MajkiYB
Dołączył/a: listopad 2021
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Grajkoholik Dlatego ja powtarzam regularnie, Gavi jest niezły we wszystkim, ale na ten moment nie wyróżniający się w niczym, oprócz pressingu. Z Pedrim rywalizacji nie ma, Fermin i Olmo również przy przesunięciu Gaviego wyżej go zjadają. Może nowy sezon da więcej odpowiedzi.
2
Gdzie Yamal.. Po takim sezonie wygra Dembele, bądźmy obiektywni.
0
@Grajkoholik MATS też zakłada opaskę kapitana i o czym to świadczy? Fermin w poprzednim sezonie pokazał, gdzie może być jego sufit, a Gavi, jak to Gavi pressing i walkę. Tylko, czy w piłka nożna polega tylko na tym? Oczywiście biorę pod uwagę powrót po kontuzji Gaviego, jednak wydaje mi się, że w hierarchii Fermin jest wyżej.
20
Jeżeli to prawda, to z całym szacunkiem, ale Gavi Gaviro.. Prędzej to Ty byłbyś skierowany na listę transferową ;)
2
Barcelona może bardzo słono zapłacić za to odejście. Niestety nie miała zbyt wiele do powiedzenia. Pozostaje czterech nominalnych środkowych obrońców, z czego Christensen i Araujo nie mają zbyt dobrego zdrowia, na dodatek ten drugi w ostatnim sezonie prezentował się grubo poniżej oczekiwań.
2
Nie Fermin.. Zostawcie już tą kadrę.
2
@Sz0ps0n nie jestem przeciwnikiem tego ruchu, jednak pod względem wynagrodzenia jest to trochę nielogiczne. Kasa jak za superstara.
4
Ponad 14 mln brutto zarabia Raphinha, który jest u szczytu formy i w ostatnim sezonie był jednym z najlepszych piłkarzy świata. Podobne pieniądze Rashfordowi?
1
W sumie niech wolne sobie bije. Od czasów Messiego i Neymara nikt nie potrafi bramki zdobyć.
7
To fakt. Czemu tutaj takie płacze?
0
Reasumując. Kluby europejskie się zbroją, my popatrzymy.
0
@heniusss no właśnie od tego jest dyrekcja sportowa.
0
@Metalowy14 kogo to jest wina? Kto kupował zawodników wiedząc, że Barcelona zmaga się z kłopotami finansowymi? Roque? Mimo sympatii do Olmo trzeba przyznać, że kupili go w szczycie jego kwoty transferowej, kiedy Hiszpania wygrała euro .Zaraz będzie gadanie, że Tebas zły? Trzeba ogarniać finanse, wyniki są, pieniążki też wpłyną, a jeżeli mimo to będzie brak wzmocnień, to znaczy, że Barcelona jest zarządzana katastrofalnie.
0
Jak sprzątną Taha to śmiech na sali. Co robi dyrekcja sportowa?..
0
Tah, Lamptey i na skrzydłowy. Zdecydowanie byłyby to bardzo duże wzmocnienia. Może jeszcze defensywny pomocnik, ale o takiego z pustą sakiewką, zwyczajnie ciężko na rynku.
0
@RosjaninBut czyli saga z rejestracją przeciągnie się do kolejnego sezonu i na dodatek wymagane będą kolejne dźwignie.
0
@Qaz123 nie dodałeś, że to liczba nie pełnych spotkań.
0
Zaczyna się eldorado. Koniec końców nikogo istotnego nie sprzedamy, jeżeli już, to za niską sumę, a transfer do klubu w najlepszym wypadku to będzie jeden darmowy piłkarz, którego i tak klub będzie rejestrował przez pół roku. Następnie narracja, jak to Tebas jest zły i okrutny, a my wcale nie wydawaliśmy pieniędzy na prawo i lewo.
3
Christensen wchodzi. To pokazuje, na jakim poziomie jest Ronald. Jego gra nogami jest fatalna, a w obronie również kart nie rozdaje.
0
Oni wyszli na luźny meczyk pucharu Tymbarku?
0
Dobre wyniki dały chwile zapomnienia od tego syfu, co wyrabia się za biurkami. Coś mi się wydaje, że o narracji „wszyscy przeciwko nam” jeszcze dużo sobie poczytamy.
0
Ja wolałbym posłuchać, jak odbudowane są finanse klubu i ilu wzmocnień Barcelona dokona, żeby wzmocnić kadrę na następny sezon. Na ten moment nic się nie zmieniło. Wszyscy według Lapka przeciwko Barcelonie. Marciniak sędziował koszmarnie, ale problem jest dużo bardziej złożony.
0
@krs1 mi się wydaje, że to kwestia inteligencji boiskowej, ustawiania się. Jeżeli Barcelona nie ruszy po Taha, to będzie sabotaż. Warto również zwrócić uwagę na Ola Aina. Kończy się kontrakt, super zmiennik dla Kounde. Nie spodziewałbym bym się jednak wzmocnien. Yamalowi kończy się kontrakt, trzeba będzie sypnąć sporym groszem. Sytuacja finansowa i polityczna klubu to wciąż szambo. Dzięki dobrej grze można było od tego odskoczyć.
0
Ja absolutnie nie liczyłem na dobry występ Ronalda. Flick doskonale wiedział, że potrzebny jest zawodnik o charakterystyce Araujo, ale łatał, jak mógł, bo on po prostu.. nie wiem, czy określenie - nie jest gotowy, pasuje. Ronald zawodzi, na pełnej lini. Rozumienie taktyczne leży, poprawy w rozegraniu piłki nie widać, nie jest stanowczy w swoich interwencjach, nie jest tak skuteczny, jak na początku swojej przygody w Barcelonie. Silny, szybki, jednak boiskowa inteligencja zawodzi.
0
@Comentateiro wybaczalne niestety, wybaczalne. Patrząc na wiek poszczególnych zawodników, ich doświadczenie w Lidze Mistrzów, braki jakości zmienników, to pólfinal jest ogromnym sukcesem. Po zaniedbaniach kondycyjnych Xaviego, brnięciem w bezsensowną piłkę, Flick wyciska z kadry ponad stan. Rok temu taką końcówkę sezonu brałbyś w ciemno.
0
@xavi890 Nie chodzi w tym wszystkim o to, żeby pojawić się w finale Ligi Mistrzów raz na dziesięć lat. Trzeba rozwinąć zawodników, zbudować kadrę, która regularnie będzie w stanie walczyć o największe cele.
W pewnym poście pisalem odnośnie Marciniaka, to zostalem zjedzony, że taki super sędzia. Niech zajmie się meczami Legii z Lechem. W mojej skromnej opinii oczywiście.
4
W komentarzach widzę wiele nagatywnych emocji, rozczarowanie, zawód. Chciałbym jednak zmusić kibiców do pewnej refleksji.. Mianowicie.. Jak wielu z was, jeszcze rok temu wzięłaby taki sezon w ciemno? Sezony przejściowe, ciągłe porażki, trener z przypadku. W jeden sezon, zespół bez doświadczenia w europejskich pucharach, złożony z nastolatków i bardzo młodych zawodników, przed którymi jest cała kariera, zostaje wyeliminowany z półfinału Ligi Mistrzów (w ostatnich latach można było jedynie snuć myśli o grze w tym miejscu). Wyeliminowany po dominacji nad swoim oponentem. Niestety, ale wąska kadra tutaj nie pomogła, kontuzje, brak doświadczenia na najwyższym poziomie (dla ilu zawodników był to pierwszy półfinał w ich karierze?). Wiadomo, że może to boleć i trochę to boli, bo drużyna gra piękną dla oka piłkę i moim zdaniem, oceniając subiektywnie, zasłużyła na finał. Pierwszy sezon Flicka, trzeba ogarnąć burdel po Xavim, piłkarze zaczynają poważnie trenować, przygotowywać się do sezonu, harować kondycyjnie.. Jednak w innych klubach to była normalność x lat wcześniej, nie da się tego nadrobić w jeden sezon. Przypomni ktoś, jaki zespół miał tak młodą, dobrze grającą drużynę, która zaszła tak wysoko? Kolejna kwestia, to wzmocnienia. Hansi ma swój styl gry, pasuje on do Barcelony świetnie, ale Barcelona potrzebuje obrońcy o charakterystyce Araujo, który.. Prezentuje poziom. Nawet nie jednego. Rozejrzyjmy się na boki obrony, tam również potrzeba wzmocnień. Środek pola - muszą również znaleźć się piłkarze siłowi. Granie Pedrim, FDJ, Olmo gwarantuje ekstra rozegranie, techniczną grę, ale brak jest dominacji siłowej w środku pola (pamiętajmy, jak Inter często tworzył sytuacje. Thuram zgrywał długą piłkę i nikt nie mógł go przestawić, silnemu na nogach Martinezowi również się to udawało). Raphinha był wykończony, nie miał siły biegać. Widać również ile dla zespołu znaczy wsparcie Balde w ataku, który robi masę miejsca dla Raphy. Nie ma zmienników.. Jednak patrzmy w przyszłość pozytywnie, w kadrze jest od groma i jeszcze trochę talentu, potencjał niektórych zawodników jest potwornie wysoki. Dajmy Flickowi pracować, zespół zasłużył na zaufanie, niech się rozwijają, a my patrzmy na najbliższe lata z optymizmem.
0
Jak pisałem pod którymś postem, że za Marciniaka będzie głupie kopanie siłowe, to mnie wyśmiewali, a on sędziuje, jak angielska.
2
Jaki ten Martin to jest łeb. Na przedpolu nie pilnowy Pedri, a pierdolne se długa.
0
Znowu wszystko będzie szło lewą stroną.