0

@YETImaciek oczywiście. Tylko jest opcja wypożyczenia zawodnika o której Barcelona nie myśli, ze względu na problemy finansowe.

3

Dobre pieniądze, jednak szkoda, że nie dostał szansy w Barcelonie. Możliwe, że nikt mu nie zapewnił dalszej szansy rozwoju. Zarobi kaskę, w Al Ittihad grają doświadczeni zawodnicy, rozwinie się i pewnie wróci do Europy.

0

Atmosfera, jak przy zamkniętych trybunach w czasach COVIDU.

0

@Remi70 Pilkarz, który zarabia 34 mln rocznie, nie może być zmiennikiem.

0

Czyli wynagrodzenia, jak na środkowego obrońcę z trypletami i prawo wyboru, łatwe do spełnienia, kiedy znudzi mu się gra w Barcelonie.

0

Moim skromnym zdaniem Getafe nie ma napastnika, bo go nie potrzebuje. Defensywni piłkarze - złoto.

1

@LinekMichal no właśnie. Tylko 3 z 4 obrońców, których wymieniłeś jest w najlepszym wieku (jedynie VVD jest bliżej, niż dalej) z doświadczeniem. Nie ulegają częstym kontuzjom (fakt, zdrowie Ronalda i wielu innych nie było szanowane, ale to są fakty) mają na swoim koncie trofea i między innymi dlatego ich pensje wynoszą tyle, ile wynoszą. Ja uważam, że Araujo będzie crackiem, ale jakby Barcelona dorzuciła załóżmy potrójną koronę, to chciałby pensję Ronaldo?

0

Przecież Barcelona jest w sytuacji bez wyjścia. Załóżmy Fati.. Facet zarabia więcej niż Salah. Drabinka płacowa porażka.. Laporta cały czas waży piwo. Araujo kontrakt na 14-18 mln pewnie xD Facet zarabia co Busquetsy po 12 latach gry w Barcelonie i 20 pucharach xD

2

@JarekS uważasz, że są kluby, który dałyby taką stawkę? Topowi obrońcy nie zarabiają takiej kwoty. Teoretycznie Araujo chce więcej i mówi, że odejdzie, ale kto wyrówna ofertę? Może źle rozumuje, premię za podpis etc.

Drabinka jest fatalna. Fati, FDJ, Kounde, który jeszcze był piłkarzem debiutującym w Barcelonie przychodzącym z Sevilli, bez trofeów. Araujo gora powinien trzepać 10 mln patrząc na zarobki innych topowych obrońców, a chcąc, nie chcąc facet przeleczyl się 60 procent czasu w Barcelonie (głównie przez fakt zaniedbania jego zdrowia, ale jednak).

0

Najważniejsze, że znowu kocha Barcelonę.

0

@David_Martin po tych kilku minutach, które zagrał na moje oko ten facet nie ma dynamiki. Nie mógł odejść środkowemu obrońcy. Również nie wyglądał na piłkarza, który chce z siebie dać maksimum, a kontrakt ma bardzo wysoki. Brawo dla Laporty. Agent świetnie wycisnął max.

0

@Kreegen od informacji o takich zjawiskach są rodzice.

Swoją drogą.. Dlaczego ludzie LGBT obrażają tak często wierzących? U lwiej grupy społeczeństwa robią sobie wrogów. Do pewnego czasu mi to totalnie wisiało, kto, co robi, jednak profanowanie wiary, budzi u mnie dosyć skrajne emocje w stosunku do tych ludzi.

Również tą chorą moda ludzi niebinarnych. Jednego dnia są ona ono, drugi dzień on ono one.

Mam znajomych, którzy mają kolegów gejów i oni sami stwierdzają, ze przez te marsze i politykę ludzie będą ich nienawidzić.

@HypeR i to jest fakt. Płcie są tylko dwie, reszta to zaburzenia. Nawet jak jest przykładowo para gejów to wciąż są mężczyznami.

0

@Terroriser oglądam to spotkanie, ale jest ciężko.

0

Wydaje mi się, że gdyby nie kontuzja Inigo, Araujo wkraczałby do pierwszego składu kosztem Cubarsiego. Martinez jest bardzo ważny.

0

@Jackazz ja wciąż liczę na Wojciecha, jednak irytuje troszkę podejście kibicow z krytykowaniem Inakiego za wszystko. Co, jeśli Penia popełniłby takie błędy?

0

@alone49 dobra uwaga, zapamiętam. Jeżeli to wiedza, super, jak podpatrzyłeś i powtarzasz, też nie jest źle. Proszę powiedz mi, jak wiele akcji sam na sam Pena spitolil?

0

@brd42 wymień błędy Peni, ja Ci wymienię Szczeny.

1

@Wafelattio przypomnisz mi, kto dostał czerwoną kartkę w meczu El Clasico? Kto popełnił dzisiaj dwa rażące błędy? Nawet, jakby Turek biegł przed siebie i po prostu wpadł w Szczene to jest to stuprocentowy faul. Co, jeśli wynik w El Clasico nie byłby taki wysoki? Co, gdyby się dzisiaj nie udało? Można gdybać, ale stawka jest zbyt wysoka, żeby grał bramkarz, który nie ma komunikacji z obrońcami i nie jest najlepszy w grze na przedpolu. Piszesz nijaki… wymień, jakie błędy w tym sezonie popełnił Pena, które kosztowały drużynę cokolwiek? Piszesz to, bo jesteś Polakiem i wspierasz rodaka? Rozumiem.

0

@turhiay Flick przede wszystkim wiedział, jak zareagować, jednak to przez jego decyzję Barcelona miała tarapaty. Gra Gaviego w tym meczu zamiast FDJ, bądź Fermina dla mnie niezrozumiała, wystawienie Wojtka również. Potrafił zareagować, błędy się zdarzają. To jest najważniejsze.

5

Oby skończyło się to pieprzenie na Penie i faworyzowanie Wojtka. Wy nie rozumiecie, że bramkarz Barcelony nie może stać tylko na linii. Dla ludzi, którzy krytykują Inakiego i faworyzują Wojtka.. ilość rozegranych spotkań obu Panów i ilość błędów.

0

Gdzie są liderzy? Gdzie Raphinha? Gość dzisiaj piłki nie jest w stanie przyjąć. Jak długo czasu Barcelona potrzebuje, żeby nauczyć się wbić bramkę zespołowi, który się muruje?

3

Wrócił szef obrony xD 50 mln kontraktu rocznie na 20 lat xD

4

Oni grają gorzej, jak za czasów Koemana i Xaviego.

1

Nie ma Inigo, nie ma pułapek ofsajdowych.

0

@LatajacyHolender dokładnie. Bardzo dobrze pressuje, to przyznam, ale.. ani nie jest wirtuozem techniki, jak Pedri, nie ma strzałów z dystansu, wejścia w pole karne, jak chociażby Olmo, nie czyta tak gry, jak Casado. Nie radzi sobie z grą Box to Box, jak FDJ. Z pressingiem przebije spokojnie Holendra, jednak jest już żółta kartka , a Gavi jest elektryczny.

1

Okej. Yamal schowany do kieszeni przez Carrerasa, wścieka się, bo nie trafia w piłkę i wali 30 zagranie z fałsza, z czego 3 wychodzą. Przegrywa każdy pojedynek nawet jeden na jeden, bez podwojenia Schjelderupa. Chłopaki nie potrafią odegrać piłki z klepki, nie wiem, czy ja dobry mecz włączyłem, ale z tego co wiem w Barcelonie to nie ma z tym kłopotu. Lewy z gra zespołową jest fatalny, co potwierdza. Fani Wojtka utkani, ale to już Flick musi mieć pretensje do siebie, gra Gavi, który nie wiem, czy wymienił chociaż 50 procent celnych podań, zamiast FDJ, kiedy widać, że przydałby się z jego umiejętnością gry pomiędzy liniami. Cubarsi również gra bardzo słabo. Oni nie mogą tracić formy, co mecz.

Gavi - FDJ
Lewy - Feran
Yamal - Fermin i stronami z Rapha.

0

@Lisuu07 wymień w czym jest genialny.

2

I Gavi wychowanek Barcelony nie potrafi podać piłki na 7 metrów. Tak, jak pisałem. We wszystkim po trochu dobry, w niczym świetny.

2

Lamine gra z nami, czy przeciwko?

1

Fani Szczęsnego utkani.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?