MajkiYB
Dołączył/a: listopad 2021
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@LatajacyHolender ale my już mamy doświadczonego gracza z sukcesami na tej samej pozycji. I co to zmienia? Wole gracza bez sukcesów z opcją rozwoju, który będzie chciał osiągnąć sukces.
0
@robertocarlos76 z drugiej strony warto pamiętać, że siła pomocy została oparta na dwóch nastolatkach, grających drugi sezon bez większego doświadczenia w pucharach, z Busquetsem zabezpieczającym ich tyly, którzy muszą ciągle nadrabiać jego braki szybkościowe, jak i braki obrony
0
Irytujący mecz, słaby, bez żadnego błysku, okazję strzeleckie dobre, nic nie trafione.
2
@ToJa79 okej, jednak w tym momencie Musiala jest od niego lepszy. Zobacz impact na grę.
1
@Xonar ale kolego, zobacz impact Pedriego na grę, a Gaviego.
5
Fatalny jest Fati. Naprawdę, bez hejtu, ale po kontuzjach to nie ten sam zawodnik
6
Czy wam też się wydaje, że Gavi oprócz walki i pracy dla drużyny tak naprawdę niewiele potrafi? Strzały rzadko, podania prostopadle, wizja no słabo. Drybling średni. Gaśnie, kiedy nie ma w linii lepszych od niego zawodników.
3
Moim zdaniem Barcelona trzeba odbudować od podstaw i dać czas. Sprzedać Raphinhe, Fatiego (tak, wiem złote dziecko, życzę mu jak najlepiej, ale on nie daje wiele, a jeszcze można zarobic) Busi, Alba, Pique pożegnać jak należy legendy, wychowankowie do składu i transfery dobrych perspektywicznych zawodników.
2
Czy ktoś, kto może zna się bardziej na piłce niż ja wytłumaczy co jest z Raphinha? On nie potrafi okiwać nikogo. Nie radzi sobie nawet z Victoria, to jest prawdziwa transferowa wtopa? A tak w ogóle jest 3-2, ciekawe jakbyśmy przegrali, czy Xavi mówiłby, że jesteśmy lepsi i ogólnie mecz był prawie idealny xD
1
Po pierwszej połowie to jesteśmy memem.
1
No i Fati, jak to Fati. Uderzy niecelnie zazwyczaj, bramka Alonso po słabym wykończeniu Ansu, dryblingi to w sumie nic nie dają. Mecz gra w sumie o nic, ale on takiego podejścia mieć nie powinien. Musi udowodnić.
0
Ogólnie wszystko zgodnie z planem, ale taką Viktorię to oczekuje, że sklepie się na spokojnie, zobaczymy.
0
Teraz dopiero zobaczycie siłę Fatiego. Bramka i udowodni, że jest najlepszym skrzydłowym.
0
@Pawlak1992 one nie kolidują. W porządku, można obchodzić Halloween, ale jednak nie zapominajmy, jakie święto jest na pierwszym miejscu.
0
@Arkon wydaje mi się, że prędzej czy później wygrają Ligę Mistrzów. Raz im się trafi i później znowu susza i transfery.
4
@Kgorecki2500 a tak odbiegając od tematu troszkę to śmieszne. W Polsce mamy swoje święto, ale wszystko starają się 1:1 skopiować z USA. Nie potrafią ludzie trzymać swojej tradycji, lubią kopiować i się podszywać.
0
@ElvisPresley jak najbardziej można się rejestrować i dyskutować, ale trzymać poziom i zachować chłodna głowę. Gadanie o dźwigniach przykładowo jest nudne.
1
@Arkon Pep od tego czasu powinien wygrać i to nie raz Ligę Mistrzów.
1
@Arkon City bardzo mocne, ale z nimi nigdy nie wiadomo. PSG ma Messiego w super formie i Neymara, ciężko będzie ich powstrzymac.
4
Przecież Leo gra świetny sezon, gdzie on tam do nich. Może za 5 lat.
0
Zarobić trzeba 25/30 milionow.
1
@lincoln25 musicie zrozumieć, że nie trzeba mieć wszystkich piłkarzy na światowym poziomie. Wystarczy trener.
0
Spokojnie to "tRudnY TeREn".
0
No i kolejny mecz gramy ta idiotyczna piłkę xd ale ten, projekt, trzeba wierzyć w projekt zamiast przyspieszyć to co pod koniec sezonu nastąpi.
0
@ToJa79 tzn prędzej, czy później dostanie piłkę z której wbije bramkę bądź uderzy groźnie i to ten... Na tyle
3
Kiedy wy zrozumiecie, że Xavi to trener, który mógłby trenować Granadę?
1
Można w końcu młodego, który okaże się strzałem w dziesiątkę? Bo jak widać Real potrafi.
2
Za niego jedynego się nie można wstydzić.
0
@Messibestplayerintheworld Enzo, bądź siłowy Sangare.
0
Ludzie, ogólnie nie cieszy porażka, ale spójrzcie na ekipę. Naprawdę jest trochę ciapowata. Brakuje graczy takich jak Sangare, siłowych. Brakuje mentala. Przecież my gramy na Bayern Alonso na środkowej obronie i na prawej Bellerinem. Pedri i Gavi to diamenty, ale to nie jest lvl up. To wszystko poszło za szybko, musimy że szkółki angażować piłkarzy, szukać rozwiązań, sprowadzic piłkarzy z przyszłością, którzy mają dobry mental.