0

@Arekvip Pena bronił fenomenalnie. Czy zamieniłbym go w tym meczu na Szczęsnego? Oczywiście, że nie. Gra na przedpolu i gra nogami, tutaj się kłania problem Wojtka.

1

@Arekvip będziecie tak przeżywali do końca sezonu? Wpadnie, to wpadnie, decyzją trenera. Real będzie szukał podań za linię obrony, mają szybkich napastników przy naszych stoperach. Mecz okropnie trudny do wygrania.

0

@kanver_ przy wysoko grającej obronie nie widzisz potrzeby posiadania szybkiego, silnego obrońcy, jakim jest Araujo?

1

Jak Olmo rozegra 60 procent spotkań w sezonie to będzie sukces.

3

Wy kompletnie zapominacie o absencjach. Nie mierzyliśmy się z rywalem takiego kalibru, a balon jest pompowany. Brakuje MATSa, Araujo, Christensena, FDJ, Gaviego w formie, po krótkim urazie, jednak wciąż rozłące z piłką wraca Fermin, Olmo. Bayern z tym składem jest ekipa dużo bardziej zrównoważoną. Nie mówię, że nie mamy szans, ale czytając komentarze można odnieść wrażenie, jakbyśmy grali z ligowa Sevilla. Po ewentualnej porażce będzie, że jak to mogliśmy przegrać?

3

Serio z tym FDJ? Facet rozegra pół sezonu chociaż?

2

Najpierw postęp, jako zawodnik, później nowa umowa, bo dostanie drugiej umowy, również podwyżki, jako młody zawodnik w dalszym ciągu nic nie wygrywając (ostatnio nie grając) nie idzie w parze.

25

On po prostu musi odpocząć. Ostrzeżenie, jedno z ostatnich.

0

No Pedri ze strzelaniem jest na bakier.

0

I jakiś tam procencik meczów rozegrany.

0

@JarekS Ferran to piłkarz, który w dalszym ciągu może być świetnym napastnikiem. Może ostatnie mecze nie wyglądają dobrze, ale znajduje się w sytuacjach bramkowych. Nie wiem, czy dobrze strzelam, ale wydaje mi się, że po tej tyrance na skrzydłach z Xavim gościu ma problemy z mentalem, pewnością siebie. Jeśli go Barcelona wypożyczy to zostaje bez zmiennika dla Lewego. Rozwijać, budować, dawać grać. Tylko cholera, niech w końcu jakaś setkę trafi.

1

Sami sobie robią krzywdę, tak samo, jak z Osasuna. Naprawdę profesjonalny piłkarz ma problem z zagraniem piłki na 8 metrów?

0

@ferdas_rawa Zagrał fatalnie. Fajnie, że szuka go piłka, super wychodzi na pozycji, jednak w statystykach meczowych nie widnieje.

11

Mecz do zapomnienia. Prędzej, czy później było wiadome, że porażka przyjdzie. Osasunie wychodziło wszystko, zagrali też świetnie. Martin, Dominguez mecz fatalny. Za Martina dałbyś grać Jędrzejczykowi i nie byłoby różnicy, ba.. zagrałby prawdopodobnie lepiej. Dominguez chyba przegrał każdy pojedynek, który mógł, na koniec kontuzja. Ferran mimo dwóch sytuacji (ważne jest to, co widnieje w statystkach meczowych) zagrał fatalnie. Ilość strat, fatalnych podań.. lubię chłopa, ma potencjał, ale czas go w końcu pokazać, nie po wgrywaniu się w 20 meczach.

4

Nie da się konstruować akcji, kiedy piłkarze nie grają z pierwszej piłki i są mega niedokładni.

0

Ci piłkarze Osasuny to światowe gwiazdy? Tak grają. Z tego co wiem, to głównie słyną z paru meczy w LaLidze.

0

Jak Frajerzy, bez kitu.

0

Torre strzeli gola, zaliczy asystę, ale jest strasznie jednowymiarowy. Jeden zwód i głupie straty.
Wiem, że piłka to sport kontaktowy, ale piłkarze Osasuny więcej grają rękoma, niż nogami.

18

@gukwa człowieku, żeby on zbliżył się poziomem na swojej pozycji do Gundogana to będzie świetnie. Nie porównuj młodego młokosa, do doświadczonego, w pełni rozwiniętego zawodnika.

2

MATSa nie zastąpi, ale niech broni jak najlepiej.

0

@JarekS tylko, czy faktycznie coś to może dać?

1

Ten chłopak ma więcej talentu niż cała wasza drużyna. Żałosne.

1

Barcelona sama sobie komplikuje mecz swoją niechlujnością.

0

Oni nic innego nie robią, tylko puszczają piłkę za plecy obrońców, a sytuację wynikają tylko ze złego ustawienia.

1

Z Ericiem na SPD gramy w 10.

0

@Arek180589 niezłe porównanie. Śmieszne.

0

@Sebolinho oglądasz mecze Barcelony w tym sezonie? Ogólnie oglądasz mecze? Najlepiej od początku?

0

Ciekawi mnie, czy Monaco by tak błyszczało grając 11 na 11.

8

Ter Stegen to tykająca bomba.

0

Ciekawe, czemu przy wyrównanych składach tak nie dominowali:

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?