1

@Janiama nie usuwaj konta, zrób sobie przerwę. Może za jakiś czas będziesz chciał wrócić. Zdrowia dla taty, trzymaj się!

0

@winiola napisałem o ich relacjach...

0

@RivaldoFCB pogoda, miasto, koledzy ze szkółki (największy plus) spójrz na relacje Gaviego i Pedriego.

1

@SenoX nie, nie jestem z Madrytu. Jest dużo plusów na korzyść Barcy, jednak ciągły syf, który w jest w klubie może z czasem męczyć piłkarzy. Tak naprawdę facet nie wie, jakiego zespołu będzie piłkarzem, pierwszego, czy drugiego. Czy to ważne? Sądzę, że nie, ale czy drażni? Sądzę, że tak.

2

Wyszło akurat teraz, kiedy jest głośno o superlidze. Pewnie od dłuższego czasu wiele osób o tym wiedziało, ale można podłamać, albo złamać Barce to wyciągamy działa. Dlaczego sprawa Osasuny ucichła? Małe ryby nie są atrakcyjne.

0

@JarekS uważasz, że Laporty już nie będzie? Oby skład został.

2

@SenoX 18 lat, ciągle problemy z kontraktem, mało tego reputacja klubu niszczona, a z drugiej strony legendarny Pep Guardiola, który potrafi rozwinąć piłkarza i każdy o tym wie, styl do którego Gavi pasuje, zarobki lepsze, młody walczący chłopak pasujący do ligi angielskiej.

2

@kamillek88 który biznesmen nie chciałby kupić i spłacić długi Barcelony? Teraz klub należy do beznadziejnie wybierających socios. Przecież Bartomeu i reszta sami nie przyszli.

0

@JarekS przydałby się na miejsce Laporty, ale chyba trochę za wcześnie.

2

@Ptasior sytuacja Realu jest inna.. Laporta postawił na sukcesy tu i teraz, oddaliśmy z Ligi Mistrzów, a tak naprawdę ćwierćfinał to minimum co powinniśmy mieć, żeby finansowo być do przodu. Masa kasy poszła na Raphinhe, Torresa, Lewego, Kessiego, Christensena, gdybyśmy postawili na rozwój młodzieży bylibyśmy w lepszej sytuacji finansowej, ale o mistrzostwie moglibyśmy pomarzyć. Pytanie tylko, czy nie lepiej by to jednak za 2/4 lata wyszło Barcelonie? Danie szansy Akhomachowi, Barberze, zakup młodych graczy.

0

@Franek13 nie wyglądał aż tak źle.

17

Facet dotyka piłki ręką, ale przygłupi kibice teraz będą wszystko interpretowali sprawa Negreiry.

0

Ansu za tą ostatnią sytuacje z karnym nie powinien wejść na boisko. Chyba, że była pogawędka.

0

@Franek13 ponieważ atak nie był na jego barkach tylko opieral się na Dembele?

1

Mecz Barcelony, druga część sezonu, chłopaki nie są zgrani, rozkładają do siebie ręce.

2

Widać jak na tacy braki techniczne Lewandowskiego, przy takich piłkarzach jak Suarez, Ibra, Aguero leży.

4

Ale my jesteśmy chujowi.

1

@neeed dzięki za info od Xaviego.

1

Fatalnie Lewandowski, fatalnie. Szczerze Jutgla i Barbera by to zmieścili.

0

Moim zdani brak Fatiego to reakcja na jego zachowanie przy sytuacji z karnym.

3

Dembouz rzadko kiedy zaskakuje szybszym powrotem.

0

@Culer_1906 im pewnie chodzi o ten kataloński styl gry, ponieważ Inigo potrafi z pomocnikami współpracować. Świrki.

2

Czego oni z tym Inigo.. bo Hiszpan? Ndicka wygląda lepiej i ma lepszy potencjał.

0

@JarekS jeśli Messi wróciłby do Barcy, to marketingowo klub jest na wyżynach, jednak ciekawi mnie ile może grać jeszcze na swoim poziomie.

0

@JarekS ja nie rozumiem takiego czegoś jak kryteria wyborów. Moim zdaniem jedyne wybory to są te, które przyklepie i potrzebuje trener. W Barcelona jest zawsze dziwnie. Do szkółek to wiadomo, są od tego odpowiedni ludzie. Najgorsze jest to, że biorąc te tańsze opcje jest prawie pewność, że one będą prezentowały poziom piłkarski, a w najgorszym wypadku zarobi się na nich pieniążki. Mam nadzieję, że chociaż jak uda się transfer Roque to chłopak wypali, bo wtopa za taką kasę przy aktualnej sytuacji Barcelony... To nie Neymar w czasie transferu pod względem sportowym i marketingowym.

1

@JarekS ja tego właśnie nie rozumiem. Ndicka, Kamada, Sabitzer i masa zawodników do wzięcia za darmo do pierwszego składu, bądź jako bardzo wartościowa rotacja, a w Barcelonie tylko populizmu. Tak to jest, kiedy rządzą politycy,a nie ludzie którzy chcą, bądź wiedzą jak budować drużynę.

0

Kurde, tylko my wygrywamy głównie takimi.

1

@arsenallondyn0 Ferran z Fatim o jedenastkę, a tak naprawdę powinien ją uderzać Raphinha bądź Kessie.

6

Mecz fatalny na dodatek sprzeczka dwóch piłkarzy, którym dalej do składu niż bliżej. Pięknie.

0

No i ludzie to kolejny słabe spotkanie. No to jest niedopuszczalne w takim klubie przepychać każdy mecz.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?