0

@max1982 heh ja to samo mimo że lekarz kazał leżeć i broń boże sprzęgła nie wciskać :P W praktyce ortezy powinno się nosić przy tego typu kontuzjach tylko przy chodzeniu bez kul i żeby zapobiec gwałtownym ruchom(zgięciom). Najważniejsze żeby wcześnie rozpocząć rehabilitację

0

@max1982 Pare lat temu miałem artroskopie kolana, podobny zabieg. Już nawet nie pamiętam jak sobie radziłem z myciem, ale jak Cię wypuszczą ze szpitala, to powinieneś orteze móc ściągać do kąpieli czy przebierania, po prostu z doświadczenia wiem ze będzie to uciążliwe. Dopytaj się tylko jak obchodzić się z raną :)

0

@Kz1234 #Valverdeout. A teraz dawać pieniążki

0

@Mat_Cat Bo póki co umie tylko ładnie mówić i obiecać, dokładnie jak nasi politycy, a wiadomo jak u nas to wygląda :) Nie wiem czy będzie lepszy czy gorszy, po prostu nie sądzę żeby był jakimś zbawieniem. Jeśli wygra wybory będę mu życzył dobrze :)

0

@msmsms Dzięki, ale preferuję mężczyzn, chyba że jesteś kobitką :)

0

@Mocher91 Przed wyborami każdy jest dobry i świetnie by zarządzał klubem, to tak jak z naszymi politykami. Nie sądzę żeby ten pan był dużo lepszy niż Bartomeu

23

@pinasmeister Nam się oczy otworzą, jak im się zamkną :/

1

@TikiTaka Teraz jak coś opublikują to wyjdzie na to, że publikują pod przykrywke, z kolei jak nic nie zrobią to teza dziennikarza będzie podtrzymana. Szach mat.

1

@KSSniper Zdecydowanie wolę zespoły grające otwartą piłkę, no i samego Neymara fajnie się ogląda :)

1

@TheNekro94 Bartosz pewnie dogadał się z firmą żeby wzięli na siebie całą winę. Ale jeśli nie to.. No cóż, nie chciałbym być w skórze naszego prezydenta

1

@Transu96 Ale Ajronka to Ty szanuj :/

2

@FafitFCB To by znaczyło że nasi zawodnicy są faszerowani niebieską metą

1

@TheNekro94 Strzelałem że jest kucharzem :P

1

@FafitFCB To ugotuj nam coś :P

1

1

@Chwytliwy No właśnie miałem pisać że taka zima to mi pasuje, ani to łopatować nie trza ani ubierać w futra :)

6

@deyna2018 wkładam hemoroida do ryżu

8

@IronSanHybrid Podoba mnie się ten brodziaty Ernest. Noł homo.

4

A co to za zdziwienie, jakby wynajem firm do tworzenia wpisów było czymś nowym i żadna firma tego nie stosowała.. Popularny zabieg manipulacyjno-marketingowy i jestem pewien że nie tylko Bartek tak robi, tylko że reszta umie sprawić by takie brudy nie wychodziły na światło dzienne.. A kto wie być może bieżące doniesienia również są takim przekłamanym zabiegiem. To powinno skłonić nas do refleksji jak bardzo dajemy się wciągać w te medialne nagonki.

1

@Matt_i1992 Prawda, nie znamy wszystkich szczegółów, ale dając się prowokować jeszcze bardziej karmi tych idiotów. Nie każdy jest na tyle odporny psychicznie, ale takim zachowaniem nic nie zdziała, to jak walka z wiatrakami..

9

@BarcaInfo Sam sobie jest winny że dał się sprowokować. Oczywiście nie popieram rasizmu, ale chłopa poniosło trochę, jeden z drugim podlatuje i mówi żeby się ogarnął, a ten to ciągnie dalej zamiast mieć w dupie. Niestety w tym sporcie trzeba być odpornym na buraków.

0

@Katalonbar Na ten moment nie mamy zmiennika i na 9 i na LS więc ten napastnik z Leganes prawdopodobnie będzie rotował na obu pozycjach w zależności od tego jak kto się będzie prezentował na danej pozycji

0

@chavez Szybki prysznic po meczu i bajlandoo

2

@barteq Messi nawet gdy marnuje setki to wciąż stwarza mnóstwo okazji kolegom i asystuje, akurat o naszego kosmite się nie martwię :) Co do Arthura to weźmy pod uwagę, że chwile potrwa zanim wróci do optymalnej formy, po za tym akurat w sobotę nie zagrał źle, nie bał się wchodzić w dryblingi i ciągnął grę do przodu :) @Mocher91 Ale o jakim wysiłku mówimy? Messi nie jedzie do kamieniołomu jak kolega wyżej zauważył, a Arthur miał tylko jedną przygodę ze snowboardem, wątpię żeby narażał dalej swój wizerunek i karierę będąc przyłapanym już raz ;). Koledzy nie przesadzajmy, to też są ludzie, nie będą wiecznie wolnego czasu spędzać w SPA

3

@barteq Co Ci przeszkadzało w Messim i Arthurze w ostatnim meczu :)

4

@Mocher91 Myślę że de Jong spokojnie sobie poradzi jako zastępca Busiego :)

0

@lambard Nigdzie nie napisałem że Werner jest gorszy, sam wolałbym Niemca, ale tematem postu jest krytyka Lautaro :)

0

@Messibestplayerintheworld Chętnie, ale zobowiązuje mnie umowa :P Ale rzeczywiście ktoś kto mnie nie zna pomyśli, że mówię o Benzemie :D

5

Wstrzymałbym się z tą krytyką Lautaro po nieudanym meczu, dwóch.. Przypominam że nasz Pistolero też bywa bardzo nieregularny, a mimo to w dłuższej perspektywie daje nam ogrom korzyści. Dajmy mu się wykazać do końca sezonu :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?