MajkiYB
Dołączył/a: listopad 2021
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Tylko, czy jemu się chce w dalszym ciągu grać na najwyższym poziomie? Może potrzebuje motywacji? Bądź dobrego miejsca do życia.
0
@JarekS zaczynam się obawiać tej współpracy... Czyżby zarząd zmienił zdanie i chce budować drużynę od początku? Stawiając na młodych zawodników nie idąc po trofea?
1
Ogólnie po tym całym zamieszaniu Dembele powinien odejść. Pozwolić mu na to i życzyć powodzenia. Szkoda, że kontuzje wielokrotnie zatrzymywały jego rozwój, a najbliższy sezon obstawiałem jako przełomowy w jego karierze, najlepszy dla Barcy, że pokażę swoją jakość, która jest bardzo duża. Na dodatek jego wiek, w którym można się jeszcze bardzo rozwinąć.
0
@JarekS gdyby Barcelona była w dobrej sytuacji finansowej, to takie zachowanie bym zrozumiał. Wciaż obowiązuje go kontrakt z Barcelona, więc jest do dyspozycji klubu. Jednak w obecnej sytuacji trzeba się uśmiechać do klubów, z którymi można handlować.
0
@OldMc84 zobacz na jakiej pozycji gra w City.
1
Takiego zawodnika Barcelona potrzebuje i to zdecydowanie, ale nie nastawiam się na jego przybycie, nie mówię nie, ale ciężko będzie podołać wymaganiom finansowym. Wokół takiego piłkarza można budować skład. Jednak trzeba również dbać o relacje z City.
2
Przecież Bayern to wyliczy każde euro. Nie ma szans.
7
Kto będzie grał na środku obrony? Ankietowani myślą czysto Fifowo, sprzedamy za 60 to za 60 kupujemy piłkarza. Może by było z tego 25/30 mln na transfery, a w życiu w tej cenie nie kupicie sprawdzonego, doświadczonego, świetnie grającego nogami i bardzo dobrego defensora. Są ważniejsze pozycję do wzmocnienia, a obrona powinna być nie do ruszenia.
2
Z całym szacunkiem, ale ten tytuł jest śmieszny. Tak naprawdę ten zawodnik kiedy dopiero zaczął pokazywać co ma do zaoferowania, to odchodzi.
1
Ogromna strata, jednak u Lucho będzie jeszcze bardziej błyszczał, a i sztab uszanuje jego zdrowie. Szansa dla Ferrana i Raphinhi.
0
@daniel32778 a o Hitlerze mówisz dobrze, czy wcale? Bo jezeli wcale, bo nie żyje, to nie rozumiem.
0
@JarekS chyba jedyny sposób, aby potencjałem składu Barcelona rzuciła rękawice Realowi.
0
Dajcie spokój z tymi newsami. Nie wystarczająco ciężko jest być kibicem Barcy?
0
@Sztosikowy Torres ma większy potencjał, ale nie jest rozwijany i wykorzystywany. W takiej sytuacji Abde powinien zostać, co z tego, że potencjał ma mniejszy, skoro to co robi robi dobrze.
7
Ja nie rozumiem dlaczego jest skreślany. Może skali talentu nie ma tak dużej, jak niektórzy rówieśnicy, ale to w dalszym ciagu może być bardzo dobry skrzydłowy.
0
@JarekS jasne, nie ma co bronić Alemanyego, ale to Laporta zarządza całym klubem, więc głównym winnym jest on. Populistyczne gierki dalej będą trwać.
0
@19Riki20 nie chodzi o ośmieszenie, ale w tym momencie już teraz patrzac się na ruchy Realu, Barcelona może mieć problemy godnie rywalizować. Real kupił świetnych zawodników, ma młodych, doświadczonych piłkarzy, a bierze na dodatek talenty ze światowej piłki. Guler? Zobaczymy, ale Endrick? Już Realu. Wyprzedzili nas o lata.
0
@Kamil689 no i 17 lat w najbliższym sezonie, bedzie dostawał szansę. Ja nie mówię, że ma być regularnym bywalcem pierwszego składu, ale ogrywac go i dawać mu szansę to nie głupia decyzja. Cherki, Mbappe i wielu innych w wieku 17 lat sporo grało.
0
W mojej opinii priorytetem powinien być transfer Gulera. Odnośnie transferu Roque, to nie ma pewności, czy Ansu nie wypali, a jeżeli tak będzie, to szanse które dostanę Victor będą znikome. Yamal też powinien stopniowo dostawać co raz więcej szans.
0
@MarFan kurcze, ja nie dyskredytuje Laporty, jednak nie widać sensu inwestycji. Za dużo populistycznych, politycznych tekstów, za mało faktów.
0
Z całym szacunkiem ta ankieta nie ma sensu. Raphinha tu nie pasuje, a jego wartość po tym sezonie to minimum 70/80 mln, rynek na jego pozycji jest słaby, poza tym sprawdził się w topowym klubie.
0
@MarFan czyli wydając taką kasę i wygrywając najsłabsza LaLige można powiedzieć, że było warto? Liga Mistrzów wyglądałaby podobnie w czasie przebudowy.
0
Wydaje mi się, że Barcelona od początku powinna iść inna drogą budowy, trzeba było dać czas, sprowadzać młodych perspektywicznych piłkarzy i tych, którym kończą się kontrakty. Na to nie jest za późno, jednak Barca płaci i tak już ogromne pieniądze.
1
Sprzedać klub w dobre ręce. Demokracja socios przyprowadziła Bartomeu, więc nie najlepiej to działa, a jedno z pierwszych pytań przy podpisywaniu umowy ze Spotify, to czy dla socios będzie darmowy dostęp.
1
Zaraz się okaże, że z całego tego zamieszania transferowego zostanie Romeu, albo Parejo, jak zejdą z pensji xD
1
Pokaże, że bieganie i walka, a raczej skupianie się tylko na tym bez żadnego sportowego rozwoju nie wystarczy. Gavi nie był i nie jest kluczowy, nie na ten moment.
0
@Comentateiro a te osoby aktualnie mają kontakt ze swoim ojcem?
8
Droga do Bundesligi jest dla niego dobra decyzja, jednak z perspektywy kibica Barcy mieć taki talent w drużynie nie ma ceny.
0
Jaka licytacja? Jest klauza, więc Barca może wpłacić dana kwotę i nie ma znaczenia, czy ktoś proponuje więcej, jeśli dany piłkarz chce dołączyć.
0
Chyba nikt nie wierzy, że mądrze zarządzany klub, jakim jest Newcastle, które ma masę kasy, będzie chciało Barcelonie oddać swoją gwiazdę i podporę zespołu.