0

Oni się obudzą dzisiaj?

0

@Rejn kondycyjnie Lewy nadal radzi sobie dobrze, jednak musi trafiać do bramki, to jego rola. Często był wałkowany temat, że ma problem drużyna z dograniem mu piłki, teraz samemu Raphinhi skradł 10 (stuprocentowych) „asyst”.

0

@Rejn tutaj nie zawsze chodzi o zazdrość. Może niektórzy kierują się takimi kryteriami, ale ja uważam, że w ostatnim czasie Lewy nie daje drużynie tyle, ile można oczekiwać od napastnika Barcelony. Nie jest skuteczny, jest niechlujny z piłką, odskakuje mu przy przyjęciu. Ja jestem zdania, że naprawdę trzeba poważnie budować Ferrana, bo w następnym sezonie ciężko mi wyobrazić sobie Lewego jako napastnika, który rozgrywa taką ilość minut. Na nikogo nas nie stać, Guiu, który już teraz mógłby pełnić ważne rolę w zespole odszedł za bezcen, Victor musi jeszcze wiele pracować i dostawać szansę. Licze, że Fermin i Torre zaczną regularnie grać, jak i Fort dostawać swoje szanse. Sklad musi konkurować i muszą być zmiennicy.

0

@Kesniak co ma wygranie ligi do stawiania na piłkarza, który nie odnosi co chwilę kontuzji?

0

Stawiać musimy na Fermina.

2

Blade puściły nerwy, zagrał świetny mecz, dwoił się i troił, a tu Raphinha 3 sety zjebie, zyskał 10 strzałów odda.

1

@czarnatom no i dlatego Barcelona bije się o puchary, a oni o utrzymanie. Ewentualne trofeum to koszulka od piłkarza Barcelony.

4

Czemu oni nie mogą po prostu spaść z ligi i zrobić wszystkim klubom przyjemność? Ich od szkółki uczą frajerstwa? Jedni wypuszczają gwiazdy, drudzy.. dokończcie.

0

@Barcatroll dlatego trzeba umieć to robić z umiarem, a to musi napomknąć trener, nie łepek, jak ja z LaRambli.

1

Ważne jest podejście sędziego do tego meczu. Nie może się dostosować do gry Getafe, jak to często bywa, tylko odpowiednio wcześnie w razie ostrej gry utemperować zapał piłkarzy. Wydaje mi się również, że jeśli zagra Gavi i Araujo (to walczaki) nie pozwolą sobie nie odgryzać się rywalowi.

2

@Arekvip i to jest właściwe podejście. Nabierze doświadczenia w zarządzaniu i będzie poważna osoba, która jest ustawiona i w żaden sposób nie musi zarabiać na Barcie.

1

Araujo czeka na nowy kontrakt, szukają rozwiązań i nakładają presję. Facet będzie chciał większą kasę niż VVD, mimo, że Holender jest w stanie ciągle grać. Rozumiem, że zdrowie Ronalda nie było właściwie zarządzane, ale oczekując kasy supergwiazdy nie wygrając nic?

1

@JarekS najgorsze w sytuacji z Olmo, to strata wizerunkowa dla klubu. Kompletnie nie byłem za tym transferem. Piłkarz, który pół sezonu spędza w szpitalu, a młodziutki Fermin, który ma duży potencjał jest duszony.

0

Ogólnie kluczowym zawodnikiem tej formacji jest Lamine, ale okej, Rapha ma ekstra okres.

0

Co się dzieje z Ferranem.. fatalna częstotliwość kontuzji..

0

@Sebolinho Fermin zagrał bardzo dobrze, fałszywy skrzydłowy, bardziej ofensywny boczny pomocnik, jednak Ferrana nie ma co rzucać ciągle. On ma zaraz grać za Lewego na ataku, niech nie traci formy będąc rzucanym wszędzie.

6

Olmo jest chaotyczny, niechlujny. Chłopaki zasuwają, a on źle poda i się uśmiecha. No chłopaki zagrali fenomenalnie. Brawo wielkie dla zespołu, dali masę radości i pięknej dla oka gry, której kibic nie widział dawno, za czasów Xaviego - nieosiągalne widowisko. Niestety, piłka czasami jest niesprawiedliwa. Bądź, co bądź, wygrana to wygrana, ale kibicem Atletico to wstyd być.

1

Taaak Casado, spierdol drugą bramkę….

0

Ferminowi w ostatnich paru spotkaniach śmiało można przypisać 5/7 niewykorzystanych sytuacji stuprocentowych.

0

@Barcatroll jest bardzo dobry, ale nie gra, wiec ciężko na nim budować linie obrony na ten moment. Tah nie jest wolnym zawodnikiem, jest też sprawdzony w grze w nowoczesnym zespole, gdzie zespół gra wysoko i obrońcy rozgrywają piłkę.

0

Po zwycięstwo!

PS. Pół sezonu prawie za nami, Araujo dopiero na czasie będzie zaczynał grać po kontuzji. Oby udało się ściągnąć Taha, bo na ten moment opieranie siły obrony na Ronaldzie, mimo ogromnej mojej sympatii do tego zawodnika, jest przynajmniej mocno niepoważne.

0

@Hindus przecież Yamal to skrzydłowy, a Rapha ma więcej cech ofensywnego pomocnika.

4

Na ten moment wydaje mi się, że Gavi jest dobry we wszystkim po trochu, ale w niczym nie jest bardzo, bardzo dobry. Casado - wygląda często jak szef środka pola, fenomenalnie czyści, daje dużo spokoju defensywnie, Pedri - nie ma potrzebny przedstawiać. Olmo - zawodnik, który świetnie wchodzi w pole karne, ma bardzo dobry strzał z dystansu, fajnie potrafi podać. Pierwsza dwójka na ten moment nie do ruszenia, a Olmo prędzej wygryzie Fermin.

0

@Hindus sugerujesz, że można ich porównywać? Wkład w zespół, styl gry, pozycję?

0

@HypeR i bardzo dobrze. Za Xaviego by pierdyknal 90 minut.

0

@jedrek7000 8 sezon to może on gra w zawodowej piłce. Co z tego, skoro został marnowany na skrzydle? Kontuzje też mu nie pomagają.

1

@Siwy88 ja byłem od początku za awansem Marqueza z drużyny rezerw, poświęcenie jednego/dwoch lat na rozwój drużyny.

2

Co Ferran ma dryg do wychodzenia na wolne pozycje i ustawianie się w ataku to klasa, ale samo wykorzystanie tego i niechlujność to druga sprawa. Oby się rozegrał, bo wciąż ma duży potencjal.

0

@kejdzi czyli na bramkarza to stary zawodnik?

1

Tylko wy nie macie wrócić za 10 kolejek, kiedy będzie po ptakach, tylko teraz. Na razie to od 4 spotkań słyszę.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?