Mario96w
Dołączył/a: kwiecień 2012
Zakopane
14 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@Striker Yy aha? Dlatego ma multum asyst i kluczowych podań otwierających drogę do bramy.. Zauważ że kiwa się pod polem karnym tylko wtedy gdy nie ma innej opcji, dużo rzadziej wchodzi w drybling mając szanse na podanie. Może oglądamy inne mecze, ale mój Messi przeważnie rozpędza się dryblingiem z połowy boiska, a później posyła prostopadłe podanie
8
@Striker Przydałoby się żeby miał komu ją oddawać :)
0
@barteq Jeszcze będzie tylko nie ufa aż tak bardzo swojej przewadze punktowej :)
0
@barteq Przy obecnej przewadze w lidze, myślę że Klopp jest zafiksowany na triplette :)
0
@Transu96 cieszę się że się rozumiemy ^^
1
@IronSanHybrid Proste :P
1
@DarekFCBnaZawsze Messi w razie czego byłby w stanie być w cieniu, za to CR już chyba nie bardzo, ale może również się mylę
4
@IronSanHybrid Nie rozumiem jak można woleć pączki, Ci ludzie kubków smakowych nie mają :D
2
Z cyklu "pora wyjaśnić to raz na zawsze" :
https://www.strawpoll.me/19417379
1
@TheMugShot ok :)
4
@Mns21 a 18/19?
1
@VamosGirl Polecam Ci grupkę na fejsie pt "Porady Prawne", tam prawnicy udzielają w miarę szybko odpowiedzi :)
1
@Pilka_jest_okragla Lepiej będzie spytać, ilu takich nie jest ;)
0
@TheNekro94 Przecież masz żonę i cudowne dzieci Walt..
0
@MesQueUnClub_87 Gdybym tylko miał tysiaka :(
0
@BarcaKings965212 Co to za wyczyn, @BarcaInfo jakbyś wyprzedził to dałbym herba :P
1
Ciekawe czy City chociaż obroni honor Angielskich zespołów :P
0
Hah co się tam dzieje
0
@NaFazieHitman Whaaat? :O
0
@PatrickoBarca Minął termin rejestracji zawodników do LM
0
@kerouac Eeasy :)
0
@jacob345 Chyba oba obejrzę po połowie :)
0
@kerouac Spokojnie.. Zdecydowanie.. Wczoraj też słyszałem te hasła w kierunku faworytów. To nie będą spokojne i zdecydowane mecze, Atleti i BVB mają szanse na awans jeśli nic się nie zmieni w grze Live i PSG
0
@Kubsoleon Też zauważyłem że Liverpool nie jest tu zbyt lubianym klubem, przed tamtym rewanżem na Anfield tego nie było więc wniosek nasuwa sie sam ;)
1
@IronSanHybrid O to to już wogóle 3 0 by siadło
1
@IronSanHybrid Albo na taki Real to już wogóle :P
0
@tristan87 Tyle zielonych poszło się walić :/
1
@Alan985 Bo liga mistrzów to trza się pokazać
0
@FafitFCB co zrobił?
0
@LuisSalvano Fati dopiero pobije ten rekord :P