1

City nie jest w stanie piłki odebrać.

0

Troszkę nieelegancko ze strony Julesa. Kolejny raz zrobił to samo, jakby było dobre wytłumaczenie, podejrzewam, że by zagrał. Mając kluczowego piłkarza, który może spóźnić się na każdy mecz, to troszkę niezbyt profesjonalne. Flick musi z nim poważnie porozmawiać.

6

Lamine w tym meczu nie ma.

0

Co jest z tym wykończeniem Lamine..

0

O z jest z Raphinha nie tak, że potrafi wykończyć bardzo trudna sytuację, a spierodli łatwiejsza. Yamal od kilku spotkań procentem udanych dryblingów nie powala.

0

@Radko1976 kwoty wziąłem z capalogy. Możesz to sprawdzić. Też kibicuje rodakowi, jednak pod względem klubowym, trzeba myśleć o zastąpieniu Lewego.

0

@Radko1976 ja mówię o poważnym, europejskim footballu, nie Arabii Saudyjskiej. Haaland zarabia mniej troszkę od Lewego. Około 1.5-2 mln euro różnicy, jeżeli mówimy o podstawowej pensji, Kane 25. Daje to do myślenia. Statystki są, ale innym zawodnikom również im nie brakuje.

0

@Radko1976 no pyka pyka, ale od napastnika Barcelony ciężko oczekiwać tylko bramek. Utrzymanie się przy piłce, urwanie się obrońcom, nawet przyjęcie piłki często Lewemu sprawia kłopoty. Nie ten sam zawodnik już, statystyki jedno, ale nie tylko to jest najważniejsze.

0

@Radko1976 spójrz na innych czołowych napastników i porównaj pensje. Lewy zarabia najlepiej, a zegar biologiczny tyka.

0

Za śmieszne pieniądze, ale naprawdę śmieszne.. jako zmiennik.

2

@Nightraider gdyby zwolnił się 34 milionowy kontrakt Lewego (gra dobrze, jednak taki kontrakt, w następnym sezonie dla zawodnika w tym wieku?) prawie 14 milionów za nic nie grającego Fatiego i 19 milionów FDJ (trochę za duża suma, jak na wkład w drużynę, ale to wina patologicznego zarządzania) to już byłoby w miarę zdrowo.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

W byciu frajerami chyba przebija Benfica, bo chociaż się jakoś prezentowała, a oni 3 bramki sami oddali Realowi.

2

Oni są masakryczni. Ile City odebrało czysto piłek? xD przecież oni sami tworzą Realowi tę sytuację.

0

KDB i Bernardo w tym meczu nie grają. Nie Ci sami piłkarze, którzy grali jakiś czas temu. Biegają w miejscu.

7

Ale City to są frajerzy. Oni sami im cały mecz okazję budują.

2

KDB nie jest w 1/4 piłkarzem, którego pamiętam. Gościu biega w miejscu.

2

Jest paru napastników, którym się kończy kontrakt w tym roku, więc można by było się na tym skupić. Wiadomo, że trzeba zapłacić premię, ale w rozrachunku wychodzi to lepiej.

3

Czyli jedyne co w miarę wychodzi Sevilli to betonowanie, kontrowanie. No kto by się spodziewał.

3

Tak jest Panowie, na czas. Niech posmakują swojego kur..skiego grania.

3

Oddać im piłkę i grać z kontry. Te ogory nie potrafią 4 podań wymienić.

4

@Kismeth Fermin w 15 minut zrobił więcej, niż Gavi w ostatnich dwóch spotkaniach, w których wystąpił.

2

Jak nasza defensywa pozwala na takie łatwe dochodzenie rywalowi do sytuacji stuprocentowych?

2

Co Fermin musi jeszcze zrobić, żeby grać za Gaviego? Skorpionem hattricka ustrzelić i przewrotka trzy asysty? Gavi biega, łapie żółte kartki, jest impulsywny, nic z tego biegania nie ma, nie ma kluczowych podań, nie wchodzi w wolną przestrzeń lepiej niż Olmo, czy Fermin, nie drybluje i nie prowadzi piłki, jak choćby De Jong, już nie porównuje z Pedrim.

1

Raphinha też nie gra szałowo, nie pierwszy mecz. Nie możesz być tylko kotem z kontry.

4

Ja nie jestem trenerem, więc tego nie widzę, ale co daje Gavi drużynie oprócz odegrania piłki, biegania i żółtych kartek?

0

Kurde, gościa nie można dotknąć.. Dajcie spokój, przecież my niedługo będziemy mieli drugi szpital. Olmo już wchodzi w buty Dembele.

0

@catalanian09 który zarabia więcej, niż czołowi obrońcy.

1

@LatajacyHolender no tak, pogada z przeciwnikiem, żeby dał czas na cofnięcie się.

11

I Ronald zawalił robotę. Inigo go niestety za rękę nie złapie, to inteligencja boiskowa.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?