MajkiYB
Dołączył/a: listopad 2021
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Są mecze, w których wypada lepiej FDJ, ale również takie, w których Casado powinien grać. Niestety kontuzja. To zdecydowanie taki mecz.
Yamal przestanie napierdalac te swoje niedoloty?
0
Czyli każdy rywal Barcy może tak zagrać i nagle nie ma sposobu? Jeszcze jedna bramka i jest nerwówka. Tutaj nie ma nic pod kontrolą.
1
To jest żenujące.
4
Yamal dzisiaj to statysta?
0
Zastrzeżenia do FDJ są, ale komu ma w niektórych momentach odegrać piłkę? Raphinha stoi koło Lewego i na co liczy? Yamal również z przodu, nikt po piłkę nie zejdzie.
0
@Kamilb1988 tylko mogło spokojnie już być 4:3.
2
Mecz ligowy kiepsko, dzisiaj na razie kiepsko. Ponowny spadek formy? Troszkę słaby moment sezonu.
1
Cubarsi już 3, bądź 4 niechlujna interwencja.
1
Zawodnik zdecydowanie z niezłym ustawianiem się i inteligencja boiskowa. Taka odwrotność Araujo.
0
@MirusAmisz Wojtek wyjął to co miał wyjąć. Inigo wydaje mi się, że najlepiej zagrał, plus kluczowa interwencja. Reszta to masakra, transmitować to w tv trzeba mieć odwagę. Kto wiedział haha
1
Bądź tu kurwa mądry i wybierz zawodnika meczu w Barcelonie xD każdy ten sam równy, niski poziom.
5
Szczerze to nie jestem pewien, czy oglądam lidera LaLiga, czy dwie drużyny walczące o utrzymanie.
1
@bryzabity on prawie już to ma w każdym meczu, w którym występuje. Do sytuacji bramkowych naprawdę dochodzi, ale nic z tego nie wynika.
5
Wiecie o co chodzi z Ferminem? W drugiej połowie sezonu potrafi zrobić różnicę, ale jeżeli chodzi o kończenie sytuacji to jest strasznie niezdarny i niechlujny.
1
Czyli można zacząć biegać, wymieniać się pozycjami, kretyńsko nie tracić piłki, podkręcić grę?
2
Ten mecz jest fatalny. Nie rozumiem, jak Flick może stać spokojnie przy bocznej linii patrząc na karygodne podejście zawodników do tego spotkania. Ja tutaj nie widzę walki o mistrzostwo, tylko wyjście na meczyk, żeby popykać. Borussia jest parę klas wyżej, a również grała nisko i broniła się dwoma formacjami licząc na kontry, ale było zaangażowanie i dało się narzucić swoją grę.
5
Połóżcie się na murawie, albo oddajcie walkowera, jak wam się nie chce zapierdzielać.
0
Jaki ten Araujo to jest kółek, ja pierdziele. Gościu od wielkiej nadziei bycia topowym obrońcą, notuje ogromny zjazd. Nie gra często ze względu przygotowania fizycznego, żeby wykluczyć urazy? Nauka taktyki, z wysoką ustawioną linią obrony? Widać było na początku sezonu, że nie jest to jego mocna strona. Wyprowadzenie piłki? W tym samym miejscu co w zeszłym roku, czyli bardzo, ale to bardzo słabo. Coś mi się wydaje, że cierpliwość niedługo będzie się kończyła.
Mecz do oglądania fatalny. Nie kupuję tłumaczenia, że takie drużyny się bronią. Borussia też się nisko broniła i liczyła na kontry, ale piłkarze grali z motorem w dupie z wymiennością pozycji. Tutaj tego nie widać, nie chce się z drużyną z dołu.
1
Klub LaLiga i murawa kartoflisko. Odnośnie meczu to na stojąco nie wygrają. Nie jest to ostatni mecz sezonu z 10 punktową przewagą nad drugim zespołem. Trzeba zapierdzielać, ale tutaj widzę rozluźnienie.
2
Araujo to ma jednak to kowadło w nodze. Nic się nie zmienia.
1
Fermin, to nie jest Barca Atletic..
0
Nie wiem, co w tym meczu robi Lewy. Potrzebna jest tutaj szybka gra kombinacyjna, a do tego zdecydowanie Ferran. Piłka mu nie odskakuje na 3 metry. Druga kwestia przy kontrach, których było sporo, Lewy, ze swoją szybkością nadaje się do stania w polu karnym, nie wybiegania na wolne pole.
3
Lewandowski w tym meczu sabotuje?
0
Nie wiadomo, czy Raphinha ze swojej perspektywy widział, że piłka zmierza do bramki. Można go usprawiedliwić.
0
Ogólnie to Courtois co roku będzie ratował Realowi dupe?
2
@gukwa to nie jest istotne. Są przepisy i trzeba je respektować. Każdy klub to robi. Problemy do zarządu Barcelony.
0
Wniosek numer 6 - płacić zawodnikom proporcjonalnie do ich wkładu, czyt. Ronald.
0
@Czarny_ck to jaka jest rola kapitana bramkarza? Staż? xD
1
W dalszym ciągu ja nie rozumiem, jak bramkarz ma być kapitanem. Kapitan powinien grać w polu. Nie wyobrażam sobie, że MATS będzie biegał całe boisko, żeby rozmawiać z sędzią, czy zdąży dobiec, aby ogarnąć kolegów.
1
Sprzedać tego Araujo, bo to nawet nie jest śmieszne. Facet zarabia tyle co VVD, czy Saliba, a nie prezentuje ich poziomu w 50 procentach. To nieporozumienie. 3 punkty, na konto Araujo. Facet ma 26 lat, nie jest 22 letnim obrońcą. Jeżeli on ma rolę talentu w Barcelonie, to niech zarabia pieniądze proporcjonalne do roli, bo jego wkład w ten sezon jest zerowy. Facet jest masę czasu przyuczany do swojej roli, bo jest.. ciężko łapiący. Szybki, silny, ale boiskowe iq i przyswajanie taktyki to masakra. Śmiało brać Taha, podziękować Ronaldowi.
Betis kradnie 2 minuty z doliczonego czasu gry, a paralityk sędzia kończy równo z upływem 4 minut. Masakra.