1

@masakrator05 Na początku była konsola ukryta między odkurzaczami czy jakoś tak, później były kanary, reszta to niepotrzebne szczegóły..

1

@Barcelismo Może nie można pisać o śmierci

0

@Hiacynk Wszystkie statystyki wskazywały dzisiaj na Lazio (nawet biorąc pod uwagę mocną defensywę Verony) i wygraną chociażby jedną bramką po stworzeniu większej ilości okazji, tymczasem mecz bardzo wyrównany, jednak ktoś kto ogląda mecze ma dużą przewagę w typowaniu :D

3

@Hiacynk No ładnie tą Verone wyczułeś szanuję, szkoda że reszta nie weszła :/

0

@HansLanda @KamQiX Nie mówię że jest wyjątkowy tylko że nieliczni mogą sobie pozwolić na grę na wysokim poziomie w topie będąc w takim wieku, większości również się po prostu już nie chce :)

0

@HansLanda A to że w takim Juventusie trzeba 2 razy więcej zapieprzać niż w pierwszym lepszym klubie z Chin :)

1

@HansLanda Ale nie w topowym klubie w Europie :)

0

@sonek Pozory mylą :P

1

@sonek Znicz.

2

@Artsss Chcę zacząć oddawać i właśnie mam zamiar się dowiedzieć jaką mam grupę ^^

0

@barcelonaLM Kobita, kumpel, mama, brat, druga kobita. No czasem jeszcze ojciec

4

@barpol11 Wychowywałem się na Grubsonie i to do niego mam największy sentyment, do grona ulubieńców należą również Kali( duży sentyment również do "Sentymentalnie"), Sokół, Słoń, Polska Wersja, Rahu i Buka. Wbrew powszechnej opini o polskim rapie jest dużo ciekawych i przyjemnych osobowości ^^

0

@Triv44 Cristiano dos Santos ma urodziny wtedy kiedy Neymar, który grał w Santosie.. I oboje są w czołówce napastników.. Podejrzane..

0

@ViscaBarca123 Nie oglądam meczów rezerw, ale na bieżąco śledzę wyniki, powiedz mi czy bez Hirokiego drużyna bardzo straci na jakości? W końcu 2 najlepszy strzelec więc zapewne tak :/

0

Jak się ma ebać, to wszystko naraz..

1

@PanZagadka I oto jest zagadka

0

@PanZagadka Sam robiłeś? Jak tak to szacun ^^

0

@bleble123 Wątpię żeby facetowi który ma wszystko chciałoby się na "starość" uczyć Francuskiego i zmieniać miejsce do którego się tak przywiązał. Myślę że nie musi już nikomu udowadniać że jest najlepszym w historii.. Pewnie nie raz miał w głowie PSG czy City, ale jak na moje zakończy karierę u nas :)

0

@marcin000019 Drużyna z koszulkami i bez koszulek, 2009 hala w gimbazie ^^

0

@fortunate_son Może nie najlepsza, ale sentyment mam do Tango 2012 :D

1

Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.1.

0

@kingmati414 xDDDDDDDdDDDDDDDD tak.

0

Alba zazdrosny o podania dzisiaj to do bramki wszedł licząc że przyjmie w końcu piłe od Messiego xD

0

@Uukasz_93 Prawda, ciężko o takiego rozgrywającego jak Messi, facet jest mózgiem naszej machiny i bez niego nas nie ma :/

0

@ForcaMilosz Nie dziwo że nie daje nic w ofensywie jak te rolę przejmuje dziś tylko Messi, w obronie Frenkie dzisiaj bardzo ładnie @Jarema2000 Właśnie podoba mi się współpraca Messiego z Fatim, Alba w koncu może się skupić bardziej na defensywie

1

@Uukasz_93 @NeroTFP Dużo pracuje w odbiorach i często ciągnie grę do przodu, polecam bardziej się mu przyjrzeć, mi się jego gra podoba ^^

0

Na duży plus dzisiaj Messi, Fati, Frenkie, Busquets, Semedo i Pique. Jedyny piłkarz który gra dzisiaj poniżej oczekiwań to nasza nowa dziewiątka :/

2

Genialny duecik :D

0

@Janas11224 W gimbazie graliśmy tylko w gałe, a od czasu do czasu basen, w średniej już nie było tak kolorowo i musieliśmy się stosować do programu :P

3

@Artsss Śniadanko i herbatka, czasem kawka . Aha no i barabara ^^

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?