MajkiYB
Dołączył/a: listopad 2021
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Tak myślałem, że Araujo zacznie grać, jak wróci szef obrony Inigo.
4
Pamiętajmy, że Barcelona jest często bardzo życzliwa. Może się okazać, że zamiast wykorzystać sytuację i odrobić 3 punkty, potężna Sevilla może okazać się za mocna. Widzę tutaj dużo optymistycznych reakcji, ale kibice szybko zapomnieli, jak Barcelona lubi wyciągnąć pomocną dłoń do rywali. Na spokojnie.
5
Ambicje chłop ma.
1
Araujo z Cubarsim średnio współpracowali, żaden nie był szefem obrony, jak Inigo. Po jego powrocie co raz więcej szans będzie dostawał Uruguayo.
0
@Barcatroll no to trzeba pracować dalej. Szukać rozwiązań.
0
@Barcatroll to też źle świadczy, że od lat nie można znaleźć na nie sposobu. To zależy od trenera, a Hansi nie jest od lat, więc zalezy to od jego kadencji trenerskiej.
0
@Pitinho Rashford - napompowany do statusu supergwiazdy, a zagrał połowę świetnego sezonu, Vinicius - świetny zawodnik, ale nie zbliżył się umiejętnościami do Neymara, a jest uznawany przez wielu za lepszego zawodnika (nie wiem, jak ludzie to oceniają)
1
@Barcatroll no, teraz gromimy Alaves.
0
@MagdJanko ale tak nie może to wyglądać co dwa spotkania. Dysproporcja.. okej, ale w piłce jest bardzo ważna regularność i nie chodzi mi to o regularne gubienie punktów z drużynami z dołu tabeli.
3
Czyli można pokazać zaangażowanie, charakter, nieustępliwość, tylko dlaczego w drugiej połowie? Nie kapnęli się jeszcze, że żaden zespół nóg przed nimi nie rozłoży i w każdym meczu trzeba zapierdalać na sto procent?
0
Myślałem, że kryzys w drużynie przychodzi raz na jakiś czas, ale Barcelona łamie reguły nie tylko z łapaniem przeciwnika na spalonym.
0
@addept najlepsze jest to, że taki Real wczoraj powinien strzelić Espanyolowi z 5 bramek, ale tam widać, że mimo dużej ciasnoty ktoś tam różnice robił. W sumie.. po prostu nie mieli problemów z przyjęciem, a tutaj widzę, że poziom Radomiaka (bez obrazy).
2
Istna ekstraklasa do oglądania. Nie mieć pomysłu na takie spotkanie.. niechlujność, problemy z przyjęciem, kopanina, holowanie piłki, brak ruchu, wymiany pozycji. Tylko nie piszcie mi, że Alaves fenomenalnie zamyka przestrzenie. Ludzie, to nie są piłkarze z jakiejś czołówki, a o 97 procentach z nich dowiedzieliście się dzisiaj.
0
To nie może być wyszkolenie Barcelony. Przecież to jest problem z przyjęciem piłki.
0
@TroY_PL to się nazywa regularność, która na tym poziomie musi być. Yamal ciągle jest młody i trzeba to rozumieć, jednak lekko irytuje czasami.
2
Drukarz robi swoje.
Kolejny mecz rzeź do oglądania. Naprawdę problemy z rozegraniem piłki na jeden kontakt.. masakra.
4
Lamine jest irytujący czasami. Jasne, że trzeba go traktować ulgowo, ale mimo wszystko. Objedzie ci 5, żeby później mieć problemy z przyjęciem prostej piłki, czy podaniem na 5 metrów.
1
Niech Szczęsny postara się tą piłkę w grze zostawić. Barcelona to drużyna, która może wygrać z każdym i przegrać z każdym..
0
@kejdzi oby było wysokie zwycięstwo i super widowisko. Poprowadź tam doping, bo ciężko się patrzy na te pikniki.
52
Żebyśmy jutro się nie wymienili uprzejmościami.
2
@Galford mówisz o defensywnym pomocniku, wiec dlaczego oczekujesz bramek? Kante to świetny zawodnik, przecinak, świetne odbiory i ciągła praca na boisku. Wirtuozem podań nie jest, ale w destrukcji jest genialny.
1
Powodzenia. Przy Kante i Fabinho rozwijać się.. nie jednego młodzika marzenie.
0
@Sebolinho nie walił seryjnie, bo byli Messi i Neymar, ale potrafił to robić lepiej niż ktokolwiek z aktualnego składu.
1
@Kyonego Był taki napastnik, Gonzalo Higuain. Grając w Realu zdobywał wiele bramek, ale wiele okazji marnował, następnie został sprzedany. Morał z tego jest taki, że napastnika ocenia się nie tylko przez ilość zdobytych bramek, ale i zmarnowanych sytuacji. Wiesz, zdobyć hattricka, ale mieć na to 7/8 sytuacji stuprocentowych to jedna bajka, a druga to zdobyć dublet, mając 3 setki. Lepszego napastnika niż Suarez od czasu odejścia nie widziałem. Gra kombinacyjna, zwinność, potrafił dryblować i co najważniejsze.. zrobić coś z niczego, uderzać z trudnych sytuacji. Lewy naprawdę musi mieć dobrą piłkę, żeby zdobyć bramkę. Wiesz.. to też nie o to chodzi, żebyś przykładowo w 10 spotkaniach wbił 15 bramek, a później przez 12 spotkań 3.
1
@BISHBASHBOSH przypomnij mi kto, kiedy powinna paść bramka o piłkę się potknął. Lewy nie daje aktualnie Barcelonie nic. No.. oprócz miejsca dla skrzydłowych.
0
@Sebolinho ale nie po to zajmujesz miejsce w czołówce, zeby sobie utrudniać, a ogory pograją z ogorami.
0
@Sebolinho no od czasów Messiego, Suareza, Neymara mamy tych wykonawców rzutów wolnych fenomenalnych. Bramki padają regularnie ;)
2
@RymsonPL tam musi być dobry ofensywny ruch, a nie ciągłe bieganie Gaviego. Może Fermin zrobi różnicę.
1
Raphinha musi wziąć na siebie trochę odpowiedzialności. Jest liderem zespołu, wiec trzeba coś od siebie dać więcej. Ferran i Fermin są potrzebni.
0
Nie da się wygrywać stojąc. Nie ma ruchu.