MajkiYB
Dołączył/a: listopad 2021
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@PJ777 to jest, jakbyś mówił do kury. On pokiwa łbem i będzie robił swoje.
7
PSG, Real, Inter, Chelsea. Kto normalny jeszcze broni Araujo?
4
Powiem szczerze, że aż takiej żenady się nie spodziewałem. Barcelona, która nie potrafi rozegrać piłki i gra ciągle ten sam schemat. Zero progresywnych podań. Przecież to nie jest klub na miarę Ligi Mistrzów, a Panie Flick, po takim czasie, powinien kurde być.
1
Ktoś musi wytłumaczyć Flickowi, że w Barcelonie nie chodzi jedynie o to, żeby opierdzielic ogórek z LaLaigi, tylko coś prezentować gra w europejskich pucharach.
6
Ferran to już przechodzi ludzkie pojęcie. Facet podejmuje decyzje o 15 sekund za długo. Przyjęcie to poziom ekstraklasy.
3
Przecież to jest żałosny poziom. Wstyd koszulkę Barcelony im nosić.
5
FDJ stanął jak łeb i ogląda, jak trzeba zapie******.
5
Więcej szczęścia niż rozumu.
3
Tylko dlaczego w Barcelonie nie ma zmian? Nie można zajeżdżać tak zawodników. Na ławce rekin, Dro, Rony..
4
Nie wiem, jak was, ale mnie to już nudzi, że nawet Radomiak Radom by przyjechał i wcisnął dwie bramki Barcelonie.
1
Gdyby ktoś miał pytania, dlaczego Flick nie popracował długo w kadrze Niemiec, w Bayernie pojechał na maszynce poprzednika, a również żadne kluby się o niego nie biły, to powoli mamy odpowiedzi
2
@AxelF doświadczeni obrońcy.. Araujo półtora roku uczył się podać piłkę celnie na odległość pięciu metrów. I wciąż nie jest wybitny. Raczej nie będzie.
7
Yamal jest tak potwornie słaby w tym sezonie.. Niedokładny. Jeżeli on miał być gwiazdą zespołu to tym sezonie, to nie tym razem.
2
Nie ma żadnego pomysłu na grę. Druga bramka dla Realu - obrona poziom ligi okręgowej.
9
Jaki jest plan na ten sezon? Bo taką obronę to możliwe, że Radomiak by rozmontował.
1
Oni grają w piłka parzy?
0
@CTLM dlaczego? To jest skuteczne, ale jest to krok podjęty z desperacji i braku znalezienia innego sposobu na zdobycie bramki.
1
Jak tak dalej pójdzie to będzie to początek końca Flicka. Ratuję się tym, czym Koeman mając czterokrotnie lepszą kadrę od niego (Arauhus na szpicy)
10
Lamine względem poprzedniego sezonu ma regres, nie wiem, czy formy, czy jego rozwój się czasowo zatrzymał. Imprezy z karłami mogą nie wychodzić na dobre.
5
Ja nie wiem, co się dzieje z tą drużyną, ale nie ma dobrej prognozy aktualnie.
8
W poprzednim sezonie byli liderzy. Cyfry Raphinhi, Yamala, Lewego. W tym sezonie nie widzę lidera, oprócz Pedriego.
0
Z Herr Flicka niedługo będzie Herr Beton.
2
Jest coś łatwiejszego aktualnie w piłce noznej, niż wydymac obronę Barcelony?
1
FDJ to wiadomo, że siły strzału nie ma.
1
Teraz każdy ogórkowy team jest w stanie kontrować, jak chce ten zespół?
1
Pedri oczywiście musiał zagrać z potwornie mocnym rywalem, jakim jest Bułgaria.
5
Świetny transfer. Kupno zawodnika w piku cenowym tuż po wygraniu Euro, regularnie doznającego kontuzji, co jest wiadome patrząc na jego historię, na dodatek aktualnie nie mającego formy. Tego ostatniego nikt nie mógł przewidzieć.
0
@Trojanek23 kadencja Laporty już trochę trwa, jak naprawił finanse klubu? Bo ciągle słychać o długach, problemach z tamtejszymi kibicami, którzy wiedzą, jakie gowno Laporta odwala. Stadion przecież już miał być otwarty.
1
@Trojanek23 później będziesz oglądał zawodników biegających na autopilocie. Następnie nadejdą kluczowe mecze sezonu, pojawią się kontuzje, zawodnicy bez siły.. Wtedy przyjdziesz tutaj i zadasz pytanie.. Dlaczego bez trofeów? Gawiedź…
1
Jeżeli dalej tak pójdzie, to klub trafi w prywatne ręce. Chyba, że socios tak rządni władzy nie zgodzą się na to i zacznie się kopanie składem wartym 200 mln.