MajkiYB
Dołączył/a: listopad 2021
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Nie wiem, czy wy nie widzicie tego, że nie ma żadnego postępu? My gramy tak samo, to samo, bez żadnego pomysłu. Kiedy Erik Ten Hag przejął United? Jak oni wyglądają? Na klub z pomysłem, z rozwiązaniami taktycznymi, ich wybicia to nie bezsensu wykopane piłki, tylko celne podania na szybką kontrę. Potrafią wyjść spod pressingu, potrafią narzucić pressing, my nie. Przecież my stoimy w miejscu, a na dodatek błędy kadrowe Xaviego to głowa mała. Piszcie co chcecie, ale wielu trenerów z takim składem i inwestycjami w Barce w tym momencie byliby faworytami w fazie pucharowej Ligi Mistrzów.
Edit niestety, ale moim zdaniem Xavi na ten moment nie jest trenerem na Barcelonę. Najgorsze niestety jest to, że każdy widzi pozytywy, a masę negatywów już nie. Jego pozycja również jest niepodważalna.
2
United xd przecież to klub mem ostatnich 10 lat.
1
Kurwa ja nie wierzę, ludzie nie wierzę. Fati nic nie pomoże, tylko utrudni.
0
Wyjebcie tego Kounde... Jebany 20 set w 5 meczach zrobił.
0
Kurde, ale Barca nic nie gra. Ile Ten Hag ma United? Ile Xavi Barce? Jak oba zespoły wyglądają? Ile kasy na transfery poszło? Dziękuję.
1
Panowie.. którą bramkę już zjebał Kounde.
3
Kurde, ale takie akcje jak to przejęcie piłki Roberto trzeba wykorzystać, to podcięcie skrzydeł.
1
Czyli Xavi zdaje sobie sprawę, że jakościowo w tym meczu środek pola wychodzi blado, dlatego ilościowo idzie. Szkoda Ferrana, ale sądzę, że jest zachowany, jako tajna broń.
0
@JarekS to marzenie, aby Xavi coś kombinował, ale uspokoję Cię, nie zrobi tak, postawi na bezpieczne, hamujące rozwiązanie.
1
@JarekS jakiś czas temu chciałem, żeby Ten Hag prowadził Barce, swoją drogą świetny trener. Moim zdaniem trzeba ich trochę zaskoczyć, Raphinhe ustawić bardziej w środku i liczyć na jego dogrania, strzały, prowadzenie piłki, Ferran na prawe skrzydło, na lewe Balde, za nim Alba. Nie ma sensu męczyć bule Raphinha lub Torresem na lewej stronie, bo to.. bezsensu, a Ansu, jak to Ansu, czołg.
0
@dariooo słuchaj, to były żarty oczywiście z tymi japami, ale Roberto to dobry grajek na rotację, na słabe zespoły. Trenerzy wystawiali go na dobre kluby i się utarło, że Sergi to leszcz, ale każdy wie, że on nie nadaje się na grę, na najwyższym poziomie.
1
Nie przemęczał się w dzisiejszym meczu, to na podróże siłę ma.
0
@KAPEK_5 @dariooo ale wam Roberto japy pozamykał xD tak się gasi leszczy.
0
@dariooo a ile siedział Torre? Doświadczenia też nie liczysz? Ogólnie oglądasz skróty, czy mecze?
0
@KAPEK_5 Roberto to taki piłkarz, że bardzo nie zaszkodzi, a bardzo nie pomoże, a Torre jednak nie ma rytmu meczowego.
0
Jedziesz z prześcieradłami.
0
@RoberDzik jeżeli chodzi o dobro klubu to wydaje mi się, że Mbappe. Sam jestem zwolennikiem Haalanda, jednak Norweg nie stworzy okazji bramkowej, musi dostać piłkę na nogę/głowę.
0
@pioz123 odnośnie Ferrana i Fatiego to trener ma duży wpływ, trener buduje zawodnika, tworzy go. Rashford grał dobrze, ale zobacz jak go ETH zbudował, tutaj tego nie ma, jest to co jest. Odnośnie dwumeczu, to jest on bardzo ważny, bo przypomnijmy sobie, kiedy Barcelona wygrała z silnym rywalem nie licząc Realu? To jest duży test, ponieważ mniej więcej Liga Europy pokaże, czy jesteśmy w stanie rywalizować w Lidze Mistrzów, trzeba w końcu wyeliminować topowego rywala, więc to nie jest tylko dwumecz. Mówisz Barcelona w Europie - myślisz blamaż.
1
@pioz123 okej, jesteś znachor, złapałeś mnie. Ja też jestem z daleka od hejtu na Xaviego, to co napisałem, to był sarkastyczny żart. Cudów od Xaviego nie wymagasz, zostałeś samozwańczym obrońca Xaviego, ale jeśli krytyka jest uargumentowana, to ciężko jest się z nią nie zgodzić. Erik Ten Hag zagrał bez kluczowych piłkarzy, jakimi są Martinez, Eriksen i bardzo ważnych Antonyego i McTominaya. Jeśli United potrafiło się zaprezentować wręcz śmieszna obrona na Camp Nou, to trzeba wymagać czegoś więcej od Barcy na Old Trafford, wtedy zobaczymy, czy Xavi może taktycznie walczyć z najlepszymi trenerami. Początek meczu popsuł Xavi, zmienił coś co dobrze działało - obrona. Kounde nagle gra na środku, mimo, że cały sezon zagrał na prawej obronie. Alonso za Christensena. Z tego meczu, przy wyprowadzeniu piłki Andreasa (po szybkiej akcji United się gubiło, a Christensen potrafi napędzić szybko akcje) i formie bloku obronnego można było wyciągnąć naprawdę wiele więcej. Pedri i Dembouz grali mecz w mecz od dechy do dechy prawie, nawet z Intercity, Pedri w niektórych spotkaniach biegał na automacie, jak chronić piłkarza przed kontuzją zajeżdżając go? Gdzie zbudowanie formy Fatiego, Ferrana? Ja rozumiem, jak jeden piłkarz nie ma formy, ale nagle Ferran się cofa w rozwoju, Fati się cofa w rozwoju, Raphinha marnowany, a liczby potrafi zrobić. Jakie mamy opcje taktyczne w czasie meczu? Ciągle to samo. Zmiany kontrowersyjne, które często nic nie przynoszą. Jestem za Xavim i mu kibicuje, bo chce, aby ten projekt wypalił, jednak on znowu popełnia te same błędy. Tu nie ma czasu, żeby on się uczył 3/5 lat fachu, to jest świetne pokolenie Barcelony, tu trzeba działać, zobacz kogo masz w składzie i zastanów się, czy taki ETH, Pep nie zrobiłby większej roboty.
0
@pioz123 co ty gadasz? Ty nie wiesz, że Xavi ma zje**** wizję składu? To tak nie będzie. Poprawka. Mats-Araujo-Kounde-Alonso-Alba (tu pewnie nic nie ruszy, bo piłkę celnie do De Jonga grali)-Busi-Kessie-Gavi-Fati (wydaje mi się, że jednak Fati na lewym skrzydle zagra, aby mógł swoimi sprintami i powrotami pomoc obronie) no i reszta Lewy-Raphinha ( czego Raphinha do max 70 min, nawet jakby grał jak Ronnie i Neymar w jednym, to wejdzie Ferran, bo potrzebujemy jego ustawiania się). W skrócie.
1
@Faro mam pytanie i proszę je wziąć na poważnie. Ten powrót Fatiego z wczorajszego meczu, to o co z tym chodzi? Przecież facet się zbierał, jak Ronaldo Nazario w jakimś spotkaniu charytatywnym/pokazowym.
4
No i początek meczu Denzel zjebał. Graty.
7
Widzieliście powrót Fatiego? O co tu chodzi.
0
Oni są niedołężni w pucharach. Ja nie wiem, czy FDJ myśli, że gra w hiszpańskiej i godzinę pomyśli.
0
Wyjebcie tego Koude nosz kurwa tylko błędy popełnia.
2
Żelek się podjaral, a mam flashbacki jak krył Messiego. No coś się nie udawało.
0
PS przegrywam z klubem, który Leeds powinno rozgromić.
1
To co działało to zostało popsute. Obrona niepewna, gramy za wolno. Jeżeli my nie będziemy potrafili wygrywać z europejskimi topkami, to ten sezon nic nie da. Wygranie LaLigi nic nie wyjaśni.
1
Można je obniżyć, jeśli nie, to dziękuję.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika