MajkiYB
Dołączył/a: listopad 2021
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Peciak szkoda, że nikt nie bierze pod uwagę choćby zmiany trenera. Z całym szacunkiem, ale Xavi w Barcelonie jak najbardziej powinien pracować, ale jako asystent. Nie zapominajmy, że gdyby nie MATS to byśmy stracili masę punktów. Umiejętności poszczególnych zawodników grają, nie trenerka Xaviego.
4
Kto kibicuje Barcelonie w cyrku się nie śmieje.
3
Cały atak opiera się na Dembele, nie ma żadnego innego skrzydłowego, który potrafi szarpnąć, a na pewno już nie ma poziomie Dembele (na jego poziomie skrzydłowych w Europie wielu nie ma nawet).
0
@Hogart kurde, tak naprawdę to nie dalekie marzenie, bo wystarczy dać im odpocząć razem z Pedrim i nie katować z jakimś Intercity Dembouza. Jaki efekt? Tak czy siak Barcy nie ma w PK.
2
Dzisiaj byli zawodnicy, którzy mogą nieść fortepian, ale nie na nim grać. Porażka wysoka boli, zwycięstwa ostatnie smakowały, jednak mimo wszystko finał PK nie dla Barcy. Duża strata. Można mieć pretensje, czemu Xavi nie zagrał defensywnie jak ostatnio mając braki kadrowe, ale czy to by się skończyło inaczej? Zdominowali środek pola, połowa składu rezerwowa, brak najważniejszych zawodników. No cóż, niestety, ale fakty są takie, że został już tylko jeden tytuł.
0
W sumie Real potrzebuje połowę składu rezerwowego w 11 Barcy, żeby wygrywać, więc nie jest źle.
0
@gilbert3 dzięki, jesteś w porządku, nie ważne co o Tobie mówią.
6
Dembele i Pedri to jeszcze zagrają w tym sezonie?
0
@DaPidejpi Kasa, kasa, kasa.
1
Fajnie, prezes ligi idzie z klubem na wojnę, jakby mieli różne interesy. Ciekawe.
0
To niech się wypowie. Miliony kibiców czekają na dzieciaka, który miał zostać gwiazdą Barcelony, a widzą biegające widmo, które rozpędza się jak pociąg towarowy, na dodatek nie wykazujące chęci pracy na boisku. Pomysły Laporty na obsypanie złotem gościa, który zagrał parę dobrych spotkań.
0
Komentarz usunięty
0
To trzeba będzie zwolnić Xaviego. Wielka 10 Barcy zaczyna zwalniać trenerów. Nie chodzi o Messiego. Ale jaja hahaha.
8
@Bartula wyborca Hołowni, czego ty oczekujesz. Przecież dla niego wycofanie gotówki to normalne.
0
Nie wiem co tu ma kwestia do zaufania. Ciekawe dlaczego Ansu nie spojrzy na siebie gdzie był, na Balde i teraz gdzie są. Chłopak nie daje drużynie nic.
0
@tomek8756 okrągłemu stołowi trzęsą się dupki.
0
Piszę na gorąco, ale to jest wstyd. Polacy są upośledzeni technicznie.
0
Najlepsze - dzięki przyjściu Messiego Barca marketingowo wygrywa. Najgorsza - LaLiga również.
9
Prawdę mówiąc powrót Messiego byłby bombą marketingową. Sądzę, że 2 lata na najwyższym poziomie ma. Wydaje mi się, że kolejnego gola dla Barcy z wolnego wiadomo kto zdobędzie.
0
Ale że Ferrana? Kurde, szczerze to niech chłopak idzie pod dobre oko, rozwinie skrzydła.
31
Oni jeszcze zagrają w tym sezonie? Bo już 3 raz chyba powrót przekładany jest.
1
@El dominatore no absolutnie nie chodzi o to. Doświadczeniem Martinez jest super zawodnikiem na LaLige, ale w pucharach dużo bardziej ograny (mimo przepaści wiekowej) jest naprawdę świetnie zapowiadający się obrońca (już gra bardzo dobrze) Ndicka. Często powtarzam jego nazwisko, bo to jest bestia. Nie narzekałbym, gdybyśmy mówili o doświadczonym piłkarzu, w formie z dużą ilością spotkań w LM na koncie. Bo chyba widziałeś, co się działo, kiedy wypadła obrona w fazie grupowej?
1
@gumaz wyjąłbym Martineza za Evana Ndicka. Ewentualnie jako piąty obrońca by się przydał, bo nie ma co się oszukiwać, takich piłkarzy brakuje, jednak trzeba sobie zdać sprawę z kosztów.
10
@Arczi87 kogokolwiek z bloku obronnego sprzedać go będzie idiotyczna decyzja. Andreas to zawodnik skrojony pod Barcelone.
0
I wylądował. Po co brać młodszych i perspektywicznych piłkarzy, którzy chcieli by dołączyć do Barcy.
2
Tu nie chodzi o to, czy 1:0 jest złym wynikiem, bo jeśli mamy się bronić i bronimy się ładnie i takie są założenia taktyczne, to jak najbardziej taki rezultat cieszy, ale jeśli gramy z teoretycznie słabsza ekipa i chcemy posiadać piłkę zdobywać bramki, ale ciągle kończymy 1:0 to już zostawia do życzenia.
0
Czyli nie ma jakości z przodu. Na Pedrim opiera się cała pomoc, na Dembele cały atak, zmiennicy nie wejdą w ich buty, tak samo jak nie weszli wczesniej, więc można się spodziewać podobnego klasyku co ostatnio. Ogólnie zauważcie, że jest duży hype na Gaviego, ale nie widać rozwoju w tym sezonie. Bramek nie ma, asyst nie ma, podań świetnych nie ma, za to jest ciągła walka i to plusuje, ale za mało jakości.
3
Zaraz planowany powrót będzie w połowie następnego sezonu.
1
@catalanian09 a o wujku, który kupił być może pierwsza piłkę zapomniałeś?
0
@JarekS czy w ostatnich latach socios zrobili coś dobrego dla Barcelony? Mi za to zapadła w pamięć chwila, kiedy klub podpisywał kontrakt ze Spotify, a jedno z głównych pytań to czy będzie dla nich darmowa usługa.