MajkiYB
Dołączył/a: listopad 2021
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Lucassito na reprezentację trzeba sobie zasłużyć.
0
@Lucassito a mi się wydaje, że chciał Fatiego zmobilizować, a teraz już oczekuje efektów w wydobyciu jego potencjału.
0
@cyron1 patrz poprzedni sezon. Poza tym wyraził chęć na odejście do PSG, (może trochę nie miał wyjścia, nie wiadomo) a wiadomo, gdzie zazwyczaj ten klub mówiąc o pucharach kończy.
2
@cyron1 z tą racja to poczekajmy, bo poprzedniego sezonu lepiej nie komentować, w tych rozgrywkach jest lepiej, ale jak skończy się na ćwierćfinale LM i wygraniu cholernie mocnej Ligue 1, to raczej nie będzie się czym chwalić.
0
@korn234 nie zgadzam się. Dostaje szansę. Luis Enrique też go nie powołał do reprezentacji. Powiedział, że musi sobie zasłużyć grą. Wcześniej go powołał motywacyjne, ale teraz taryfa ulgowa się skończyła.
7
Aj ten Fati. Mam nadzieję, że wróci do formy i będzie tym samym zawodnikiem co przed kontuzją. W tym momencie to połowa tego gracza.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@macio_944 że tego osobnika ktoś jeszcze w ogóle bierze do programów..
0
@VamosVamos z jakiegoś powodu Xavi chciał Bernardo Silve, jednak ciężko oceniać nastolatków, że nie mają genu zwycięzców. Jeszcze wiele do poprawy przed nimi, grali na dużo bardziej doświadczonych rywali. Odnośnie wzrostu, to przeciwnik nie ma się bać, tylko stracić piłkę. Kante też wysoki nie jest, a gasi jak pety największe gwiazdy.
2
@Barcafan2020 okej, tylko w dalszym ciągu nie ma zwycięstw, które mówiłby, że Barcelona walczy o wszystko.
1
Kluczowe podania, Pedri żadnego nie posyła.
0
No i po to był potrzebny Silva.
0
Zdejmijcie Dembele.. kurde on nie potrafi piłki na 5 metrów w tym meczu prosto podac... Głowa dziecka tryb on.
0
Bądź kibicem Barcelony, czekaj 15 lat, żeby wygrać z kimś z topki...
1
I Dembus traci 35 pilke z rzędu.m
0
No właśnie.. pogrążają proste, zjebane błędy..
2
Kurde te strzały Raphinhi są naprawdę świetne, ale byku.. przymierzyć!
1
@AlberoLuqe masz rację, widzisz pozytywy, ale piłki w takich miejscach w których czasami je traci, są cholernie niebezpieczne. Mimo wszystko Busi brawo. Oby bez błędów.
1
Super mecz, oby druga połowa była jeszcze ciekawsza i oczywiście zwycięska. Zespół na plus, trzeba wystrzegać się błędów. Lewy zaangażowanie jak zawsze bestialskie, ale takie sytuacje trzeba wykorzystywać, łatwiejszych piłek w takim meczu może nie być.
0
@Gacek5 nie rozgrzebuj :D
0
Tak jak mi się wydawało, gra Marcos. Siła fizyczna i chłodna głowa przekonały Xaviego, ale brak Erica zaskoczył totalnie, najlepsza forma wśród obrońców. Generał zaskakuje nie po raz pierwszy, ale musi mieć jasny plan.
0
@LuquePL Xavi zrzuca presję z chłopaków, ba, nakłada ja na Bayern, dobrze robi. Masz rację, nie będzie ciągłych zwycięstw, chociaż każdy by chciał, jednak ludzie oczekują testu, chcą zobaczyć, że Barcelona jest w stanie wygrywać z czołowymi zespołami i takim jest, ja wierzę, że jutro Barca wywiezie 3 punkty z Monachium. Maja argumenty, a zapas umiejętności wielu piłkarzy, który wiedzieliśmy od początku sezonu, jest jeszcze większy.
0
Ten, którego wystawi Xavi. Ma duży ból głowy, ale wie co robi.
0
@CZAJUN_119 jeżeli tylko oboje będą się rozwijali tak, jak dotychczas i nikomu nie odwali, to ciezko będzie, żeby tak nie było.
6
@mikokarla właśnie najbardziej martwią błędy w obronie, które ostatnio się przydarzaly, tylko Bayern jest zdecydowanie lepszym zespołem od ostatnich przeciwników Barcy i to może z zimna krwią wykorzystać. Straty piłki przy Sane, Mane, Jamalu, Gnabrym mogą dużo kosztować.
1
Nie no te niektóre mecze to człowiek aż chodzi z emocji.
4
Ferran jest jak krem Nivea. Niby jest, ale nic nie robi.
1
Lubię Ferrana, ale on czasami się zachowuje w polu karnym jakby miał z 2.20m
2
Podoba mi się, że Xavi nie rzuca słów na wiatr. Jeżeli ciężko trenujesz, jesteś dobry, będziesz grał, przyjdzie twoja kolej. Na pewno bardzo buduje to mental piłkarzy. Wiedza, że mogą diametralnie zmienić swoją sytuację. Co najważniejsze każdy może wejść w rytm meczowy i złapać formę.
1
Niedopuszczalne są przy każdym zagrożeniu prawie stuprocentowe akcje Viktorii.