0

Nie rozumiem tego. Jak oni tak strasznie wolno wracają do obrony, to nie pojęte dla mnie. Celta prosty mądry football. Kutaś się na połowie, na trzy podania i do przodu.

0

Pierwsza połowa to fatalne rozpracowanie Celty. Brak pomysłu. Benitez 1:0 Xavi. Przejście do obrony jest karygodne, fatalne powroty. Alonso nie dojeżdża, Cancelo ciężko sobie radzi.

2

Co to za gra w obronie? Przecież to katastrofa.

0

Pisałem to przy zakupie, że skorzysta Atletico. Wypożyczyli za grosze, bo nie było kupców. Jeżeli Felix się sprawdzi, utrzyma formę, to jedyna szansa, żeby dołączył do Barcy to uparcie samego piłkarza na ten kierunek.

1

No i teraz test. Zabierzmy Dembele szybkość, a zabierzmy szybkość Bernardo (której i tak nie ma nawet zbliżającej się poziomem do Francuza).

1

Musiało do tego dojść. Do odbudowania zawodnika jest potrzebny trener, który pracuje i umie pracować z młodymi.

3

No śmieszne, ale jak sprawdzilby się w Barcy to automatycznie opierdzielaja go za grubą kasę.

0

Przecież mówiłem. W Barcelonie trzeba od razu miesiąc/dwa dodać.

0

@Tibu piszesz to poważnie? Co miałbym, jakby nawet powiedzieć zawodnik? Przecież widać co się dzieje z zespołem, brak rozwoju zawodników, a już najbardziej w oczy kole marnowanie talentu Ferrana.

3

Fajne się ogląda Lamine, ale żeby nie został zbyt forsowany. Lewy powinien usiąść na ławce dla zdrowej rywalizacji i samego siebie również.

0

@MrKozamm Deulofeu z ostatniego sezonu to wzmocnienie dla Barcy aktualnie.

1

10 mln to są za małe pieniądze za Abde.

5

Wynegocjować więcej, przyjąć, postawić na Ferrana.

0

Powołanie dla zaklepania, ale obawiam się o tego chłopaka. To dzieciak, a jest powoli eksploatowany co raz bardziej. Jeżeli Xavi nie zarządzi dobrze jego zdrowiem to będzie ciężko.

2

@JarekS fakt faktem Felix jest problematycznym piłkarzem. Jeżeli dojdzie do transferu trzeba będzie liczyć, że zmieni swoje podejście, bo talentu i wysokiego sufitu rozwoju umiejętności nie można mu odmówić. Dembele się zmienił.

1

No i zobaczycie, co dobry trener zrobi z tym zawodnikiem.

2

@Kulakula tak naprawdę Michel zrobi z niego pożytek. Xavi nie potrafi rozwijać zawodników, dużo piłkarzy stoi w miejscu, obawiam się, że ten sezon może być stracony.

1

Z powrotami w Barcelonie to w ubiegłym sezonie nie było ciekawie. Najpierw Dembele i Pedri na kilka tygodni, a później zastanawiałem się, czy wrócą w ogóle w sezonie.

0

@Greenalley to teraz uruchom swoją dobrą pamięć, porównaj sobie składy obu ekip, miliony na transfery, ile Koeman wprowadził młodych piłkarzy i kim grał.

0

@JarekS poważnym problemem jest to, że Xavi nie oferuje nic nowego, pracuje już dosyć długi czas z drużyną, a efektów pracy nie widać. Punkty, które wymieniłeś, wykluczają przybicie dobrego trenera, więc rodzi się pytanie, czy zarząd musi coś zrobić, albo rozglądać się za trenerami, którzy nie mają marki.

0

@Serducho ty nie rozumiesz. Co oni mają pograć? Pograć to w presezonie, a z resztą jak tak dalej pójdzie zobaczysz w LM.

5

Wymienię tego Xaviego..Ferran ładuje bramkę za bramką, a on w żaden sposób nie rozwija zespołu..

1

@JarekS z całym szacunkiem, ale od pewnego czasu uważam, że Xavi to nie jest trener na miarę Barcelony i który potrafi się odezwać do tego burdelu, który panuje.

1

@MarshallLAW jeżeli chcesz coś zmienić zacznij od podstaw. Niech nie popełniają tak wielu błędów ludzie zarządzający klubem i idą w jednym kierunku. Każdy popełnia błędy, ale oczywistym jest, że trener wie kogo potrzebuje. Niestety nikt Xaviego zbytnio nie słucha, a do Xaviego też można mieć swoje do zarzucenia, bo kadrę również trzeba rozwijać, a nie szukać jedynie rozwiązań na już.

0

Araujo na po.. Oby nie. Mówiłem, że Gundo wygryzie Gaviego.

0

Ciężko oszacować, bo z tym składem aktualnie Lewandowski będzie osamotniony w ataku, katowany przez obrońców. Mimo, że do końca nie jestem przekonany do Neya, to z perspektywy Lewego mógłby zdobyć najwięcej bramek mając go w drużynie.

0

@JarekS moim zdaniem to co się dzieje nie jest w interesie Barcelony, więc Xavi powinien jasno wypowiedzieć się w mediach.

0

Nie potwierdził, ale nie zaprzeczył.

0

@Peciak ogólnie wziąłbym pod uwagę fakt, że PSG chce się go pozbyć, a jak będzie miało możliwość, to może i za wszelką cenę. Ten klub po prostu na to stać.

@Trojanek23 albo mieszkać w fajnym miejscu do życia.

1

Tylko, czy jemu się chce w dalszym ciągu grać na najwyższym poziomie? Może potrzebuje motywacji? Bądź dobrego miejsca do życia.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?