ty piszesz. Zrozum że spoilerowanie od dawien dawna przysparza ludziom kłopotów, a na Ramble wchodzi się pogadac o wszystkim. Wyobraź sobie teraz Tak, jesteś na plaży, godzinami budujesz ogromny zamek z piasku i gdy już zrobiłeś naprawdę sporo przychodzi ktoś i jak gdyby nigdy nic Ci go niszczy. Po twoim rozumowaniu można wnieść że jeszcze byś mu podziękował I powiedział że to Twoja wina że budujesz zamek gdy w pobliżu są ludzie. Po co robić sobie na złość facet. I ja nigdzie nie napisałem że chcę bana za spoilery tylko odniosłem się do Twojego stwierdzenia że po co banować skoro nic to nie da, a zdziwiłbyś się że daje i to dużo ;)

2

@normasubiektywna "Spoilery nie naruszają dóbr osobistych', ciekawe.. Nie od dziś wiadomo że Rambla to forum nie tylko o tematyce piłkarskiej, a filmy i seriale są bardzo częstym tematem dyskusji. Być może Tobie spoilery nie przeszkadzają, ale mi jak i wielu innym niejednokrotnie ktoś zepsuł zabawę zdradzając zakończenie serialu, w który człowiek zdążył się wkręcić. Wystarczy głupi napis (SPOILER) i kilka akapitów w dół, a uratuje się tym samym wiele przykrych sytuacji. Po za tym co to za stwierdzenie że jeśli ktoś dostanie bana to nie cofnie to czasu.. Ban ma odstraszyć i zapobiegać takim sytuacjom na przyszłość, a nie dawać poczucie zemsty :D

0

@kkbarca Jako mieszkaniec muszę się niestety zgodzić.. Z roku na rok będzie coraz gorzej, ale tutaj się przyjeżdża przedewszystkim dla gór, niektórzy przyjadą po to żeby pochodzić po Krupówkach i dziwota że nie ma tu nic do roboty i że wszędzie drogo :D

3

@Kengo Tak, ale nie za wszelką cenę.

3

@Kamiloza91 Mimo że miał wiele wspaniałych bramek, to jednak piętka z Mallorcą jest nie do przebicia :D

1

@Hushovt A ja piwko Korona, trzeba być na czasie ^^

0

@sebasarna18 Lędźwia mają być przywarte do ławeczki, ściągając łopatki automatyczne wyginasz sie w klatce do przodu, taka wersja jest prawidłowa według mnie.

3

@xofcbxo Ile razy przez to zawału dostałem..

0

@Kamill10 Samochodem do 9 miejsc możesz podróżować w tyle osób ile masz wpisane w dowodzie. Powyżej tej granicy ilość osób które możesz przewieźć zmniejsza się o połowę :)

0

@MichalZZZ Oglądnij wszystkie dostępne na YT najlepiej, nie jest ich tak dużo ^^

5

@draxidox A ponoć krótkie spacery można robić, całe to rozporządzenie jest dość kontrowersyjne już nawet abstrahując od tego że ponoć niezgodne z konstytucją , mogliście się wytłumaczyć że do sklepu idziecie czy coś, ja bym mandatu nie przyjmował :P A no właśnie i pewnie przyczepili się też o odstęp, czy głównie o to? :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?