4

Śmiech na sali. Jeszcze następny sezon.

0

Dlaczego nie ogrywa młodych.. gramy o nic.

0

Ja jestem zwolennikiem darmowych transferów. Mowa o solidnych pilkarzach, którzy po odpowiednim ustawieniu mogą być wartością dodatnia, bądź pozytywnie zaskoczyć.

0

@JarekS Na idealne rozwiązanie Barcelony nie stać, z resztą może być już za późno, a z tych co zostały, to z Rafa młodzi piłkarze by się rozwinęli. Może trzeba przekreślić projekt sportowy, który nie działa, w który zainwestował Laporta i rozwinąć młodzież, spłacić długi. Gorzej, jak z Xavim z nim nie będzie.

0

@JarekS dlatego taki Maraquez byłby idealnym rozwiązaniem. Tylko dwa wyjścia - zrozumienie błędu, albo częstsza ławka kosztem budowania młodzieży.

2

@4Fabregas4 na pewno dorzucił od siebie coś, ale... Barcelona dobrze zagrała w pierwszym meczu, miała zaliczkę, dzisiaj również na plus bramka, lepiej było stracić jedna, a nóż widelec MATs wyjmie, niz taki kryminał odstawić.

0

@JarekS co sądzisz o tym dwumeczu? Czytałem teorie o potędze PSG, ale to tak naprawdę Barcelona sama siebie wykluczyła, gdyby nie ta sytuacja, awans pewny. Lepszy zespół tylko tak wygrywa? Nie podważam oczywiście awansu, tylko to się liczy, ale nie takie QSG straszne. Swoją drogą wiele razy byłem za Dembele, ale pokazał, że jest ultra dzbanem. Mbappe najlepszy piłkarz świata, ale też chyba trochę poziom się zmienił od czasów Messiego i Ronaldo.

0

@Maynard666 popełnił błąd, ale kto sprowokował sytuację?

0

@Czarny_ck no to graty. Chłopak młody, to usprawiedliwia, ale to nie młodzieżówka, niestety, w Lidze Mistrzów, na tym poziomie za błędy się płaci słono.

0

Teraz są jacyś natchnieni. Szkoda, że QSG takie harde nie było 11 na 11. Dwa razy w kapkę. Najważniejsze. Nie zauważyłem, ale kto sprowokował tą bezsensowną stratę?

0

@ArcziArtt u niego widać, że nie jest gotowy. Nie chodzi tylko o dogranie piłki na pustaka. Odstaje fizycznie, motorycznie.

3

Kurde, jestem naprawdę zadowolony, że Xavi daje porządnie odpocząć kluczowym zawodnikom. Spodziewałem się, że niektórych będzie tyrał w tym spotkaniu, a tu proszę.

0

@Knut nie umniejszaj. Dwumecz się nie skończył. PSG to bardzo silny zespół, z roku na rok co raz lepszy, mądrze budowany.

0

A niech się cieszy. Przecież to od zawodnika zależy, czy chce w ten sposób okazać szacunek byłej druzynie, a nie od oczekiwań kibiców. Wydaje mi się, że bardzo chciał pokazać Barcelonie, co stracila.

3

Zmieńcie Yamala. Nic nie gra dzisiaj, a odpocznie.

5

Co ten Lewy odpierdala? Przecież tu wstawisz 80 procent napastników i jest bramka.

0

No faktycznie pozwala szaleć Raphinhi, który potrzebuje wsparcia. Yamal to inna bajka, inny typ zawodnika.

3

Takiego piłkarza, jak Sergi Roberto nie da się kupić.

1

Niechlujność, niedokładność w drugiej połowie i czekanie na wyrównanie. Co jest?

0

Co jest z tym Ferminem? Facet piłek nie przyjmuje.

0

@JarekS Tak naprawdę to są społeczeństwem.

0

@JarekS głupi kibice i tak się teraz śmieją, a za tydzień będą płakali. I tak w kółko, w obie strony.

18

@LatajacyHolender myślisz, że siedemnastolatek, który nie dawno zadebiutował w dorosłej piłce jest gotowy, żeby kryć dużo starszych i do tego silnych obrońców? Przecież to już jest kwestia nauki, a raczej braku wiedzy. Z czasem siła przyjdzie, to rozwój naturalny (bo to nastolatek), a praca na siłowni również zaowocuje. Nie zwracasz uwagi na jego czytanie gry, na jego mental, koncentrację. Tytananem fizyczności nigdy może nie być, ale przyjebac się o to do nastolatka, no to trzeba mieć zjazd, w sumie po sobocie.

0

Po prostu trzeba mieć dobrego trenera rezerw i nie przespać wprowadzenia do pierwszego zespołu młodzika.

0

@JarekS spotkanie rozgrywa świetne, szkoda tylko tych sytuacji.

0

Raphinha fajny mecz, jednak te sytuacje..
@JarekS Raphinha zawsze miał problem z podaniem prostej piłki na 8 metrów?

0

Dali grać Napoli, zamiast grać swoje.

0

Co ten Pedri się kopie po głowie to ja nie mam pytań.

1

My wciąż gramy z drużyną, która od parudziesięciu godzin ma nowego trenera.

0

Oni trenują strzały na treningach?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?