0

@AbelKabel gdzie ja kogoś bronilem, bądź osadzalem?

0

@Chlebek23391 no i o to chodzi, a wiele osób skazuje faceta bez wyroku sądu.

0

@AbelKabel dobrze, zapadnie wyrok, wtedy będzie można rugać i osądzić. Czyż to nie proste i logiczne?

0

@catalunya77 no zawziętości akurat brak, chodził często jak Messi, tylko problem w tym, że nim nie jest.

1

@waletpl ale jednak uniewinniony z 6 zarzutów, 2 nie zostały udowodnione w dalszym ciągu i nie zapadł wyrok, a jeżeli jest niewinny to facet ma po karierze i kojarzony będzie ze sprawami o gwałt i molestowanie. Jeżeli ktoś komuś zrobił krzywdę, niech poniesie karę, ale jeśli nie, to mam nadzieję, że zadośćuczynienie będzie kolosalnie wielkie za zniesławienie.

0

@catalunya77 potrzebuje czasu, jest słaby fizycznie, ale muszą zacząć działać, bo to nie jest kopanie piłki na podwórku tylko walka o mistrzostwo. Ja nie wiem, jak Fati wypada na testa sprawnościowych, ale jeżeli stracił przyspieszenie i szybkość, to wrócenie do formy jest złudzeniem. Życzę mu jak najlepiej, ale chłop musi iść na przód, bo jednak strzały, czy wykończenie nie wymaga przyspieszenia.

7

Fati absolutnie nic, ciężko mu się grało na obronę Getafe, ale cokolwiek.. Odegrać piłkę chyba jednak potrafi.

1

Co ten Busi odwala.. On w każdym meczu prowokuje zagrożenie pod swoją bramka.

3

Ciężko się to ogląda.

1

@Chlebek23391 więc poczekajmy na badania, na niezbite dowody i wyrok. Odpisałem na komentarz, który już osadził Daniego. Tak jak pisze, jeżeli jest winny, to powinien ponieść surowa karę finansową i nie tylko, wymazać go z kart historii, ale wiesz jak łatwo komuś reputację popsuć? Ile było przypadków, w którym oskarżano popularne osoby, a później okazywało się to nieprawda? Neymar, Ronaldo, Mendy uniewinniony. Poczekajmy i wtedy będzie pewność.

0

@Krycha1899 ale gościu, jezeli mu to udowodnią to kij z nim, zachował się jak skończony skur*iel, ale jeszcze nie jest to udowodnione, trzeba się wstrzymać z osadami.

0

@Chlebek23391 nie uważam, że jest niewinny, pokaż gdzie to napisałem? Uważam, że nie mozna uznawać za winnego człowieka, któremu nic nie udowodniono. Jeżeli to prawda, to fatalne zachowanie i wymazać go z historii, ale trzeba poczekać na dowody, bo wejście z kim do toalety nie oznacza molestowania

9

Christensen co zrobił... On z meczu na mecz jest co raz lepszy.

0

Raphinha na lewą stronę przeszedł i 3 razy traci piłkę.

34

@Krycha1899 ale powiedz mi, czemu twierdzisz, że jest winny? Bo poszedł z laską do kibla? Masz 12 lat i tylko xxx widziałeś?

0

@Kgorecki2500 w ostatnich meczach widać, że poprawił swoje decyzje.

1

@Darkin Dembouz zaczyna grać co raz lepiej. Irytowały jego głupie dryblingi, jednak wydaje mi się, że to był plan, aby jak najszybciej po długich kontuzjach wrócił do dyspozycji. Mógł to robić, miał przyzwolenie, a teraz podaje dobrze, kiedy trzeba uderza, dobrze pokazuje się na pozycji, ładnie gra piłka i jak już drybluje to wychodzi to z korzyścią dla zespołu. Dembouz sufit ma wysoko, byle dalej grał i nie łapał kontuzji, może być jeszcze wybitnym skrzydłowym.

0

Niech zrobią porządek w piwnicy i zaczną od strychu, najpierw kontrakty dla tak naprawdę - jednych z najważniejszych piłkarzy. Lepiej nie sprowadzać nikogo, zamiast byle kogo kupować.

6

Powinien być to obowiązek sędziów.

1

@JarekS rozumiem sytuacje i zastanawia mnie, czy pójście tą drogą to dobry wybór. Oby tak było. Tracenie talentów nie jest normalne, a w naszej sytuacji finansowej jeszcze bardziej nielogiczne. U Guardioli młodzi co raz więcej grają mimo, że tam też nacisk na trofea był ogromny, jednak porównując składy obu drużyn i możliwości finansowe to jednak moim zdaniem zajęcie się młodzieżą to nie najgorszy pomysł.

1

@JarekS no cóż, czekam kiedy Xavi rozwinie jakiegoś piłkarza z akademii, da mu realna szansę. Trenera również trzeba rozliczać z tego, bo jak masz jedną z najlepszych szkółek świata, to czegoś trzeba wymagać. Koeman jednak swoje zrobil. Można tłumaczyć, że chodzi o to, aby zdobywać trofea, korzystać z aktualnej kadry, może być to fakt, jednak nie wyklucza to patrzenia w przyszłość.

1

Ogólnie teraz każdy piłkarz (w szczególności Argentyńczyk) po wykonaniu zwodu będzie porównywany do Leo?

0

@DJ6 psychicznie wydaje mi się, że Ansu jest już co raz to silniejszy, byle żeby odejście mu wróciło, bo ustawianiem się samym chyba żaden skrzydłowy nie zrobił wielkiej kariery. Może się mylę, to poprawcie.

1

@DJ6 Ferran nie ma żadnej pewności siebie i stabilizacji formy. Bramka Fatiego cieszy, jednak jak była okazja na drugą bramkę to trochę zabrakło szybkości, odejścia, a to jest głównym atutem Ansu.

3

Sprzedajecie tego Raphinhe do Arsenalu, póki go chcą.

2

@noface nasi rezerwowi są bardzo słabi. Pierwsza jedenastka zaczyna wyglądać naprawdę co raz lepiej, ale ławkę mamy strasznie biedna. Albo nie pasują do Barcy, albo nie mają formy, albo prezentują za mały poziom.

0

Ogólnie to ogóreczki z Ceuty mają już w tym meczu lepszy procent udanych dryblingów, niż Raphinha przez cały sezon.

1

Alonso już drugiego kiksa odwala, a to jest drużyna z którejś tam ligi.

0

Ja rozumiem, że dla Ceuty to mecz zycia, jednak oponenci mają ich trochę więcej przed sobą, więc można się nie kopać? Dziękuję.

0

@JarekS mam nadzieję, że to co robi Xavi zaowocuje i najlepsza byłaby ta druga opcja, która wymieniłeś.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?