3

@Striker Yy aha? Dlatego ma multum asyst i kluczowych podań otwierających drogę do bramy.. Zauważ że kiwa się pod polem karnym tylko wtedy gdy nie ma innej opcji, dużo rzadziej wchodzi w drybling mając szanse na podanie. Może oglądamy inne mecze, ale mój Messi przeważnie rozpędza się dryblingiem z połowy boiska, a później posyła prostopadłe podanie

8

@Striker Przydałoby się żeby miał komu ją oddawać :)

0

@barteq Jeszcze będzie tylko nie ufa aż tak bardzo swojej przewadze punktowej :)

0

@barteq Przy obecnej przewadze w lidze, myślę że Klopp jest zafiksowany na triplette :)

0

@Transu96 cieszę się że się rozumiemy ^^

1

@IronSanHybrid Proste :P

1

@DarekFCBnaZawsze Messi w razie czego byłby w stanie być w cieniu, za to CR już chyba nie bardzo, ale może również się mylę

4

@IronSanHybrid Nie rozumiem jak można woleć pączki, Ci ludzie kubków smakowych nie mają :D

2

Z cyklu "pora wyjaśnić to raz na zawsze" :
https://www.strawpoll.me/19417379

1

@TheMugShot ok :)

4

@Mns21 a 18/19?

1

@VamosGirl Polecam Ci grupkę na fejsie pt "Porady Prawne", tam prawnicy udzielają w miarę szybko odpowiedzi :)

1

@Pilka_jest_okragla Lepiej będzie spytać, ilu takich nie jest ;)

0

@TheNekro94 Przecież masz żonę i cudowne dzieci Walt..

0

@MesQueUnClub_87 Gdybym tylko miał tysiaka :(

0

@BarcaKings965212 Co to za wyczyn, @BarcaInfo jakbyś wyprzedził to dałbym herba :P

1

Ciekawe czy City chociaż obroni honor Angielskich zespołów :P

0

Hah co się tam dzieje

0

@NaFazieHitman Whaaat? :O

0

@PatrickoBarca Minął termin rejestracji zawodników do LM

0

@kerouac Eeasy :)

0

@jacob345 Chyba oba obejrzę po połowie :)

0

@kerouac Spokojnie.. Zdecydowanie.. Wczoraj też słyszałem te hasła w kierunku faworytów. To nie będą spokojne i zdecydowane mecze, Atleti i BVB mają szanse na awans jeśli nic się nie zmieni w grze Live i PSG

0

@Kubsoleon Też zauważyłem że Liverpool nie jest tu zbyt lubianym klubem, przed tamtym rewanżem na Anfield tego nie było więc wniosek nasuwa sie sam ;)

1

@IronSanHybrid O to to już wogóle 3 0 by siadło

1

@IronSanHybrid Albo na taki Real to już wogóle :P

0

@tristan87 Tyle zielonych poszło się walić :/

1

@Alan985 Bo liga mistrzów to trza się pokazać

0

@FafitFCB co zrobił?

0

@LuisSalvano Fati dopiero pobije ten rekord :P

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?