MajkiYB
Dołączył/a: listopad 2021
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Sprzedać tego Araujo, bo to nawet nie jest śmieszne. Facet zarabia tyle co VVD, czy Saliba, a nie prezentuje ich poziomu w 50 procentach. To nieporozumienie. 3 punkty, na konto Araujo. Facet ma 26 lat, nie jest 22 letnim obrońcą. Jeżeli on ma rolę talentu w Barcelonie, to niech zarabia pieniądze proporcjonalne do roli, bo jego wkład w ten sezon jest zerowy. Facet jest masę czasu przyuczany do swojej roli, bo jest.. ciężko łapiący. Szybki, silny, ale boiskowe iq i przyswajanie taktyki to masakra. Śmiało brać Taha, podziękować Ronaldowi.
Betis kradnie 2 minuty z doliczonego czasu gry, a paralityk sędzia kończy równo z upływem 4 minut. Masakra.
4
Te łaki nawet nie zasłużyli na remis xd oni się cieszą, a zostali stłamszeni. Ambicja sportowa najwyższy poziom.
3
Już wiadomo, dlaczego Araujo często nie gra. Iq boiskowe jest to masakra. Facet jest bykiem, powinien o tą główkę walczyć, a on przepycha, jak Cubarsi.
0
@APTAPT o 3 kluczowe wyprowadzenia piłki, które mógłby stworzyć setki.
3
Ja pierdole przyjmij tą piłkę… Yamalowi ciągle piłka od nogi odskakuje.. ludzie kurwa.. to jest walka o mistrzostwo nie Barca Atletic.
0
Ciekawe, jakby jakiś dziennikarz spytał piłkarza Betisu po meczu „Czy czuliście się dzisiaj troszkę stłamszeni?”
1
Ten Kounde co dzisiaj gra to masakra.
2
Jakby podliczyć w tym meczu błędy i niechlujne zagrania prawej strony to niezła sumka by wyszła.
0
Główny atut Aitora Ruibala to zastaw się, wyjeb się?
6
Brak Raphinhi odczuwalny. Balde musi grać wysoko, a Betis w sumie tylko gra Antonym.
1
Araujo będąc wielkim bykiem próbuje przepychać zawodnika, zamiast walczyć o główkę.. Ten zawodnik ma jeszcze ogromny potencjał, ale jego iq boiskowe, jakby takie średnie..
4
FDJ mógłby się obudzić. Masa błędów i niedokładność.
0
@Comentateiro również trzeba zwrócić uwagę na wzrost Yamala. Już teraz jest wysoki na skrzydłowego, a ma przed sobą jeszcze 2/3 lata, w których może urosnąć. Jeżeli eksploduje pod 190, będzie to kłopot na jego pozycji.
0
Wszystko zależy od kwoty. Dawanie 40 baniek za 30 latka to średni pomysł. Fakt, zmiennik dla Balde by się przydał. Podobnie, jak zmiennik naszych skrzydłowych.
0
@kpiarz też masz rację, bo to jest dzieciak, jednak jest on kluczowy w układance Flicka. Jeżeli Lamine zawodzi, w Barcelonie nie ma kto wziąć na siebie ciężaru i wygrywać pojedynków 1 na 1, co jest przy takim ustawieniu kluczowe. Pedri w tym meczu również był skutecznie odcinany od gry. To był trudny mecz, trzeba wyciągnąć wnioski.
1
Udalo sie, brawo. Na temat dyskusji o potencjalnym faulu nie będę się wypowiadał. Lamine nie wziął na siebie ciężaru w meczu, Raphinha pomimo bramki, bardzo słaby mecz okraszony paroma fatalnymi decyzjami. Najważniejszy czas sezonu, drużyna powinna się rozwijać, a powoli widać co raz więcej znaków zapytania.
1
@PJ777 mnie to śmieszy w tym sędziowaniu. Jest faul to gwizdniemy, nie to nie gwizdniemy, to jest proste, a tłumaczenie, że jeden sędzia gwizdnie, drugi nie, jest niedopuszczalne, więc niech naprawia parę kwestii.
0
@AbelKabel gry Gaviego. Nie rozumiem, dlaczego miałbym nie oglądać meczu, skoro nie rozumiem wpływu na niego przez jednego piłkarza. Skoro już do tego doszliśmy, bądź taki miły i wytłumacz mi, co Gavi wniósł do tego spotkania, jak i poprzednich. Pressing, który narzuca. Tylko, czy to jest taki fenomen tego pressingu, skoro nie pokrywa sie z tym liczba odbiorów? Wsparcia ataku - nie było, pomoc skrzydłowym - nie istniała, rozegranie - siadło. Ciężko oczekiwać od FDJ, że mimo tak świetnego meczu będzie wstanie jeszcze w ataku regulować tempo gry i dyktować ja.
@PietrasCoelho wyraziłem swoje zdanie. Atletico, jak to Atletico. Ma swój moment, lada chwila piłkarze z potencjałem, jak Alvarez staną się muczaczosami Simeone, spadnie ich wartość rynkowa i raz na parę lat będą mogli liczyć na coś więcej niż 3 miejsce. Tu się nie zmienia.
3
Jak ten klub funkcjonuje, to nie rozumiem tego. Istne zakały hiszpańskiej piłki. Ja nie rozumiem gry Gaviego, przecież on nie wnosi nic.
1
Zakały hiszpańskiej piłki jadą na swojej pustej taktyce.
1
To jest właśnie to. Trzeba grać od początku na maxa, nie liczyć na to, ze rywal podejdzie z myślą, że grają przeciwko Barcelonie i obdarzą niebywałym szacunkiem. Każdy chce wygrać i trzeba zapieprzac.
2
Ferran to uwielbia sobie utrudniać sytuacje w składzie.
0
No Lamine ostatnio to bardziej ściga się sam ze sobą. Więcej zmarnowanych sytuacji, czy mniejszy procent udanych dryblingów.
0
@krzysiuwis wiesz, nie po to się ogląda w sumie mecze, żeby zapominać. Najlepsze są te, które zapadają w pamięć.
0
Przecież to jest kurwa istna masakra.
0
Mecz się nie skończył, ale pewne juz jedno - do zapomnienia. Jak tak dalej pójdzie, to ponad połowę spotkań trzeba będzie zapomnieć.
1
Spektakl, dzieło.
2
Las Paprotas, jak to w zwyczaju, mecz o życie. Sandro kolejny mecz życia pewnie rozegra. Nie wiem, czy chce udowodnić sobie, że mógł z Suarezem konkurować. Yamal to nie wiem, kiedy kolejną bramkę zdobędzie, prędzej chyba procent udanych dryblingów do 20 procent spadnie.
2
Oni się cofają w rozwoju z meczu na mecz?
0
@czerwil nie myśl o piłce, gdy mówię fifa.