0

Nie ja nie wiem jak tak można zrypac sete xd lubię gościa, ale on zdaje sobie sprawę, z kim on gra i to trzeba wykorzystywać, bo to Real Madryt?

0

3/4 strata Pedriego

0

Auba, proste podanie od obrońcy, traci piłkę, tak co mecz

0

4/5 razy idiotycznie zgubiona piłka. Real, jak to Real, Vini, jesteś?

1

Nie potrafię zrozumieć niektórych komentarzy i tego super nastawienia. Jest to poważny test od dłuższego czasu, Real wyrzucił PSG z Ligi Mistrzów, jest to drużyna doświadczona, a brak Benzemy na pewno czymś nadrobią. Poza tym, jeżeli chcemy zobaczyć w jakim miejscu jest Barcelona trzeba mierzyć się z najlepszymi klubami i ich gwiazdami, a nie oszukiwać siebie. To tak jakby przykładowo Barcelona zagrała z Villarrealem młodzieżówka i przegrała 1:0, przecież to Barcelona xd

7

Fajnie, że Auba strzela bramki, ale jeżeli chodzi o grę kombinacyjną to masakra.

1

Taktyka Xaviego na ten mecz to wbieganie FDJ w pole karne i granie skrzydłami w trójkącie, co Turcy rozpracowali od około 1 minuty?

0

@Michal1975 spójrz na źródło, na Twój komentarz i znowu na źródło.

0

Nie ma takiej możliwości, żeby nie przedłużyli kontraktu z kimkolwiek z tej dwójki, Laporte trzeba rozliczać bardzo szczegółowo z tego, przecież to przyszłość, bardzo bliska przyszłość Barcelony. Wydaje mi się, że presezon tych zawodników z Xavim u sterów, to będzie przełom.

0

To już za wiele z tym Ferranem, Frankowski by to swojego czasu wykończył xD

2

Dembele jest fatalny, przecież on nie wie co się dzieje.

0

Tacy sędziowie po meczach powinni być surowo rozliczani, to nie okręgówka.

3

Sprzedać MATSA dopóki jeszcze można coś zarobić.

0

No typowe Elche, ale asysta ładna. MATS też mógłby coś kluczowego wyciągnąć jeszcze kiedyś.

1

Gavi zmiana, Dembus zmiana, typo jest na ostatnie 10 min.

0

Dembele coś w sobie ma, ale chyba głównie tylko świetne momenty.

4

Nie wiem jaka sytuacje musi mieć Torres, żeby wbić bramkę.

0

Dest nie potrafi najprostszej piłki ze sobą zabrać, nie wspominam o dryblingu.

0

Zachowawcza gra, ale tak trzeba grać z Athletikiem, to bardzo niewygodny rywal, a trener to świetny taktky. Troszkę niedokładny Alves i ciągle zjarany Dest, ja nie wiem, ale jak dotyka piłkę, to zawsze cos musi odj****.

0

@michal26 ale nie walczysz za rządzących, tylko walczysz za Polskę.

2

Naprawdę nie da się w jednym meczu nie stracić bramki i na spokojnie wygrać?

1

@mleczkoo Xavi nie miał okresu przygotowawczego, ma prawo eksperymentować, na początku jego pracy niewielu stawiałoby, że Xavi tak poprawi grę, sezon był stracony, nie było pewności czy Barca będzie w top 4, teraz każdy by już chciał mistrzostwa. Xavi mówi, że walczą o to, nigdy nie mów nigdy, buduje to mental, ale z dystansem.

0

@mn2000 a który bardziej zjarany z dziurami w głowie?

2

Grać w 10 bez czerwonej kartki.

0

@pasquda no to to już raczej 5 koło u wozu xd

1

@pasquda nie sądzę, żeby na ten moment nadawał się chociaż na zmiennika. Właśnie pokazuje jak sobie radzi i RDT robi co chce.

1

Co Garcia zrobił to jest to wręcz niezrozumiałe.

PS jak ktoś zna jakieś mocne strony Desta bądź Garcii, chętnie poczytam.

0

@El dominatore tak naprawdę nie wiemy co Xavi planuje na okres przygotowawczy, może mała rewolucje i to by miało sens.

0

Tym, jak FDJ pracuje, pokazuje się na pozycjach zasłużył na bramkę, ładnie pokazał się Ferran, to właśnie jego atuty plus chłodna głowa.

0

@wuwunio92 nie nie, Xavi ma fatalna sytuacje, czas, trzeba dać mu czas. Grę można znegowac, za późno zmiany, okej, ale tak naprawdę to potrzebuję Xavi masę czasu.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?