1

Mówcie dalej, że powrót Araujo i Christensena jest niepotrzebny.

1

No i ogórki mecz życia. Później sezon na 15 miejscu.

0

Wpuśćcie Ferrana.. co ten Lewy gra to jest kataklizm no kuźwa piłki nie przyjąć w kluczowym momencie. Ludzie, to nie jest ekstraklasa. Niech Ferran pobiega.

0

Dziecinada i żenada. Prosta taktyka. Podanie przez środek proste odegranie. Pressing, krycie nie działa. To trofeum na koniec sezonu za mecz z Bayernem i Realem i.. gitara.

3

Problem z podaniem piłki na 3 metry, no nie da się tak grać. Wiem, że Lewy nie jest wykwintnym rozgrywającym, ale chyba nie potrzebujesz minuty na podjęcie decyzji.

3

Ciężki mecz do oglądania. Podejmowanie decyzje są słabe, piłkarze nie potrafią poradzić sobie z wyjściem spod pressingu, technicznie wyglądają gorzej od zawodników Las Palmas.

0

Prawy obrońca na już. Ludzie, Kounde jest kwadratowy na po, to środkowy obrońca.

5

Czyli zaatakował z barku celowo i nie ma kartki, ani nic? Sandro, szkoda, że w Barcelonie się nie przebiłeś.

3

Taktyka Las Palmas to graj chamsko, a sam wyjeb się przy każdym dotknięciu?

0

Fermin w ostatnich dwóch meczach chyba z 7 setek zrypal.

0

@JarekS pamiętaj JarekS, że jeszcze możesz mieć rację odnośnie Flicka, sezon się nie skończył :)

0

@NieObiektywny88 tak samo na Olmo nas nie stać. Jeżeli już kombinują i się zadłużają niech to robią również na najważniejszych pozycjach.

0

@NieObiektywny88 TAA, który jest fanem Barcelony co przyznawał i kończy mu się z tego co wiem kontrakt. Kounde na środek, ewentualnie rotację.

0

@NieObiektywny88 każdy ma prawo twierdzić co chce, ja wyrażam swoje subiektywne zdanie.

0

Sami utrudniają sobie grę swoimi zagraniami piłki. Kounde jest mega elektryczny.

2

Jakiś czas temu chciałem to napisać, ale prawy obrońca na już. Kounde brakuje techniki, szybkości, dynamiki na tej pozycji. To jest środkowy obrońca.

0

Jeszcze hit - konferencja prasowa. No przygotowałem drużynę w sumie ma jedną okoliczność, jedna taktyka, formacja i nie ma siedemnastolatka.

2

Pedri podał celnie piłkę w tym meczu?

0

Kubo to zawsze ma mecz życia przeciwko Barcelonie, a później kończy sezon ze statystkami Kounde?

0

Ten mecz to gorsza Xavineta.

3

Jaki Hansi ma plan na ten mecz? Bo widzę tylko motanie się i przeszkadzanie sobie nawzajem.

0

@JoeSatriani skwitowałeś wszystkich. Martin jest solidny i tyle. Ważne, że Balde odpoczął. FDJ może się rozegra u Flicka. Jadąc po Martinie, nie zauważyłeś błędu Domingueza przy bramce, kiedy to Kounde zajął strefę środkową wybijając piłkę, Dominguez nie przesunął się do prawej strony. Martin nam bramki nie zawalił, a mimo wszystko nikt nie ma pretensji, bo to również młody zawodnik.

1

@barteq tylko Crvena, która ma mocniejszy skład niż parę drużyn LaLiga, które potrafią się niejednokrotnie postawić.

2

Trzy dni wolnego, trzy dni wolnego. Ciekawe, czy Flcika trochę to nie zawiodło. Najpierw gra na sto procent później zabawa.

0

@SirChuck tylko trzeba grać, na ten moment on omija większość spotkań.

0

Jest niezbędnym obrońcą w układance Flicka, jednak już teraz zarabia 7 mln brutto. Po podwyżce ile ma wynosić jego stawka? 10/12? 11 zarabia VVD, który gra. Saliba 10, który jest młodszy i również ciągle gra. Kontrakt tylko na warunkach klubu, zakończyć tą chorą drabinkę płacową. W 2025 roku kończy się kontrakt Taha, TAA, Kossounou, są ciekawe opcje, które nie pogardziłyby Barcelona, nie trzymać się go kurczowo.

0

@pax wejście Frenkiego było kluczowe taktycznie. Poruszał się między liniami robiąc miejsce i wyciągając poszczególnych zawodników Realu z krycia danych pozycji. Dzięki swojej umiejętności gry pomiędzy liniami piłkarze Barcelony mogli wyjść wyżej i zdecydowanie ułatwić sobie wyjście spod pressingu Realu. Patrząc się na sposób, w jaki gra Barcelona, to super posiadać takiego zawodnika, jednak powiedzieć, że FDJ wszystkich zgasił, to zdecydowanie za dużo i tu masz rację. Po prostu jego atuty zostały świetnie wykorzystane w tym meczu przez trenera.

1

Nagroda za trening to wynik. Za grę w piłkę wypłata.

1

Świetnie, że Flick dał zagrać FDJ, był to genialny ruch, Frankie świetnie poruszał się pomiędzy liniami i robił miejsce, zapewnił też spokój.

16

Pierwszy poważny sezon Casado i gra tak fenomenalną piłkę. Brawo.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?