2

Atletico już teraz ma fajną drużynę. Z mądrymi ruchami może to być bardzo mocny zespół.

12

Nie nudzi się to jeszcze nikomu? Co okienko transferowe mowa jest o planach, a budżet to w polotach 3 miliony euro.

1

@gludi123 trzeba mieć trochę boiskowego iq do gry na jego pozycji z takimi warunkami. Dobrze by było też, aby co trzydzieste dotknięcie piłki nie nabawić się kontuzji.

4

To jest ten cholerny problem. Sędzia źli, nie my. I tak samo mówił z PSG, Realem, Interem. Nigdy nie bierze na siebie odpowiedzialności i notorycznie popełnia te same błędy. Głupie nadużywanie siły.

0

Kolonia specjalna. Już nie wspominam tego karnego (jeżeli masz zawodnika z czołówki masz prawo oczekiwać, że to będzie bramka, od razu byłem zdania, żeby podszedł Rashford) to Roony też niezły talenciak. Nie wiem, czy ktoś by tak karygodnie zachował się w ekstraklasie.

1

Araujo idzie po hattrick.

0

Przegrywamy w środku pola i intensywnością z PSG.. okej, można to zaakceptować. Sevilla?

0

Nie podoba mi się, jak to wygląda. Cała gra opiera się na Pedrim, czy to chce osiągnąć Flick? Taki jest zamysł?

2

PSG, Inter, Real, Sevilla. We wszystkich meczach palce maczał Araujo i wszystkie jego błędy były po prostu dziecinnie głupie i niepotrzebne. Jest problem wyjść spod pressingu Sevilli, bo zdają sobie sprawę z tego, że Ronald kompletnie nie potrafi rozgrywać. Notoryczne łamanie linii spalonego. Trzeba zastanowić się nad spieniężeniem tego grajka.

0

@nekker to jest cały Araujo.

1

Kto by pomyślał, że Arauhus lubi sprokurować karnego. Bezmyślne, notoryczne używanie siły.

1

Świetna forma piłkarzy. Dłuższe wakacje służą.

3

Enrique taktycznie Flicka zjadł sobie. Yamala nie ma. Ktoś, kto walczy o złotą piłkę, nie może znikać w takim meczu. Na razie więcej Neymarowania z zachowania, niż gry.

0

Z tego co pamiętam, to w Barcelonie grają piłkarze, którzy w reprezentacji Hiszpanii niszczą wszystkich i są kluczowi. Czegoś tutaj nie rozumiem.

0

Bardzo dynamiczne jest PSG. Brakuje Balde i Araujo, który ma chłodną głowę i nie odwala głupot. Flick pewnie nie chciał ryzykować czerwoną kartką.

0

Jest trener, on wybiera skład. Nie można mieć wątpliwości, bo raczej na zaufanie zasłużył.

0

@Lokusekpl wydaje mi się, że jest za dużo spotkań po prostu do rozegrania. Intensywna piłka nożna jest ciekawa dla oka, a też styl gry się zmienia i trzeba tyrać na boisku. Mimo wszystko nie tylko Barcelona ma duże braki kadrowe, więc nie wydaje mi się, ze Barca ma coś wspolnego z Bayernem. W Premier League czołowe zespoły grają każdy mecz na wysokich obrotach i rzadko kiedy taki Liverpool może sobie od drugiej połowy rozgrywać piłkę na spokojnie i się oszczędzać.

5

@PJ777 Właśnie wydaje mi się, że wchodzi temat zawodników elitarnych, jak Ronaldo, który na wakacjach mógł odpoczywać, nie musiał trenować, ale to robił i trzymał ciągle wybitną formę, a zawodników, którym puszczają zakazy i zapominają o piłce. Olmo formy nie ma, Raphinha też wybitnej formy nie ma. Coś jest tutaj nie tak. W takich klubach musisz dać z siebie troszkę więcej. Trener Chelsea twierdzi, że szkoda nie może być nikomu piłkarzy. Robią to, co lubią i zarabiają gigantyczne pieniądze. Czy można ich zmusić do pracy w wakacje? Nie. Czy klub powinien płacić stratą punktów poprzez ich słabą formę? Sporna sytuacja się robi. Dlatego profesjonaliści, jak Lewy, Ronaldo, zawsze będą cenni.

4

Posypało się na PSG. Wygrana na pewno by zbudowała ekipę, ale nie jest to mecz względem sezonu kluczowy. Kadra się posypała, nich wrócą kluczowi zawodnicy, spokojnie się wyleczą.

2

Olmo nie gra przez kontuzje, albo nie ma formy.

0

@PachoHerrera co ma kibicowanie do tego? Kibicuje Araujo długi czas, ale również czas najwyższy, aby przejął rolę ostoi lini obrony. Wymienić na teraz mogę dużo poważnych błędów przez które Barcelona odpadała, albo traciła punkty. To piłka, każdemu pomyłki się zdarzają, ale hej.. 18 latek gra stabilniej.

0

Arauhus jakiś sabotażyk? Jak obstawiacie?

1

Mydlenie oczu czas start. Tak, jak z Yamalem na Newcastle. Oni wierzą, że ktoś się nabiera?

0

@RC28 kraj juz przejęty, więc teraz tylko resztki wyprzedać trzeba.

0

@AxelF Anglicy stanęli w ewolucji piłki nożnej, ale i tak jest co raz lepiej. Tam większość zawodników z Anglii potrafi jeden, dwa zwody. Bardziej techniczni są zawodnicy z za granicy. Typowa angielska akcja, do skrzydła, byle jak w pole karne.

1

Genialny trener. Nie ma co się rozpisywać.

4

@Coveta nie musi przyjechać.

0

Po trzech meczach można mieć już jakieś swoje przemyślenia. Jeśli nic się nie zmieni, to sezon na stracenie.

0

Oceny w czasie trudnej sytuacji ekonomicznej.. A jednak zarząd, co dwa miesiące mówi o wyjściu na prostą.

2

Gdyby nie żałosna sytuacja finansowa Barcelony, to nikt nie wysyłałby takiej oferty. 80 baniek i można rozmawiać.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?