MajkiYB
Dołączył/a: listopad 2021
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@JarekS "to by oznazało że trenują nasz zespół amatorzy" - na ten moment wiele na to wskazuje. Zero sarkazmu.
0
@JarekS niestety problemem jest, że Xavi nie ma żadnych pomysł oprócz takiej samej zero jedynkowej gry jak w poprzednim meczu, jak 5 spotkań temu itp, itd.
1
@MrCental słowa klucz - postęp tylko w lidze. To za mało (już pomijam przepychanie 10 meczów z rzędu 1-0).
0
@Comfortable_ jeżeli zaczniemy notorycznie przegrywać to będzie nagonka, jak za Koemana. Oczywiście nie w Hiszpanii, bo tam to wszyscy się kochajmy itp, itd. plus Xavi jest legendą.
0
@cules100pro powiedz mi kiedy ostatni raz Barcelona wygrała z topowym rywalem nie licząc swojego podwórka. Powiedz mi co Xavi zrobił w najważniejszych rozgrywkach, czyli Lidze Mistrzów? Nawet jak zaprezentował się na tle United i Ten Haga, który pracuje dużo krócej. Jakie schematy zespół ma wypracowane, na jakiej płaszczyźnie się rozwija, dlaczego piłkarze są roz*ebani emocjonalnie (ostatni wywiad Ferrana) ponieważ grają nie na swoich pozycjach. I to gadanie o tym, że Kessie był cierpliwy i dostał szansę... Nie, po prostu w zespole są kontuzje - tyle. Gdzie Ci młodzi adepci z La Masia? Barbera już się żegna, chłopak wali sezon życia, a oni nawet na niego nie spojrzą. Zaproszą czasami na trening.
0
Ogólnie to już jest narracja Valencii, a o klasyku zapomnieliśmy? Już spisany na straty? Teraz nagle halo La Masia? Żenada.
0
I po co było trzeba budować młodzież? Victor Barbera? Facet, który tyle bramek władował w młodzikach ma dostać szansę? Bezsensu, kupić Roque za 50 mln. I tylko ten brazylijski rynek, a wystarczy poszperać w argentynskim bądź urugwajskim i Enzo, Moliny się sypią. A przede wszystkim naprawdę agresywnie grający obrońcy i świetnie wyszkoleni piłkarze.
1
@Comentateiro jasne, że nie. Wiele oczywiście zależy od tego, jak się prezentuje drużyna, ale jak ma to wyglądać tak, jak dwumecz z United, kiedy Barcelona nie potrafi wyjść spod pressingu, ani go narzucić w przeciwienstwie do zespołu który gra tak od Ten Haga, to zadaje sobie pytanie co robi Erik, a co Xavi.
0
@WalecFCB sam cisnalem po Koemanie i dorosłem do tego, że to było bezsensu. On nie miał kadry, Abde w pierwszym składzie czasami grał, co facet z ławki w Pampelunie wchodzi.
5
Zobaczycie, że stracimy tego majstra. Wiele meczów było wygranych szczęśliwie, jest spadek formy, zawodnicy, którzy nie byli budowani od początku sezonu nagle są wrzucani do 11, a drużyn z którymi możemy stracić punkty, zerkając na terminarz jest sporo. Założeń taktycznych, zagrań nie ma, nic nie jest wytrenowane, mamy wieże w postaci Christensena, Araujo (genialnie gra głową) bramek ze stałych fragmentów nie ma. Jeżeli Xavi nic ich nie nauczył, a nie nauczył i sam się uczy, to mamy bide.
2
Ogólnie to śmieje się z was. Dla was największym problemem jest to, że Xavi eksperymentuje ze składem. O tym, że zespół gra bez żadnej koncepcji, zamysłów i kiedy nie idzie nawala wrzuty w pole karne, że aż wstyd to cichosza.
0
@antymadrista1 no i czip trzeba było zmienić.
0
@Mavcin1980 on potrafił stworzyć młodego piłkarza i dać mu szansę, a Xavi każe czipy zmieniać.
25
A ja głupi narzekałem na Koemana, który grał tak samo, tylko młodzikami.
1
Ale wiecie, że Xavi tymi zmianami przyznał, że znowu zrypal? Z analizy meczowej powinien wiedzieć, że El Bilard i ten gorszy Suarez grają siłowo i szybkościowo? Bo jak wiedział i wypuścił Garcię to gratki.
0
I łatwe zwycięstwo. Alonso wchodzi.
3
@Qaz123 @Kondziu_FCB @LaSagradaFamilia @Magicc89PL oczywiście zrozumieliscie sarkazm? To co się dzieje w Barcelonie to jest kpina. I tak ciągle będę używał przykładu Ten Haga, bo skoro on dał radę z klubu mem United stworzyć drużynę, to z Barca by walczył o LM.
2
Alba dzisiaj ala Tymek Puchacz.
2
Teraz pomyście, że ktoś wam 10 lat temu powie, że piłkarz Barcelony nie będzie potrafił podać piłki na 5 metrów, ani przyjąć.
1
Nie martwcie się, tak naprawdę to dopiero zespół się buduje, jaki trener w dwa lata niecałe by ogarnął drużynę? Żaden... Wyluzujcie, Xavi powie, że nie udało się zmienić tego sławnego czipa.
2
Oglądałem dzisiaj Tottenham z Kanem. Ja naprawdę myślałem, że Robert to debeściak.
3
To jest tiki taka. Dominacja, schematy gry Xaviego wyćwiczone na treningach.
2
Lewy nic nie gra, ale oczywiście Barbery na ławce nie ma, za chwilę w ogóle go nie będzie, bo przecież nie mają na niego planu. Jak ktoś jest w stanie to niech pokaże wyuczone schematy Barcy, bo domyślam się że te wciepy ala Reading w pole karne, to raczej nie nowy styl Barcelony?
0
Na ten moment Xavi taktycznie rozwalony, tym razem przez potężnego Rubiego.
0
@Harnas2 o to dokładnie. My nie jesteśmy Evertonem, Fiorentina, żeby sobie trenerów uczyć.
1
@FC4BARCA u Ten Haga walą na luzie Newcastle.
0
@JerzyKiler skoro United potrafiło Shawem na środku obrony zremisować na Camp Nou to o co chodzi ze strony Barcy? Zgadzam się, że wypadło sporo podstawowych piłkarzy, ale gdyby nie eksperymenty Xaviego to może byśmy wychodziło do rewanżu lepiej usytuowani?
0
Czy Xavi po ponad roku zaczaił, że Ferran nie jest lewo skrzydłowym?
2
@xavi890 nie jest tak jak mówisz. Jeżeli zarząd inwestuje grubą kasę w transfery, to wyniki i trofea mają być tu i teraz. Na decyzje, jak buduje się kadrę czas minął.
EDIT jeżeli przegrywamy z United, który potrafi wyjść spod pressingu, a Barca się gubi, to zadałbym sobie pytanie, co robi trener United i ile czasu, a co robi Xavi.
4
Nastrój mi poprawi progres widoczny w grze i budowanie zawodników. Nie poprawi nastroju narracja o wygrywaniu ligi meczami na 1:0.