Mario96w
Dołączył/a: kwiecień 2012
Zakopane
14 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Mesi12 Podstawy typu Wiedźmin, Powieści Tolkiena i Harry Potter rozumiem przerobione? :)
0
@TikiTaka To że podpisał umowę z City nie znaczy że chłop jest stracony, wręcz przeciwnie bym powiedział
0
@Elosek Daj znać czy Ronald McDonald taki spoko jak go piszą :P
8
@klopx Trzeba wyexpić Messiego
0
@PatrychoO @Prezes_sycylijczyk Chodziło mi o trofea bardziej, mniejsza o to głupi żarcik
0
@TheNekro94 Nie no zrozumiałem doskonale tylko śmiesznie to zabrzmiało :P
0
@TheNekro94 Skoro obecnie nie jest to w histori też nie może być :O
0
@kkbarca Proste że jest top, ale jak tak dalej pójdzie to obudzimy się i bez Suareza męczonego kontuzjami, który swoje lata już ma i bez jego następcy.. To prawda że ostatnie drogie transfery nie do końca wypaliły, ale mimo wszystko na dobrą 9 na długie lata wyłożyłbym te 100 melonów.. Ale to temat na lato, bo póki co mamy jeszcze Griezmanna, który pod nieobecność gryzonia ma ostatnią szansę żeby udowodnić że jest godzien grać na tej pozycji
6
@kkbarca Jak nie zawodnik to kolano albo stopa go posadzi na ławie..
0
@catluck Wróżbitą nie jestem ale to pewnie Korona.. A tak serio to pij herbatke z syropem malinowym i cytryną, ciepłe mleko z miodem i kurkumą, suplementy z witaminką c i wapnem, do diety dodaj dużo cebuli i czosnku.. Takie kombinacje pomogą Ci podnieść odporność, a w rezultacie szybko wyleczyć przeziębienie, u mnie zawsze sprawdzony sposób ^^
5
@LoveValverde "Życiowe Credo ebać Semedo"
0
@TheMugShot Można i tak ^^
0
@TheMugShot W sensie 3 0 dla Leganes i kończymy epizod w pucharze króla?
0
@ranger3120 #TeamPięknyMecz
0
@jeyx77x Jeśli zarząd nie nawali i uda im się zrobić odpowiednią wymianę pokoleniową, to poziom wcale tak bardzo nie spadnie.. No właśnie, jeśli.. Równie dobrze mogą skończyć jak United za te pare lat, a czerwone diabły znów wrócą na szczyt
1
@AmigoBlancos To po tej fasoli, kiedyś się mu skończy ^^
0
@AmigoBlancos Raz na jakiś czas to nawet Benzema pierdnie :P
0
@AmigoBlancos Hmm Atletico bez formy może mieć ciężko nawet o remis, ale to wciąż Atletico, dobra wchodzę :P
0
@AmigoBlancos Hazardzista wróci może się coś ruszy.. I tak lepiej póki co niż u nas, my mamy impotencję obecnie wszędzie oprócz bramki :/
0
@AmigoBlancos Noo czekałem na Ciebie aż wrócisz z zaświatów :P Jakieś propozycje? Myślę że derby madrytu w sam raz ^^
7
@betonito No bo jak robisz dwójeczke to siadasz na kiblu a nie ciskasz klockiem z odległości nie? Problem w tym że nasi ostatnio wolą walić w majty :(
0
@lukasik17 Chyba mam de ża wi
9
@MSDCbrzdyk
A: Report this retarded kid, no ss idiot
B: Report your mother
C: Stop blame guys, just play
A: Shut up idiot i go afk
B: What a kid lol
Typowa partyjka w lola poniżej diamentu xD
0
I co wątpiliście w Zlatana :P
1
@AnnaMarianna To co poprzednicy plus często też manipulacja i fałszywość, nawet jeśli intencje są dobre, to brak szczerości drażni ;)
2
@myscooter @amanter Przewaga przy dośrodkowaniach :D
2
@Kapitan hawk Właśnie zauważyłem, w takim razie zakład przełożony ^^ Edit: No i za późno, post musi zostać
0
@MesQueUnClub96 Yyy albo ja nie zrozumiałem albo Ty :P W sensie stawiasz 4 1 dla Realu? :D
0
@AmigoBlancos Jako że zbliża się nowy miesiąc to pora kontynuować tradycję Avatar Challenge, proponuję derby Madrytu, jakieś pomysły? :D
0
@malicinho de Jong lepsze konferencje robi póki co