MajkiYB
Dołączył/a: listopad 2021
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
O co chodzi z Rashfordem? Jest bardzo szybki, ale taki… niechlujny, kolkowaty. Ilekroć nie wypuści piłki przed siebie, to kilkukrotnie w meczu jej nie dogoni.
4
Balde do trzydziestki będzie jeźdźcem bez głowy?
0
@Comentateiro „A popatrz, że ja uważam, że tak zrobiłyby patentowe tłuki, bez znajomości naszej historii i nie rozumiejący, że dla takiego kraju jak Polska bliskie sojusze i przynależność do europejskich struktur jest zawsze wzmacniająca.”
Racja, jednak zapomniałeś dodać, że potężna, nowoczesna armia bardzo w tym pomaga. Niestety, często jest nawet kluczowa, aby inni się z danym krajem liczyli.
0
@Safrani Dania pięknie rozwinęła się bez Unii, a kiedy do niej dołączyła, zaczęły się problemy z imigrantami, które już zostają rozwiązane. Jak jest właściwy rząd, to coś wynegocjuje. Mało tego o walkę z nimi zaapelowała duńska lewica.
0
@ProMILs w sumie to zdjęcie z 1945, to zasługa kraju, który w dużej mierze rządzi Unią.
1
@Arcybiskup a to nie tak, że my siebie rozgrywamy sami? Kupowanie broni od USA, Korei, bądź innych krajów zamiast ją projektować? Rewolucyjne nakrętki do butelek? (Ja tam do nich nic nie mam, w sumie dobry pomysł, jednak reszta świata postępuje troszkę szybciej, brutalnie dla Unii). Integracja Europejska równa się zmierzanie ku następnej koloni francuskiej? Tylko bez tandetnych tekstów, że jestem rasista, nie jestem, jednak kultura Europy umiera na naszych oczach.
2
@MatBac1991 musimy coś rozróżnić, a raczej zacząć to robić. Teraz ruska onuca jest każdy, kto powie choćby jedno słowo źle w kierunku Ukrainy. Za dużo sprzętu dajemy, powinniśmy zostawić coś dla naszej armii - ruska onuca. Tak samo działa w drugą stroną.
3
@macio_944 Na świecie mamy rządy supermocarstw. Chiny, USA, Rosja (chcąc nie chcąc dodaje, mimo, że na wielu płaszczyznach kraj rozwojowo gorzej wypada od przeciętnego kraju Unii) Indie, które również się bardzo prężnie rozwijają etc.etc. Unia Europejska wzoruje się na USA, gdzie każdy stan to osobne państwo, jednak jest jeden prezydent, jedna całość, która ma stworzyć hegemona - Unie. Cały świat się rozwija, wytwarza nowe pociski, dla bezpieczeństwa, kiedy my (Europa) wprowadzamy nowe nakrętki. Niemcy dbają o środowisko, przenosząc swoje fabryki, które zanieczyszczają powietrze z Europy do Indii. No tak, przecież to inny świat. Tu śmierdzi ch****. Francja jest kolonią francuską, Szwecja jest wręcz wybuchowym krajem. Statystki nie kłamią. Uważam, że wyjście z Unii Europejskiej to głupota, jednak jeszcze większa głupota jest brak zmian w aktualnej polityce, którą obrała. Wypieranie się własnej kultury, religii (łatwiej można sterować ludźmi, pozwalając im na kompletny życiowy light), oddalanie ludzi od historii swojego kraju (swoją drogą sprytny manewr, przecież po co kolejne pokolenia mają żywić uraze do sąsiada). Nie oszukujmy się dlaczego jesteśmy daleko w tyle, jako kraj. Przez kogo Polska została gospodarczo zahamowana, mentalność została zmieniona na długie dekady przez żelazną kurtynę, więc nie traktujmy Unii, jak dobrego wujka, ale i surowego, któremu trzeba bezgranicznie ufać. Unia musi zostać, ale muszą zajść zmiany.
0
Jeżeli celem jest obijanie ogórów w LaLalidze, a w Europie dostawanie w dupe, to ja nie rozumiem tego.
2
Serio nie da się rozmontować defensywy jakiegoś Eintrachtu, który gra na lage?
2
Balde też niedokładnie, niechlujnie. Ja nie wiem, czy to szkoła Barcy, czy Radomiaka.
6
Aktualnie Yamal daje tyle co Vini, czyli nic.
0
No to jest problem Daniego Olmo. Bez formy, kiedy już łapie formę - kontuzja. Takie błędne koło.
15
Olmo zawsze, jak się rozkręca to zwiastuje to kontuzje. Oby w tym przypadku było inaczej.
3
@niepijpiotrek Ferran jest solidnym napastnikiem, ale coś nie widzę jego potencjału w światowej czołówce.
0
Olmo już kontuzjowany. To jest fenomen.
0
@Gohan93 nie dostanie szansy, bo Flick betonuje piłkarzy i gra o wynik zajeżdżając podstawę.
0
@Ziperro Ferran dwa kontakty, na dodatek jeden to podanie w trybuny. Prawdziwy El Matador.
1
Można powiedzieć, mecz, jak mecz. Progresywnych podań nie ma, pressing nie skutkuje odbiorem piłki, granie na stojąco. Dryblingi to zawsze o jeden za dużo.
0
Zlanie ogórków, jako rehabilitacja.
0
Sprzedać klub w ręce wpływowego inwestora. Sądzę, że ustawiłaby się kolejka. Ostatnie wybory socios to tragedia, tak nie da się rządzić. Tylko władza, każdy chce ją mieć, nikt nie chce jej oddać.
4
@rogal478 dlaczego miałby opuścić maszynę, którą stworzył? Gdzie jest szanowany i tworzy historię z PSG? Ja nie widzę podstaw do powrotu.
0
No cóż, zobaczymy, oby było tak, jak mówi Hansi. Odnośnie Araujo, to trzeba mu wytłumaczyć, że to jego błąd. Po czerwonej kartce z PSG nie do końca to rozumiał. Dopóki nie zrozumiesz, że coś jest twoją winą, ciężko to poprawić.
0
@MagdJanko prawda. Tylko też jeżeli ktoś chciałby się tłumaczyć brakami kadrowymi, to Chelsea też takie miało i w tej ekipie również grają dzieciaki.
2
@RosjaninBut odnośnie pudła to jasne, to się oczywiście zdarza. Tylko facet był spóźniony w absolutnie każdej sytuacji. To nie jest LaLiga, w której możesz dłużej holować piłkę. To jest szybka decyzja, szybka gra, każdy w tym spotkaniu bym za wolny, ale Ferran szczególnie.
2
To jest coś nieprawdopodobnego.. Jeszcze obciąża kasę klubową pensją superstara, a gra na poziomie średniaka. Ten zarząd sam siebie wyjaśnia.
0
@lukmrz wiesz, w Barcelonie machanie łapami to mentalność. Dzisiaj na mecz wyszła banda solidnych piłkarzy na profesjonalistów. Z przyjęciem w piłce, jest jak z jazdą samochodem bez umiejętności parkowania - nie ma takiej opcji. Wymień parę trudniejszych przyjęć, które nie odskoczyły na dwa metry. Oni nie są gotowi na Ligę Mistrzów w drugim sezonie Flicka, to jest bardzo, bardzo, bardzo duży problem.
1
Chciałbym usłyszeć od Flicka po meczu, że ma pomysł na rozwiązanie problemów, nie, że rywal był lepszy, bo to już każdy doskonale wie.
3
Moim zdaniem ten cały projekt sportowy jest o kant dupy rozbić. To nie wypali. Nie ma zamysłu na grę, nawet przy równych siłach nie było. Od strony biurowej to jest pompowanie resztek pieniędzy w klub, który idzie drogą Milanu. Nie ma kasy, nie ma grania, nie ma trenera, nie ma sukcesów. Przywołuje się poprzedni sezon… Najłatwiejsza drabinka Liga Mistrzów, która przecież sprawiła ogromne problemy. Przy odpowiednich transferach Araujo nie grałby, a Eric bylby stuprocentowym zmiennikiem, chociaż obstawiam, że zostałby sprzedany. W sumie spoko, zaraz powrót do LaLigi, opierdzieli się jakichś ogórków i będzie wszystko okej. Nie ma tutaj aktualnie perspektyw na rywalizację w Lidze Mistrzów, na jakąkolwiek rywalizację z najmocniejszymi zespolami. FDJ - kasa supergwiazdy, gra - solidnego pomocnika. Odnośnie stylu gry, pomysłu.. Zaczyna się snuć na myśl odpowiedź, jak Flick wytrzymał jeden sezon w zbudowanym Bayernie przez poprzedniego trenera, a w następnym była klapa, jak i o reprezentacji Niemiec. Czemu również żaden czołowy klub nie bił się o Flicka i tyle czasu był bezrobotny? No cóż, można się jedynie domyślać.
0
@Rifek najłatwiejsza drabinka, ledwo co wygrywając z Benfica. Skoro w zeszłym sezonie Barcelona była aż tak mocna, w tym powinna być jeszcze lepsza.