MajkiYB
Dołączył/a: listopad 2021
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Nie ja nie wiem jak tak można zrypac sete xd lubię gościa, ale on zdaje sobie sprawę, z kim on gra i to trzeba wykorzystywać, bo to Real Madryt?
0
3/4 strata Pedriego
0
Auba, proste podanie od obrońcy, traci piłkę, tak co mecz
0
4/5 razy idiotycznie zgubiona piłka. Real, jak to Real, Vini, jesteś?
1
Nie potrafię zrozumieć niektórych komentarzy i tego super nastawienia. Jest to poważny test od dłuższego czasu, Real wyrzucił PSG z Ligi Mistrzów, jest to drużyna doświadczona, a brak Benzemy na pewno czymś nadrobią. Poza tym, jeżeli chcemy zobaczyć w jakim miejscu jest Barcelona trzeba mierzyć się z najlepszymi klubami i ich gwiazdami, a nie oszukiwać siebie. To tak jakby przykładowo Barcelona zagrała z Villarrealem młodzieżówka i przegrała 1:0, przecież to Barcelona xd
7
Fajnie, że Auba strzela bramki, ale jeżeli chodzi o grę kombinacyjną to masakra.
1
Taktyka Xaviego na ten mecz to wbieganie FDJ w pole karne i granie skrzydłami w trójkącie, co Turcy rozpracowali od około 1 minuty?
0
@Michal1975 spójrz na źródło, na Twój komentarz i znowu na źródło.
0
Nie ma takiej możliwości, żeby nie przedłużyli kontraktu z kimkolwiek z tej dwójki, Laporte trzeba rozliczać bardzo szczegółowo z tego, przecież to przyszłość, bardzo bliska przyszłość Barcelony. Wydaje mi się, że presezon tych zawodników z Xavim u sterów, to będzie przełom.
0
To już za wiele z tym Ferranem, Frankowski by to swojego czasu wykończył xD
2
Dembele jest fatalny, przecież on nie wie co się dzieje.
0
Tacy sędziowie po meczach powinni być surowo rozliczani, to nie okręgówka.
3
Sprzedać MATSA dopóki jeszcze można coś zarobić.
0
No typowe Elche, ale asysta ładna. MATS też mógłby coś kluczowego wyciągnąć jeszcze kiedyś.
1
Gavi zmiana, Dembus zmiana, typo jest na ostatnie 10 min.
0
Dembele coś w sobie ma, ale chyba głównie tylko świetne momenty.
4
Nie wiem jaka sytuacje musi mieć Torres, żeby wbić bramkę.
0
Dest nie potrafi najprostszej piłki ze sobą zabrać, nie wspominam o dryblingu.
0
Zachowawcza gra, ale tak trzeba grać z Athletikiem, to bardzo niewygodny rywal, a trener to świetny taktky. Troszkę niedokładny Alves i ciągle zjarany Dest, ja nie wiem, ale jak dotyka piłkę, to zawsze cos musi odj****.
0
@michal26 ale nie walczysz za rządzących, tylko walczysz za Polskę.
2
Naprawdę nie da się w jednym meczu nie stracić bramki i na spokojnie wygrać?
1
@mleczkoo Xavi nie miał okresu przygotowawczego, ma prawo eksperymentować, na początku jego pracy niewielu stawiałoby, że Xavi tak poprawi grę, sezon był stracony, nie było pewności czy Barca będzie w top 4, teraz każdy by już chciał mistrzostwa. Xavi mówi, że walczą o to, nigdy nie mów nigdy, buduje to mental, ale z dystansem.
0
@mn2000 a który bardziej zjarany z dziurami w głowie?
2
Grać w 10 bez czerwonej kartki.
0
@pasquda no to to już raczej 5 koło u wozu xd
1
@pasquda nie sądzę, żeby na ten moment nadawał się chociaż na zmiennika. Właśnie pokazuje jak sobie radzi i RDT robi co chce.
1
Co Garcia zrobił to jest to wręcz niezrozumiałe.
PS jak ktoś zna jakieś mocne strony Desta bądź Garcii, chętnie poczytam.
0
@El dominatore tak naprawdę nie wiemy co Xavi planuje na okres przygotowawczy, może mała rewolucje i to by miało sens.
0
Tym, jak FDJ pracuje, pokazuje się na pozycjach zasłużył na bramkę, ładnie pokazał się Ferran, to właśnie jego atuty plus chłodna głowa.
0
@wuwunio92 nie nie, Xavi ma fatalna sytuacje, czas, trzeba dać mu czas. Grę można znegowac, za późno zmiany, okej, ale tak naprawdę to potrzebuję Xavi masę czasu.