MajkiYB
Dołączył/a: listopad 2021
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Mówcie dalej, że powrót Araujo i Christensena jest niepotrzebny.
1
No i ogórki mecz życia. Później sezon na 15 miejscu.
0
Wpuśćcie Ferrana.. co ten Lewy gra to jest kataklizm no kuźwa piłki nie przyjąć w kluczowym momencie. Ludzie, to nie jest ekstraklasa. Niech Ferran pobiega.
0
Dziecinada i żenada. Prosta taktyka. Podanie przez środek proste odegranie. Pressing, krycie nie działa. To trofeum na koniec sezonu za mecz z Bayernem i Realem i.. gitara.
3
Problem z podaniem piłki na 3 metry, no nie da się tak grać. Wiem, że Lewy nie jest wykwintnym rozgrywającym, ale chyba nie potrzebujesz minuty na podjęcie decyzji.
3
Ciężki mecz do oglądania. Podejmowanie decyzje są słabe, piłkarze nie potrafią poradzić sobie z wyjściem spod pressingu, technicznie wyglądają gorzej od zawodników Las Palmas.
0
Prawy obrońca na już. Ludzie, Kounde jest kwadratowy na po, to środkowy obrońca.
5
Czyli zaatakował z barku celowo i nie ma kartki, ani nic? Sandro, szkoda, że w Barcelonie się nie przebiłeś.
3
Taktyka Las Palmas to graj chamsko, a sam wyjeb się przy każdym dotknięciu?
0
Fermin w ostatnich dwóch meczach chyba z 7 setek zrypal.
0
@JarekS pamiętaj JarekS, że jeszcze możesz mieć rację odnośnie Flicka, sezon się nie skończył :)
0
@NieObiektywny88 tak samo na Olmo nas nie stać. Jeżeli już kombinują i się zadłużają niech to robią również na najważniejszych pozycjach.
0
@NieObiektywny88 TAA, który jest fanem Barcelony co przyznawał i kończy mu się z tego co wiem kontrakt. Kounde na środek, ewentualnie rotację.
0
@NieObiektywny88 każdy ma prawo twierdzić co chce, ja wyrażam swoje subiektywne zdanie.
0
Sami utrudniają sobie grę swoimi zagraniami piłki. Kounde jest mega elektryczny.
2
Jakiś czas temu chciałem to napisać, ale prawy obrońca na już. Kounde brakuje techniki, szybkości, dynamiki na tej pozycji. To jest środkowy obrońca.
0
Jeszcze hit - konferencja prasowa. No przygotowałem drużynę w sumie ma jedną okoliczność, jedna taktyka, formacja i nie ma siedemnastolatka.
2
Pedri podał celnie piłkę w tym meczu?
0
Kubo to zawsze ma mecz życia przeciwko Barcelonie, a później kończy sezon ze statystkami Kounde?
0
Ten mecz to gorsza Xavineta.
3
Jaki Hansi ma plan na ten mecz? Bo widzę tylko motanie się i przeszkadzanie sobie nawzajem.
0
@JoeSatriani skwitowałeś wszystkich. Martin jest solidny i tyle. Ważne, że Balde odpoczął. FDJ może się rozegra u Flicka. Jadąc po Martinie, nie zauważyłeś błędu Domingueza przy bramce, kiedy to Kounde zajął strefę środkową wybijając piłkę, Dominguez nie przesunął się do prawej strony. Martin nam bramki nie zawalił, a mimo wszystko nikt nie ma pretensji, bo to również młody zawodnik.
1
@barteq tylko Crvena, która ma mocniejszy skład niż parę drużyn LaLiga, które potrafią się niejednokrotnie postawić.
2
Trzy dni wolnego, trzy dni wolnego. Ciekawe, czy Flcika trochę to nie zawiodło. Najpierw gra na sto procent później zabawa.
0
@SirChuck tylko trzeba grać, na ten moment on omija większość spotkań.
0
Jest niezbędnym obrońcą w układance Flicka, jednak już teraz zarabia 7 mln brutto. Po podwyżce ile ma wynosić jego stawka? 10/12? 11 zarabia VVD, który gra. Saliba 10, który jest młodszy i również ciągle gra. Kontrakt tylko na warunkach klubu, zakończyć tą chorą drabinkę płacową. W 2025 roku kończy się kontrakt Taha, TAA, Kossounou, są ciekawe opcje, które nie pogardziłyby Barcelona, nie trzymać się go kurczowo.
0
@pax wejście Frenkiego było kluczowe taktycznie. Poruszał się między liniami robiąc miejsce i wyciągając poszczególnych zawodników Realu z krycia danych pozycji. Dzięki swojej umiejętności gry pomiędzy liniami piłkarze Barcelony mogli wyjść wyżej i zdecydowanie ułatwić sobie wyjście spod pressingu Realu. Patrząc się na sposób, w jaki gra Barcelona, to super posiadać takiego zawodnika, jednak powiedzieć, że FDJ wszystkich zgasił, to zdecydowanie za dużo i tu masz rację. Po prostu jego atuty zostały świetnie wykorzystane w tym meczu przez trenera.
1
Nagroda za trening to wynik. Za grę w piłkę wypłata.
1
Świetnie, że Flick dał zagrać FDJ, był to genialny ruch, Frankie świetnie poruszał się pomiędzy liniami i robił miejsce, zapewnił też spokój.
16
Pierwszy poważny sezon Casado i gra tak fenomenalną piłkę. Brawo.