7

Kounde stworzył 3 sytuacje dla United. Czyli znowu, ma być wielkie bum będzie wielkie gówno.

1

Alonso i Kounde na srodku - w sumie to oni stwarzają zagrożenie.

2

Trzeba uwazac, bo United nic nie gra, a ma swoje sytuacje. To taki mini Real.

0

Kurde no Kounde daj różny.. Alba oddaje piłkę, panowie to sa europejskie puchary, nie Elche.

0

Co ten Alba odpierdala. Kurde gościu, jesteś zawodowcem, na 5 metrów podać potrafią 7 latkowie.

1

Odkąd Alonso w składzie to nawet kursy skoczyły na Barce.

3

No błędy Alonso na konto Xaviego będą szły, ale wydaje mi się, że to tylko dlatego, ze Xavi chce w trakcie meczu grać 3 obrońcami, a Alba wysoko będzie grał.

1

@zeko0 żul i dick w drużynie.

0

Kluczem to wyłączenie serca zespołu, czyli Bruno, dobry odbiór piłki, jezeli przyciągniemy obrona United powinna się gubić. Panowie, lecicie z nimi, to jest mecz, w którym coś można sobie udowodnić, jak i całemu światu.

0

@david89 strims.top - musisz dużo reklam pominąć, ale działa, nie jeden mecz w super jakości obejrzałem.

1

Dobra zagrywka, mieszanie Barcelony w negocjacje nowego kontraktu na linii Messi - PSG uważam za oficjalnie rozpoczęte.

0

@Joe_Pesci w jego przypadku z 1.02.

0

@sokot dosłownie, ale to jednak dobrze świadczy odnośnie spotkań turniejowych.

0

Trzeba uważać, z United jest ten problem, że mogą grać kompletna padake cały mecz, mogą wygrać 2, 3 -0.

2

@ACRAB95 jeżeli chodzi o wpływ na grę, nawet robienie wiatru, to zdecydowanie dużo bardziej by pomógł drużynie niż Ansu na ten moment.

0

@tomek8756 sami z nich robią odmieńców, a później się dziwią jaka jest opinia publiczna.

0

@Cotutajsiedzieje jeżeli ktoś by wybrał taka drogę i w razie rozpoczęcia wojny w danym kraju z niego po prostu ucieka, bez większych podstaw (np. jeden rodzic), to mówiąc w dobrym scenariuszu dla danego państwa, jeżeli konflikt się zakończy zwycięstwem - traci dom, majątek, wszystko. Nie bronił tego, bronili tego inni, a wroga nikt nie zapraszał. My się wydaje, że wiele osób patrzy tylko na stronę polityczną i fakt jest w tym dużo racji. Jednak patrząc z drugiej strony, to ktoś wchodzi na waszą ziemie, dziadków, przodków, chce przejąć to, na co całe życie pracowaliście, albo zrobić tam sobie sralnie. Rozumiem, że politycy, ba.. generałowie rzucają swoich ludzi na rzeź zazwyczaj tylko po to, aby być sławnym, ale to nie wina danego miejsca, nie wina ziemi i kultury.

0

Brać. Bardzo dobry zawodnik, na ten moment pewniaków na środku obrony jest dwóch - Christensen i Araujo. Ciężko mi jest sobie wyobrazić, jakby któryś z nich odpadł na miesiąc (oby nie) grę Garcii.

0

Remis sprawiedliwy, ale zapomniany o setkach Lewego z początku meczu i Raphinhi.

1

Gdyby Villarreal miał zagrać 3 mecze w Premier League to rzeczywisty czas gry trwałby 10 min.

0

Teraz co, kiedy Pedri zagra taka piłkę do Rashforda.

0

@Wossi61FCB €268,269 - tygodniowo, €13,950,000 - rocznie. Gwiazdorski kontrakt.

0

@Faro kurcze, ale on nie zarabia jak piłkarz, który jest na przyszłość, tylko jak na teraz, a Xavi trochę sobie zaprzeczył, bo impact Fatiego na grę jest minimalny.

0

@Faro Facet ma gwiazdorski kontrakt, nic nie wnosi do gry na boisku, co za tym idzie nie przynosi zysków w postaci sprzedaży koszulek. Reasumując, Barca płaci mu za free. Delikatniej mówiąc - nie spełnia zakładanych oczekiwań w nawet minimalnym stopniu.

2

@Comentateiro musi już teraz to zaprocentować. Barca nie wygrała od dłuższego czasu z zespołem z europejskiej topki oprócz Realu. Mecz z United będzie poważnym sprawdzianem.

1

Wszystko wskazuje na jego winę. Pozostaje czekać, jak się dalej sytuacja rozwinie.

0

@JarekS odnośnie młodych piłkarzy to większość ludzi ocenia ich po skrótach z YouTube. W jednym swoim poście wspomniałeś, że Endrick według ekspertów ma szansę na większy rozwój niż Vitor (nie znam takich ekspertów, ale biorąc pod uwagę to, że pracujesz zawodowo w temacie piłkarskim, to możesz mieć więcej informacji). Mi się wydaje, że Barcelona potrzebuje młodej 9 i wzmocnień również na wielu innych pozycjach. Szkoda, że ruch z Moukoko nie wyszedł, ale z młodymi piłkarzami jest różnie, za 10 lat może się okazać, że Vitor zrobił świetna karierę, a o Endriku świat zapomniał do 22 roku życia, następnie się gdzieś odrodził. Życzę każdemu, jak najlepiej, ale to jest zawsze nie wiadoma, a kasy tak, czy siak przez najbliższe lata mieć za dużo Barca nie będzie.

0

No króciutko z nim musieli pojechać.

0

Po pierwsze to nie było żadnych was w FC Barcelonie (nie jedź na nazwisku, możesz nie mieć zbyt wielu talentów, to nic zlego). W sumie tak, ja to bym protesty zarządził i przynajmniej, ale to minimum ktoś z rodziny Leo powinien być prezydentem nie tylko klubu, ale i miasta. Pamiętajmy, że piłka nożna często jest czymś więcej niż tylko sportem, ale warto zachować troszkę zdrowego podejścia, co nie latino?

3

Ansu, ale ty podaj piłkę celnie na 5 metrów.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?