MajkiYB
Dołączył/a: listopad 2021
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
20 beznadziejnych wrzutek, a jak nie było, tak nie ma żadnej klepki przez środek.
0
@ToJa79 Mówcie co chcecie, Alves legenda itp, szacun, że gra w tym wieku, ale nie oszuka samego siebie.
0
Dani nie na swojej pozycji, Traore nie wraca. Przecież ta bramka w ułożonej ekipie nie miałaby prawa wpaść.
1
@PJ777 fakt, Neymar tworzył swego czasu świetne trio i gdyby grał w Barcelonie po dziś dzień byłby bez wątpienia jedna z legend klubu, ale po sprawach sądowych na linii Barca - Ney temat powinien być zamknięty.
0
Tylko i wyłącznie za bardzo, ale to bardzo niska pensje i bycie 2/3 zawodnikiem na swojej pozycji. Tacy piłkarze są potrzebni. Niewiadomo co z Destem, Alvesem, a zmiennik na pozycje musi być. Jak na rozegranie paru meczów, czy wchodzenie w końcówkach przy ustawionych wynikach to nie ma co kręcić nosem. Finanse, słowo klucz.
5
@anxted ale nie chce zakładać tej koszulki, jak nie chce nosić ubrań to ich nie noszę, tak samo kibic nie musi zakładać koszulek innego klubu, któremu nie kibicuje, nie wspiera ich. Czy jednak jeżeli chodzi o ludzi LGBT to jednak trzeba? Jak to działa z tą równością i wolnością? Jednostronnie troszkę nieprawda? Dochodzimy do momentu, w którym nie możesz być obojętny wobec grupy ludzi, ty musisz ich wspierać, bo jesteś zły.
4
Komentarz usunięty
2
Depay spaceruje 3 min zza linia spalonego, piłka do niego i? W meczu się biega z tego co wiem.
1
Stanowcza postawa trenera, ale czy taka sama postawę ma zarząd? Bo jeżeli chodzi o politykę Bayernu to on nie ma nic do powiedzenia.
0
@Clue skosić szmal. Nie no, a tak całkiem serio, tylko za rozsądną stawkę. Nie róbmy z Barcy drugiego Milanu. Koulibaly, Lewy? Fakt, młodzież utalentowana, wzorce musi mieć.
3
Tylko nikt na poważnie nie dostał szansy gry na pozycji Busiego, nikt nie dostawał szans go zastąpić i nikt nie próbował go zastąpić, więc ciągle gramy Busquetsem. Ma on swoje ogromne plusy, bardzo lubię go jako piłkarza/legendę klubu, ale od dawna powinny być prace nad znalezieniem zawodnika o jego profilu, który na dodatek dorzuci sprawność fizyczna, szybsza grę z piłką, strzały z dystansu, a na to czas był, kupić młodego zawodnika i niech się szkoli u boku Sergio, kto lepiej go tego nauczy? Nie oszukujmy sie, ale w Hiszpanii jest wielu zawodników podobnych do Busquetsa, tylko trzeba ich wziąć pod skrzydło, takiego gotowego towaru żaden klub nie ma, pierwszy przykład Zubimendi.
3
@lukkobe Nico ma kontuzję.
0
Mam nadzieję, że to tylko plotki, ale jeżeli coś jest na rzeczy, to tak kupujmy dziadków, zróbmy drugi AC Milan.
2
Ja tego bez kitu nie ogarniam, goście z Mallorci mają szansę nas łoić. Gra wolna, ciągle rozkminam jak piłkarze Barcelony, technicznie grającej drużyny mogą mieć problemy z techniką, z dośrodkowaniem. Jesteśmy tak słabi w środku pola, że nie wyobrażam sobie, żebyśmy w Lidze Mistrzów z takimi pomocnikami, których ma City, Chelsea, Liverpool grali Busquetsem.
1
@Magicc89PL nie mówimy o ataku pozycyjnym już nawet, ale Auba ma problemy żeby odegrać piłkę tyłem do bramki po ziemi, nie unosząc jej, w miarę celnie do kolegi z drużyny
2
@Tomix_83 wydaje mi się, że nie cofają się pilkarsko, ale widać ich braki. To młode chłopaki Gavi ma 17 lat, ma ogromny potencjał już teraz wiele jego umiejętności jest na poziomie światowym, ale brakuje mu podań, potrafi na siebie wziąć ciężar gry, ale wiele razy traci piłkę, trzeba to powiedzieć jasno, ale ludzie, to jest siedemnastolatek.
1
@AxelF mimo mojej sympatii do Busiego, to faktycznie masz rację. Pod koniec meczu w miejscu Sergio grał Nico i wydaje mi się, że piłka krążyła lepiej. Również takie zastosowanie sprawdziło się lepiej przeciwko kontratakom.
2
Oh shit.. Here we go again.. Czekamy na lepszą druga połowę. Wydaje mi się, że gramy za wolno, regularnie od spotkania z Eintrachtem przeciwnicy podwajają, a nawet w trójkę pilnują skrzydłowego, wtedy cała druga strona jest wolna, ale gra jest za wolna, żeby szybko przemieścić piłkę na drugą stronę. Komentatorzy mówią, że trzeba pochwalić trenera rywali za taktykę, fakt, tylko każdy następny zespół gra podobnie i to ciągle działa.
1
@SnieguPlock fakt, często również ma to samo co Ferran, czyli po udanym dryblingu nie odegra piłki do lepiej ustawionego partnera tylko leci dalej, ale do wypracowania.
0
@Classik10 no niby fajnie i też racja, Lewy to zawodnik, którego kontuzje się nie trzymaja, profesjonalista, a młodzi muszą mieć wzór/od kogo się uczyć, tylko Lewy nie jest już młodym zawodnikiem, a kontrakt spory, długość kontraktu i opłata za transfer. Tak się zastanawiam, czy większość kibiców Barcelony chciałaby w drużynie Roberta ze względu na to, że może dużo dać ekipie, czy po to, żeby sen Polaków o piłkarzu w Barcelonie się spełnił.
0
@Rewolucja123 ogólnie ta dyskusja jest ciężka. Barcelona, jako klub przechodzi duża wymianę pokoleń, odszedł Messi, na którym opierała się cała gra, grają młodzi piłkarze, dawno tak w Barcelonie nie było, oni też nie przeskoczą pewnych etapów kariery, Pedri chciał nabywać doświadczenia w zeszłym sezonie, grał masę meczów i zapłacił to kontuzjami, nie mamy boków obrony. Odnośnie Koemana, to miał on cały okres przygotowawczy, a drużyna grała bez żadnego pomysłu, czy stylu gry, a na pewno komentarze w mediach, że z tym się nic nie wygra nie pomagają. Xavi dostał, chociaż w jakimś procencie tego, czego chciał, ale za to nie miał presezonu, za przygotowanie nie odpowiada, a brakuje paliwa powoli, dziadki typu Alba nie mają zmienników, kontuzje również drużynę nękają. Za Koemana pisaliśmy, że gra jest fatalna, bez pomysłu i nie ma sensu trzymać tego trenera u sterów, za Xaviego jest dużo lepiej i teraz można mówić o kryzysie, który w każdej drużynie następuje. Barcelona nie jest już żadnym kolosem, nie jest tytanem, jak kiedyś, jest odbudowującym się klubem, a z tymi myślami o trofeach w przyszłym sezonie, też radziłbym się przewietrzyć. Pewnych etapów się nie przeskoczy.
0
@Qaz123 skrzydła nie ma nawet jednego, bo w tym momencie nie wiadomo, czy Dembele zostanie.
2
"Trzeba patrzeć na kolejny mecz, wciąż mierzymy w mistrzostwo"
3
@mildan1704 no już jakiś.. 4 z rzędu
2
Absolutnie żadnych konkretów, trzeba kończyć sezon i przygotowywać kadrę na drugi, bo tutaj nie ma żadnych plusów w tym momencie, regres, tylko regres, brak rywalizacji. Fajnie, że Luuk jest ekstra zmiennikiem, ale kto by słyszał, żeby w Barcelonie wchodził piłkarz na główki, bo nie dają radę z Cadizem xd
0
Nie widziałem od pewnego czasu piłkarza z taką celnością co Dembele. Trzeba by chyba do rodzimej ligi zajrzeć :)
0
Kolejny mecz z widocznym regresem, na stojąco, bez pomysłu, schematów, dokładności, brakuje dużo, oj brakuje, a na to są treningi.
2
Socios, śmiech na sali, wstyd, zastanawiam się czy oni nie są tam w celach biznesowych, tak samo Barcelona dogadywała się że Spotify, jedno z pierwszych pytań, czy będzie darmowy dostęp dla Socios xD kim oni są, że czegoś oczekują, absolutnie nikt ich tam nie trzyma. Głosowania na temat ważnych dla przyszlosci klubu umów tak samo frekwencja poniżej średniej. Trzeba przewietrzyć tą sielankę i zrobić porządek wewnątrz klubu.
Edit: nie zapominajmy komu ostatnie "świetlane" lata zawdzięcza Barcelona, bo chyba oni głosowaIi na JMP.
12
@fotohobby grając z Chelsea, mocnym zespołem i awansując do półfinału - Ligi Mistrzów.
3
Xavi, powtarzam, zjedzony, zmielony taktycznie, to jest porażka, wstyd dla klubu, FDJ, Traore truchtają, a zapomniałem, zaraz wygramy w LaLidze i będzie super.