0

Serio MATS.. Mecz zrypany.

0

@MysticCat Xavi też miał.

3

@RC28 Inter i Borussię też wiele klubów zjadało. Liga Mistrzów to inne rozgrywki, ale tu chodzi również o mentalność, którzy piłkarze muszą mieć. Tylko zwycięstwo i tylko najwyższe cele.

0

@JUNIORcom tylko na koniec sezonu będziesz mówił, że jest, jak jest, drugie/trzecie miejsce w lidze, max ćwierćfinał ligi mistrzów.

1

Nic dzisiaj nie grają. Ktoś, kto oglądał Bayern. Tak grała ta maszyna? Rozumiem, braki kadrowe, ale tam po skrzydle biega de Frutos.

0

@4Fabregas4 gorączka sobotniej nocy.

0

W sumie.. jeśli miałby się tu marnować, a kwota odkupu jest śmieszna z porównaniem do tego, jak francuskie kluby potrafią szkolić zawodników.. Nie jest źle. Szczerze.. Rennes zainwestuje w szkolenie Faye, a jeśli Barcelona zdecyduje się go odkupić, zarobi 15 mln.

6

Miód dla oczu, kiedy Padila wali na czas, a później się spieszy z każdym wznowieniem.

2

W przepisach jest chyba coś takiego, że daje się kartę za grę na czas. No, ale sędziowie w LaLiga się nie zmieniają. Chyba, że ze względu na zmęczonego kolegę z drużyny można grać na czas ✌️

2

Frajerski karny.. Oni tam grają w szosówkach, że tak się wypierdzielaja?

0

@Greenalley pożyjemy, zobaczymy. Oby Barcelona była konkurencyjna. Flick musi zacząć ogarniać ten grajdołek, bo po meczu z Valencia to więcej pytań niż odpowiedzi.

0

@zytko3 ty na serio? Co ma defensywny pomocnik, do pracy w pressingu? Odnośnie tego, Gundo pressowal bardzo regularnie i mądrze.

1

Nie stać Barcelony na Gundogana, to po co zaoferowała mu rok temu taki kontrakt? W artykule napisane jest o problemach w defensywnie, których Gundo nie rozwiąże, ale w takim razie, jak zrobi to Olmo?

1

Wstyd.. Szanuj, a będziesz szanowanym. Gundogan pod każdym względem sportowo zjadał wszystkich naszych pomocników, ale najgorsze jest to, w jaki sposób musi dochodzić do rozwiązania kontraktu. Fenomenalny piłkarz, mentor i lider. Jedyny w środku pola, który mógł czegoś nauczyć naszych kogutów.

0

@Greenalley coś mi się wydaje, że się mylisz. Bardzo szybko zastąpi Kroosa. Powiedz w takim razie, jaki balans funkcjonuje w Barcelonie. Szatnia od wewnątrz rozwalona, Flick taktycznie na ten moment leży, brak w dalszym ciągu klasowego śpd, w sumie można wymieniać dalej, ale jaki to ma sens? Real w sezonie przejściowym zdobył Ligę Mistrzów. Perez wyprzedził czasy ta drużyna.

0

@JarekS patrząc na pakę Realu, na ich trenera.. ciężko widzę rywalizację.

0

@JarekS szczerze? Moim skromnym zdaniem wolałbym Motte w Barcelonie, gorszy skład i ogarnięte w miarę finanse, niż parodystę na fotelu prezesa.

To uważasz, że tacy zawodnicy, jak Pedri, Gavi, czy choćby Casado nie rozwiną się w żadnym stopniu? Ogólnie da się w profesjonalnym footballu grać na wynik i rozwijać zespół?

0

@JarekS myślisz, że są jakieś szanse na udany sezon?

0

@JarekS no chyba byś się nie spodziewał.

0

@JarekS daj znać co się dowiedziałeś. Bycie kibicem Barcelony to kompletny horror.. Dopóki urząd prezydenta piastują takie osoby, jak Laporta to nic się nie zmieni, choćby zatrudnili genialnego trenera (taki pewnie nawet nie zgodziłby się na pracę w takim graj dołku)

5

@Rompul żartujesz, prawda?

0

Parodysta bierze się za negocjacje.

0

@JarekS dlatego ja liczyłem, że nie będziemy mogli przeprowadzać żadnych transferów. To by Barcelonie pomogło.

0

Już skończmy z tym Williamsem. Postów, jakby Barcelona młodego Neymara kupowała.

0

@JarekS właśnie w określeniu „honorowo” chodziło mi o to, że i tak zostaną w klubie, w którym zarobią więcej. Okej, może zdarzyć się przypadek, że zawodnik zdecyduje się na odejście, jeżeli jakieś okoliczności na to wpłyną. Przykładowo teraz piłkarz zarabia w Barcelonie 8 mln na czysto, on chce 12, jakiś Bayern chce dać 9, Barcelona powie max 10, więc powie, że musi zarabiać więcej w tym momencie niż to co proponuje Barcelona? I tak dostanie podwyżkę, ale nie taka, jaka by chciał, a kwota i tak będzie irracjonalna, jednak coś Barca ugra.

0

@JarekS w takim razie, jeżeli Barcelona daje irracjonalne kontrakty, to jeśli dobrze rozumiem, żaden inny klub nie będzie w stanie zapłacić więcej niedoświadczonym piłkarzom. Unieśliby się honorowo i zmienili klub dla mniejszych zarobków?

0

Może w gratisie?

0

@JarekS Jarek, dawaj te smaczki z piłkarskiego świata od wewnątrz. Coś się dzieje w temacie przyszłości trenera Barcy? Ciekawi mnie, czy jakieś plotki się pojawiają, bardziej rzetelne, niż w mediach.

0

Wierzymy w projekt.

12

Ja bym wolal, żeby zaczął liczyć na piłkarzy, których ma i ich rozwijał.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?