MajkiYB
Dołączył/a: listopad 2021
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Świetny artykuł. Nie rozumiem kompletnie tak wąskiej rotacji u Flicka. Tym bardziej nie mogę tego pojąć, bo każdy wie, jakie są następstwa nadmiernego eksploatowania zawodników. Jest Roony, Fernandez, Dro fajnie się pokazywał.. Nawet Casado bardzo rzadko pojawiał się na boisku. Granie pod sukces to marnowanie potencjału tego zespołu. Dać czas projektowi, rozwinąć paru zawodników, uzupełnić skład nawet wolnymi agentami i drużyna prezentowałaby się poważnie.
2
@dzefrej234 tylko Gavi poważnej kontuzji dostaje co pięć rozegranych spotkań. Kontuzje są okropne i potrafią zniszczyć karierę, oby Gaviego to ominęło, jednak aktualnie ciężko go brać pod uwagę na dłuższą mete.
1
Najgorszy w tym jest fakt, że kiedy nie idzie, nie ma zawodnika, który ma formę i mógłby coś zmienić. Roony jest zabetonowany, chociaż zawsze, kiedy był na boisku dawał coś od siebie ekstra. Casa również spędził większość sezonu na ławce, a miał dojechać z Atletico. Nie ma w tym klubie wartościowych zmienników, klub jest nastawiony na sukces i dlatego Flick katuje na okrągło tych samych zawodników. Nikt nie dostaje szans rozwoju. Dro, kiedy zdarzało mu się wystąpić w meczu, naprawdę fajnie sobie radził z piłką, dawał progresywne podania. Nic się nie zmieni, w klubie nie ma pieniędzy i dopóki będzie on w rękach socios, to nie będzie pieniędzy. Nie jest dopuszczalne opieranie klubu na Pedrim i Raphinhi.
0
Trzeba przyznać, że swoją drogą co Flick zabetonował Roonyego to już jego. To samo z Casado, Bernalem, Dro. Skutkuje to brakiem jakiejkolwiek jakości w zmianach. Marc nic nie grał, a oczekuje się od niego, że podoła w tym meczu.
0
Co ten Ferran wyprawia… Rekin, który gryzie drobne rybki.
4
Poziom sędziowania tego spotkania jest żenujący swoją drogą. Nie sądzę oczywiście, że Barcelona by wygrała, jednak na poziomie europejskim nie ma już tak fatalnych arbitrów.
2
Można przegrać i 6:2. Przecież to jest sport. Prezentować się jednak tak bezjajecznie i bać się stempelka to już jest kwestia niegodna tych barw.
0
@bulo przestań. Barcelona niejednokrotnie wygrywała z silniejszymi przeciwnikami. Nie wydaje mi się, aby Atletico było jednym z poważniejszych klubów, z którymi Barcelona grała.
1
Tempa prosta piłka, prosty schemat (co innego spodziewać się po Atletico, oprócz agresji, biegania) to dorzucili przerzut piłki na drugą stronę i odegranie do środka. To działa, co jest najśmieszniejsze.
2
Fermin to jedyny piłkarz Barcelony, który potrafi zrobić coś z niczego, a zarazem chwilę później spierdzielić banalną akcje.
7
Wszyscy piłkarze Atletico są szybsi od zawodników Barcelony, agresywniejsi. O co tu chodzi?
5
To jest żenujące.
0
@MessiForeverTheBest nie znam się na dochodach w kobiecej piłce nożnej, ale jeśli są wysokie, to głównie dzięki propagowaniu damskiej piłki.
0
Gdyby nie katastrofalna sytuacja finansowa i granie na byle jaki wynik, aby do kasy klubowej wpłynęła gotówka, zostałby chłopak w klubie. Ewentualnie wypożyczenia dla rozwoju. Musi mieć ogromny potencjał, skoro PSG go chce.
0
Po co ten klub trenuje wychowanków, skoro za chwilę wyprzedaje ogromne talenty.
0
@MrJanKo Przy takiej ilości spotkań, nadejdzie to raczej wcześniej. Vini też osiąga swój prime xD
6
Ja to odnoszę wrażenie, że Lamine cofa się w rozwoju.
0
@FrodoGawi Pan Flick łata z tym co ma. Ciężko jest zmieniać piłkarza, któremu jest bliżej niż dalej.
0
Problemem nie jest Cancelo, tylko Laporta. Nie ma środków na transfery, a co trzy miesiące hucznie brzmi, jak to klub wychodzi na prostą. Prawda jest taka, że Laporta nie jest dobrym prezesem, klub dalej tonie w długach, a wszystko trzeba spłacić. Tylko w Barcelonie zostawia się losowi pozycję środowego obrońcy, bo może Ronald w końcu dojedzie.
0
@PerroHerro Przemyśl, przeanalizuj jego mecze w Europie, wróć, przemyśl, skomentuj - może się dogadamy.
1
Sprężynka Yamala. Jego strata. Facet więcej szkodzi, niż pomaga.
1
Mieć taką pakę i jedynie co potrafić to grać długą piłkę na kobyłe.
1
Ta obrona się nadaje do tarcia chrzanu. Nic niesamowitego nie zrobił, po prostu się wypieli. Kounde na sprincie biegnie w miejscu.
4
Ostatnimi czasy obecności Lamine na boisku to głupie straty i niedokładne podania. Przypominam, że mówimy o piłkarzu, który miał ciągnąć tą drużynę.
0
Fajny piłkarz, ale nie na Barcelonę. W dobrze, albo chociaż w granicach normalności prosperującym klubie o wielkości Barcy taki transfer nie miałby racji bytu. Rozwiązanie chwilowe, na słabsze zespoły, bądź kiedy jest potrzeba rzucić wszystkie siły do ataku. Joao popełnia głupie błędy, gubi krycie, w obronie od paru sezonów jest to zawodnik na poziomie przeciętniaka.
3
Chłopak po prostu zasłużył. Nie każdy jest w stanie wykorzystać daną mu okazję.
0
@darus188 klub jest bardzo zadłużony w stosunku do jego pensji. Nie mogą nic zrobić.
1
Nie mogę zrozumieć fenomenu FDJ. Oprócz jakiejkolwiek gry pomiędzy liniami pacjent nie wnosi w sumie nic do gry. Żadnego podciągnięcia gry, o strzale to można pomarzyć, coś mi się wydaje, że ma jakiś uraz, poza tym jego siła strzału pozwala mu na puszczenie niedolota. Podań również jakichś specjalnych nie ma. Fenomen. Flick wyciąga z tych orłów więcej niż powinien. Na środku obrony lewy obrońca, na prawej obronie środkowy obrońca (może tak grać, jak długo jest konieczność, nie ma techniki użytkowej na tą pozycję) na defensywnym pomocniku środkowy obrońca. Na ataku rekin bez zębów, który piłki nie przyjmie, Rapha, który szuka formy, Rashford, który chce być Rashfordem kimkolwiek on jest i Yamal, który nie jest Messim.
Edit zapomniałem o Olmo, który ma ogromną jakość, jeśli nie jest kontuzjowany i nie szuka formy - około 3-5 spotkań w sezonie.
6
@Syt400 nierozsądny to był jedynie Martin, który stanął i nie wiedział co się dzieje na boisku i po co na nim jest.
4
Kolejne złe opanowanie piłki Ferrana.. takie podstawy sprawiają trudności, w żadnym poważnym klubie takich problemów nie ma.