MajkiYB
Dołączył/a: listopad 2021
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@JarekS wnioskując z Twoich komentarzy, to Xavi robi Barcelonie duża szkodę. Na jakim stanowisku jesteś w stosunku do niego? Zwolnienie, czy liczyć na to, że nauczy się trenerki? A zauważyłeś jakieś mocne punkty Xaviego?
0
@Rust_Cohle Ogólnie to ani jedna, ani druga strona w jakikolwiek sposób nie powinna wyciągać brudów na światło dzienne. Pique zdradził, co za zamkniętymi drzwiami było to nie wiadomo, ale w sumie nie jest to w żadnym stopniu sprawa innych ludzi. Shakira wywleka brudy i ciągnie temat w piosenkach, biznes to biznes? Dzieci nie słyszą, czy nie widzą tego już? Do obrony Pique daleko, bo mógł zakończyć związek w inny sposób, ale nie wiadomo co tam się działo. Odnośnie tego, czy to szkodzi jego kandydowaniu w przyszłości na prezesa.. Co ma łóżko do zarządzania klubem? Przecież nikt nie jest bez skazy, a odnośnie łapówek to jest to udowodnione? Poza tym jesteście zdziwieni, że piłka nożna to biznes, w którym chodzi na końcu tylko o kasę i syfu jest dużo?
0
@BARCA1899Messi to jest football, to jest biznes. Wydymali to wydymali, bo zarząd Barcy dał się wydymać. Skorzystali z okazji. Mogliby się uczyć Alemany z Laporta.
0
@Yoshi94 może wyglądać dobrze, ja porównuje Raphinhe do tego co prezentował, piłki dokładniejsze, dużo bardziej aktywny i stwarzał realne zagrożenie. Nie mija przeciwnika i nie jest to dobre, bo to jedno z jego głównych zadań, ale nie ma co go negować po tym meczu.
0
@Qba2113 dobra, z Torresem trochę przesadziłem, ale reszta powinna odejść. Problemem są kwestie finansowe i nie ma wyboru, trzeba nimi grać, ale czy da się tak zbudować ekipę? Na graczach, którzy nie dojeżdżają? W drugiej połowie pomocnicy stłamszeni, bo muszą nadrabiać braki szybkościowe Busquetsa, a w pierwszej połowie Pedri to pan profesor był.
1
Nie od dzisiaj wiadomo kto powinien z Barcy odejść/nie grać regularnie. Podziękować Busiemi, Kessiemu, Ferranowi, Depayowi. Z Alonso jeśli już korzystać to na środku obrony. Naprawdę zmiany Xaviego były bezsensowne, niezrozumiałe.
4
Joaquina pokazują częściej niż Messiego w finałe MŚ.
0
@Yoshi94 no nie rozumiem po co to piszesz, skoro można to wywnioskować z mojego komentarza.
0
@enz1ce od której minuty oglądasz? Betis do czasu bezsensownych zmian nie istniał, oprócz pojedynczych groźnych ataków, ale do takiego czegoś nie powinno dochodzić.
0
@Mavcin1980 oglądasz mecz od początku, czy zatrzymałeś się w erze MSN? Bo styl do dogrywki był bardzo dobry, tylko zła gra w obronie. W dogrywce decyzję Xaviego są niezrozumiałe.
12
To reasumując, plan jest taki: Fati gra bardziej w środkowej części boiska i wspiera Lewego, a Marcos ma szarpać skrzydłem? (Mając na ławce Balde)
1
To jest brak pomysłu w tym momencie. Jak można grać prostopadle piłki Alonso na dobieg. Ja się nie dziwię z jednej strony, że popełniają błędy, skoro stawiani są w sytuacjach, w których są w gorszej pozycji na starcie.
0
@DoktorGrzesiowski no czuameni szczególnie i reprezentant samby, który głównie szybko biega.
0
Która to już bramka z ostatnich meczów idzie na konto Alonso? Dlaczego w ogóle Marcos na szybkiego Henrique? Balde wyglądałby przy takim przeciwniku zdecydowanie lepiej.
2
FDJ na pozycji pivota daje bardzo dużo w rozegraniu i kreowaniu akcji, jednak po drugiej stronie brakuje go zbyt często. Kwestia gry na danej pozycji. Czasami wygląda, jakby myślał, że za nim stoi Busi, a jak przegrywasz walkę to albo faulujesz, albo odbierasz. Nie ma półśrodków na tej pozycji.
4
W końcu wymieniają się pozycjami i nie stoją w miejscu. Czy to jeden mecz, czy po prostu widać efekty procesu?
5
I taki Dembele to jest jeden z najlepszych skrzydłowych na świecie. Dobrze podaje, a jak trzeba dryblować to wtedy to robi.
3
Nie może być tak, że są dwie sytuacje dla Betisu i dwie setki. Ogólnie Raphinha wygląda naprawdę dobrze, ale jeżeli chodzi na grę 1 na 1, to wygląda słabo.
3
Lewy się musi obudzić, ale początek meczu bardzo ładny w wykonaniu Barcy.
0
@Yoshi94 fakt faktem przydałoby się, aby w przyszłości mógł rozgrywać więcej spotkań. Najlepsi obrońcy świata nie są zmienianie co dwa mecze.
0
@kiper09 jeżeli masz połowę składu podatnego na kontuzje, to niestety tak to musi wyglądać.
0
@JarekS odejście Auby było bez sensu. Pasował od początku do Barcy, a i Lewy by miał dobrego konkurenta, który daje dużo opcji w ataku. Wybieganie Auby za plecy obrońców robiło dużo miejsca za szesnastką. Ciekawe, jak to rozwiążą, bo brak młodego przyszłościowego napastnika przy nich, to marnowanie wielkiego waloru.
0
@JarekS pewnie, że tak, ale tylko jeśli nie zamknęłoby to możliwości pozyskania Moukoko. Dwóch napastników, którym zdecydowanie bliżej końca kariery niż początku, a szkoda, jakby żaden młodzik, typowa 9 z dużym talentem nie uczył by się przy ich boku.
0
Nie no, Barcelona to jednak perspektywiczny zespół. Dwóch dziadków na ataku, bez żadnego młodzika na tej pozycji. VIA AC Milan.
2
Problem jest w tym, że on jeszcze swojej najlepszej dyspozycji nie osiągnął przed kontuzją. Już nie tylko musi wracać do formy po kontuzji, ale to wciąż piłkarz, który był nastolatkiem i miał wiele do poprawy. To był, jest, po prostu talent, ale często odczuwam narrację, jakby to był zawodnik klasy światowej przed kontuzją i szuka formy.
0
@Kszysiek7 rozumiem, ale nie oczekujmy, że zrobi to w meczu z Atletico.
3
Akurat jebanie Fatiego za ten mecz to głupota. Granie na obrońców Atletico i ich pomocników to katorga dla napastnika, a Fati nawet 9 nie jest. Nie ten moment, żeby sobie z takimi obrońcami w dryblingi wchodził. Klasowi napastnicy nie przepadają zapewne za gra z Atletico, a co dopiero Fati.
1
Jakim my się stajemy śmiesznym klubem. Tylko nie mówcie, że dowieźliśmy wynik, że wygrana. Ludzie, przecież tu nie ma za grosz stylu. Przypomnijcie sobie za jaki styl polubiliscie Barce.
2
Kurde Alonso się rozgrzewa.
3
Nie no Żul na prawej obronie to średni pomysł, ale nie ma wyjścia.