0

Lamine znowu gra..

0

Czyli pół na pół. Barca chce, ale on nie.

0

@sendesara co nie zmienia faktu, że kluby angielskie płacą dużo większe pieniądze za piłkarza kompletnie nie ogranego. FDJ ma już doświadczenie, a zarazem jest piłkarzem, który wchodzi w najlepszy pik wiekowo.

0

Za 60 mln to mogą kupić może teraz Sangare, a nie ogranego na najwyższym poziomie piłkarza.

0

No i do tego Mbappe, VVD, Davies, KDB i może wdrażać swoje taktyczne gry z samo grajem.

1

Nie pasuje niestety profilem do Barcelony.

0

Może on zacznie rządzić tym klubem? O ile już się to nie wydarzyło. Laporta już tylko powoli twarzą jest.

2

Yamal gra za dużo.. o wiele..

2

Najgorsze są reakcje piłkarzy. Oni są już tym zmęczeni.

0

Zbyt poważny trener na Barcelonę. On nie zgodzi się grać w gry Laporty.

0

@JarekS nie wiem co jeszcze musi się wydarzyć, aby zmienić trenera. Generał jest wielkim piłkarzem, ale nie wygląda dobrze gra drużyny za czasów jego kariery trenerskiej w klubie. Próżno szukać pozytywów i postępów, ale fakty są takie, że Superpuchar Hiszpanii, Puchar Króla nie są dla Barcelony, to jak zapatrywać się Ligę i Ligę Mistrzów?

0

@andbarca tylko Christensen niejednokrotnie miał szansę na długie podanie, ale się nie decydował. Może taki wybór Xaviego, żeby Araujo próbował ulepszyć swoje zagrania. Poza tym to nie działa, więc po cholera ciągle bawić się w grę taktyczna Basków?

1

Wyjaśni mi ktoś dlaczego Araujo mając obok Christensena jest odpowiedzialny z posyłanie długich piłek? Ronald ma nogę ułożona do długich podan, jak Shaq rękę do rzutów za 3. Druga sprawa, jak chłopak, który wchodzi do dorosłego zespołu jest pewniejszy w obronie, niż Balde? Nie mówiąc o niedolotach Alejandro, ale Fort miał jedną wrzutkę i była precyzyjna i świetna technicznie.

0

Cieszy ta szansa dla Cubarsiego najbardziej. Oby chłopak dostawał szansę. Jeżeli w tym wieku, na fizycznej pozycji, zagra poprawny mecz, to ręce do oklasków. Ten mecz jest bardzo dużym wyzwaniem, wygranie go w dobrym stylu jakkolwiek obroni Xaviego. Byle, żeby po przegranej nie zrzucac winy na młodzież.

0

@igoliwerwitaofficial może po prostu są lepsi od niego? Ja wiem, że w Barcelonie na siłę promowanie piłkarza w tych czasach nie może dziwić, ale to Guiu bardziej zasługuje na grę. To nie jest Neymar, nawet nie jest blisko jego potencjału, kiedy ten przychodził z Santosu.

1

@JarekS ma charakter chłopak. Trzeba tylko wrzucać go na właściwą pozycję i szlifować chłopa.

1

@Prorokk wolność słowa jest wtedy, kiedy chcesz wyrazić poglądy, z którymi powinieneś się zgadzać, a w naszym przypadku, muszą być one proeuropejskie. Tak to niestety działa w chorej Europie. I nie tylko.

0

@JarekS czyli reasumując i tak odpowiedzialność Xaviego. Wydaje mi się, że w zespole Barcelony jest jest nie mniejszy potencjał, niż w zespole Realu. Tylko nie ma go kto uwolnić.

0

@JarekS to tylko była nadzieja.

0

@JarekS są jakieś przecieki o chęci zwolnienia Xaviego? Czy dalej czekają?

18

Powoli zaczyna mówić, jak Koeman. Tylko on, wprowadził do drużyny masę młodych piłkarzy, nie dostał szansy na takie wzmocnienia.

1

@JarekS sadze, że jesteś wiele wody w Wiśle upłynie, zanim straci posadę.

0

@JarekS słyszałeś coś ze świata piłkarskiego, że Xavi traci zaufanie? Na razie pismaki ciągle piszą, że ma poparcie.

0

@JarekS również uważam, że Xavi powinien zostać zwolniony jak najszybciej i to wcale nie doszedłem do takiego wniosku pochopnie. W Barcelonie niestety, ale z takimi decyzjami zwlekają do momentu przegrania sezonu.

0

@Herbert tylko ci zawodnicy doskonale wiedzieli, że nie są na poziomie Barcelony. Przecież budowanie zawodnika nie polega na okłamywaniu go xD tylko znikąd potrafił poprawdzic młodych piłkarzy

1

Wydaje mi się, że od tego meczu może być niestety już tylko gorzej. Zespół nie rozwija się od długiego czasu. Koeman potrafił wyszkolić zawodnika, dać mu pewność siebie. Taki Michel, czy Alguacil. Może by byli chętni.

0

Nie ma co się powtarzać. Wiadomo, że prędzej, czy później to się stanie. Legenda, ale potrzeba trenera z pierwszego zdarzenia.

0

@JarekS pytanie z ciekawości. Skoro jest jednym z najbogatszych, dlaczego nie chce uczynić z Rennes giganta? Nie mówię o wydawaniu pieniędzy na lewo i prawo, ale klub jest zarządzany mądrze i z dobrym portfelem spokojnie o mistrza Francji mogliby walczyć, jak i osiągać dobre wyniki w Lidze Mistrzów. W innym wypadku Rennes to jedna z maszynek do robienia pieniędzy.

9

Podtrzymuje to, co mówiłem jakiś czas temu. Zespół się nie rozwija, gra wygląda, jakby Xavi nie trenował żadnych rozwiązań taktycznych, a na treningach mówił, że muszą sobie podawać piłkę

0

@MarioVeB! Ty jesteś poważny? To znaczy, że każdy kto wypracuje sytuacje ma prawo ja zmarnować? Klub płaci mu za grę dla zespołu, nie dla siebie samego.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?