9

No tak, mecz, w którym Courtois nie ratuje dupy, to mecz stracony.

0

MATS wrócił po kontuzji, nie pamięta nikt sezonu za kadencji Xaviego, kiedy wybronił mistrzostwo? Pojedyncze błędy będą się zdarzał, szczególnie po powrocie. Szczena niestety też popełnił błąd w meczu z Interem. Przy jednej z akcji, gdyby nie wyszedł niepotrzebnie, miałby dużo większe szanse na obronę.

0

@Kuba_6 Gavi doszedł do siebie, jest sobą aktualnie. Może się jedynie bardziej rozwijać. Bernal może dłużej dochodzić do sprawności, bo on zerwał więzadło, nie naderwał, jak Gavi.

0

@Kuba_6 pożyjemy zobaczymy. ŚPD to bazowa pozycja Casy, a nie zapominaj o Bernalu, który ma ogromny potencjał.

1

@Kuba_6 i to jest właśnie problem z Gavim. Z Casado nie wygra rywalizacji (jeżeli będzie utrzymywał poziom i ciągle się rozwijał), do Pedriego podjazdu nie ma, Olmo nie ruszy, Fermin będzie walczył z Danim, który na ten moment jest nietykalny. Rola żołnierza zostaje.

0

@Kuba_6 super pomysł, jednak nie jest on typowym defensywnym pomocnikiem. Obrona nie jest mu obca, bardzo pracuje dla zespołu, jednak jego temperament i ryzyko powodowałoby zbyt wiele zagrożenie. To bardzo, ale to bardzo odpowiedzialna pozycja.

0

Wydaje mi się, że FDJ zostanie na dłuuuugie lata. Często decydował się odłożyć swoją pensję w terminie (na pewno coś, za coś, od tego jest agent), nie wiadomo, czy Barcelona jest mu coś winna więcej jeśli chodzi o wynagrodzenie, jeżeli tak, to po sprzedaży na pewno upomniałby się o całą kwotę, więc zysk z transferu marny, a na ten moment sam Casado i Bernal (młody, czy wypali? Jak będzie się prezentował po kontuzji?) to za mało. Zdecydowanie jest więcej pozycji, które trzeba wzmocnić priorytetowo, niż środek pola.

5

@MalanFCB Można śmiało rozważyć wprowadzanie któregoś z bramkarzy z Barcy Atletic. Kochen, Astralaga, Yakobishvilii.. Pierwsza dwójka 1.90, ostatni 1.85. Są to dobre parametry, a potencjału chłopakom nie brakuje.

7

@RoberDzik oby wystąpił. Zdecydowanie bardziej pasuje profilem do gry przeciwko drużynie, która gra tak nisko ustawioną linią obrony, która jest wspomagana przez pomocników niż Ferran. Rekin nie ma tutaj miejsca do wychodzenia na wolne pole. Potrzebny jest doświadczony cwaniak, zawodnik, który będzie męczył defensywne i pojawi się w odpowiednim miejscu, w odpowiednim czasie. Siłą fizyczną również będzie uprzykrzał mecz obrońcom Interu, jak i w walce powietrznej zdecydowanie lepiej wypadnie niż Ferran.

3

@Tp69 Pozwala grać zawodnikom.. Jest stanowczy i bezpośredni, ale zdecydowanie bliżej mu do sędziowania w Anglii. Patrząc z perspektywy Barcelony, to bardzo nie dobrze. Inter ma piłkarzy z dużo większą tężyzną fizyczną, siłowo na pewno zdominują Barce, więc, jeśli sędzia pozwoli na lekkie faule (faul to faul, lekki, bądź ostry, to wciąż przewinienie) to będzie ciężka bitka.

1

Wszystko, co Barcelona musi zrobić, to wygrywać po prostu kolejne spotkania. Wszystko w nogach zawodników i głowy Flicka. Nie ma co liczyć na Real. Mają bardzo dużo czasu na odpoczynek.

9

Kluczowy zawodnik.. Większość ataków Interu było przeprowadzane prawą stroną.. W ataku jest również niezastąpiony... Świetnie robi miejsce dla Raphinhi i z nim współpracuje, można zaobserwować, jak w ostatnich meczach wyglądał Rapha.

13

Czyli będzie kopanie się po nogach bez reakcji sędziego.

1

Liczę na Daniego Rodrigueza. Jego rozwój spowolniły kontuzje, fajnie, że jest okazja, aby mu się przyjrzeć.

0

@Hasszz dlaczego nie 200?

1

@Kasy Barcelona też walczy o majstra. Mecz z Realem będzie kluczowy i oby głupio w następnych spotkaniach punktów nie tracić

0

@europejczyk tak się tylko mówi. Oni przeciwko Barcelonie mimo spadku zagrają na 200 procent.

0

Wiadomo coś, czy Balde wróci na rewanż? Dumfries zdobyl dzisiaj dwie bramki, Martin przegrywał pojedynki główkowe, a Inter śmiało walił jedynie jego stroną. Z Balde mogłoby to wyglądać inaczej, obie strony gniecione to inna sprawa.

0

@tomas84 on jest niezłym zawodnikiem na LaLige. Nie świetnym, ale podkreślam niezłym. Ciekawi mnie, jak to będzie wyglądało po powrocie Valle.

2

Piłkarze są przemęczeni. Raphinha przy każdym podnoszeniu się z murawy wyglądał, jakby wstawał z obciążeniem. To bardzo młoda kadra, chciałbym zaznaczyć, że rok temu taką końcówkę sezonu brałoby większość fanów. Inter to bardzo fizyczny zespół, niestety, ale brakuje Ronalda, którego pamiętam z początku kariery w Barcelonie. Jego braki piłkarskie są bardzo, ale to bardzo widoczne u poważnego trenera. Wydaje mi się, że prędzej Christensen wniesie coś do gry, niż Araujo. Jest bardzo duża potrzeba na stopera pokroju Taha.

4

Ile głupich komentarzy. Chłopak się odbudował o udowadnia swoją wartość. Ma trenera z pierwszego zdarzenia, dobry zespół, dbają o jego zdrowie i jest jednym z najlepszych zawodników świata. Świetny zawodnik.

0

Błąd.. ,,Z mężczyzną po tranzycji”.

0

@gukwa 1. Rozbija bank, jeśli gra. Myślisz bardzo zero jedynkowo. Bardzo lubię tego zawodnika, świetnie pasuje do Barcelony, ale trudno opierać na nim grę, kiedy jego średnia minut jest delikatnie mówiąc… Bardzo słaba. Druga kwestia to porównanie dwóch zawodników o innej roli na boisku i umiejętnościach.

2. Po jednym meczu wywnioskowałeś, ze Garcia jest lepszy niż Kounde? Kto poważnie sprawdził wczoraj Erica w roli prawego obrońcy? Ktoś dryblował stroną Erica? Mierzył się z kimś w pojedynku szybkościowym? Zatrzymał czołowego skrzydłowego?

3. Poprawiać się w grze do tyłu. Kurde mol.. Flick mówi do Forta ,,popraw się w grze do tyłu”

4. Uważasz, że zawodnik, który udowodnił swoją wartość pójdzie na wypożyczenie? Jeżeli już miałby gdzieś iść to na zasadzie transferu, bo każdy sobie zdaje sprawę z jego jakości. Druga kwestia to ja nie widzę wspólnych cech Casado i Gaviego, żeby pokryły im się pozycje. Poza tym inteligencji boiskowej Casado i wyrachowania na pozycji defensywnego pomocnika Gavi nie ma i z jego elektrycznością nie sądzę, że nabędzie.

5. Ansu pokazał, że jest mega zmobilizowany. Pokazał również, że trzeba walczyć o swoją szansę od początku sezonu, nie truchtać po boisku i dziwić się, że trener nie wystawia.

1

Malować, tak, jak mówi komentator xd świetnie przygotowana. Stanie ośmioma zawodnikami w linii bramkowej. Taktyka na linie?

0

Styl prowadzenia się, faszerowanie lekami przeciwbólowymi w Barcelonie.

1

Bardzo trudny przeciwnik, jednak największym wrogiem Barcelony są oni dla siebie oni sami. Zmęczenie, brak świeżości, spadek formy. Wiele znakow zapytania w kluczowej fazie sezonu.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

Nie dojechali fizycznie zespołowi, który miał braki fizyczne. Nieźle chłopaki.

1

Nie ma obrony. Araujo pasowany na szefa obrony na lata, a nie dojeżdża nawet na ogórków z LaLigi. Problemy z przedłużeniem kontraktu, jakby pełnił kluczową rolę w zespole. Pozbyć się go, kupić Taha. Martin to wiadomo, że szybkościowo nie dojedzie.

0

Fermin mnie rozwala. To jest jedyny zawodnik, który kiedy ma świetną piłkę to ja już wiem, że nawet w światło bramki nie uderzy.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?